Book A Train Ticket TANI

Muaj: nëntor 2018

më i lartë 5 Qytetet më të mira të kalojnë Krishtlindjet

2018 është pothuajse në një fund, të cilat vetëm mund të thotë se Krishtlindjeve është afër! Njerëzit janë ende duke u përgatitur për të, por për udhëtarët, kjo është koha për të planifikuar një udhëtim. Nëse jeni duke kërkuar për qytetin e drejtë të kalojnë Krishtlindjet në, ne kemi…

5 Qytetet më të mira për të vizituar për Falenderimeve Në Evropë

Thanksgiving ka qenë gjithmonë një festë shumë tradicionale rrotullohen rreth familjes, Turqi, dhe futbolli. megjithatë, those among you who enjoy traveling and could use a quick getaway should consider spending this year holiday season in one of these Best Cities to Visit for Thanksgiving in

Pse Train Travel në Gjermani është Amazing

Gjermania krenohet me malet madhështore, frymë-marrjen fshat-së dhe qytete kozmopolite që e bën udhëtimin Trajnimi Ekzistojnë një përvojë joshës. Ka shumë vende të pabesueshëm për të parë, duke përfshirë Berlinin, Mynih, Hamburg, Cologne, dhe Frankfurt. Këto pikat e nxehta dhe qytetet më të vogla janë të gjitha të ndërlidhura me një sistem të mirë-organizuar trenit hi-shpejtësi. Kjo e bën të udhëtimit të trajnuar në…

5 Arsyet për të shqyrtuar Evropa me tren në dhjetor

Ka diçka tepër të përmbushjes në lidhje me heshtje gazing nga dritarja e trenit, mos mendoni? Kështu që, harrojmë për frisks intime të sigurisë, çanta të qarta Ziplock për lëngje, zero privacy dhe autobusët tualet më pak. Nuk ka mënyrë më të mirë për të shqyrtuar Evropën se sa me tren në dhjetor. Këtu janë…

më i lartë 3 Hekurudhat evropiane shërbejnë ushqim të mirë

Ju mund të keni dëgjuar atë rreth, por ju nuk besonin atë - po, bisedimet e ushqimit shijshme trenit. Gjeje çfarë? Asnjë nga ajo u fol bosh - të vërtetë ju mund të gëzojnë çdo pickim të vetme të vakt tuaj trenit! Djemte dhe vajzat, hekurudhat shërbejnë mirë…

Festivalet më të mirë të dimrit në Evropë

Bëni më e sezonit të ftohtë duke vizituar festivalet më të mirë Dimërore në Evropë. Festivalet përfshijnë çdo gjë nga ski dhe snowboarding në muzikë, komedi, skulptura akulli, dhe parada verbuar karnaval. Më poshtë është top ynë 5 Përmbledhje të asaj që ju do të gjeni ndodh në të gjithë Evropën…

A mos i lënë pa një të pranishëm - Të marrë kuponat dhe lajme !