(Modifikimi I Fundit Më: 03/08/2019)

Udhëtimi me tren është e rehatshme, miqësore me mjedisin dhe ajo siguron madhështor views, përkryer për të bërë Instagram tuaj një shumë prettier. Këtu janë 4 views rrugë tren për të bërë llogari të shkëlqejë tuaj Instagram.

 

rrugë Train sheh Nr.1 – West Highland Line, Skoci

The west highland scotland train route views

Scotland shkëlqyeshëm ka disa nga më të bukur peisazhet dhe trajnojë pikëpamjet e rrugës në botë. kjo udhëtimi hekurudhor ofron pamje të gjerë të largëta maurët, lochs, dhe malet. Kur udhëtonte në Highland Line West, ju do të jetë me fat të mjaftueshme për të përvojë legjendar Glenfiddich Viaduct. shikoni njohur? Kjo është për shkak se ajo është paraqitur si Express Hogwarts në movie Harry Potter ekskluzivitet. Imagine the double-taps those views will get.

Amsterdam për Trenat Londër

Rotterdam për Trenat Londër

Paris për Trenat Londër

Bruksel për Trenat Londër

 

Glacier Express, Switzerland

The Glacier Express switzerland train route views

Nëse preferoni një ritëm të ngadaltë pikëpamjet e rrugës trenit, Kjo është rruga për ju dhe pasuesit tuaj Instagram. pamja juaj verbuar panoramike do të fillojë me një pamje të Matterhorn famshëm. nga Zermatt, ju do të bëni shtatë-orëshe udhëtimin tuaj hekurudhore përgjatë UNESCO World Heritage Site route to St Moritz. Gëzojnë snapping fotot si lavdishme alpin vistas views pass your window.

Zurich për Trenat St Moritz

Zermatt për Trenat St Moritz

Lyon për Trenat St Moritz

Basel për Trenat St Moritz

 

Hekurudhor Flam, Norvegji

The flam railway train route views norway

Një udhëtim të shkurtër – Ky udhëtim tren, një orë nga Myrdal për Flam është vetëm për pikëpamjet. Dhe pasuesit e tu me fat Insta do të ju falenderoj. Ju do të shihni Nali tunel, befasues Kjosfossen ujëvarë, dhe fjords mrekullueshëm të Norvegji.

 

Our closing option for train route viewsInlandsbanan, Suedi

Inlandsbanan, Sweden

Nëse Glacier Express nuk ishte dëborë dhe akull e mjaftueshme për ju, atëherë ju do të love Line Inland. This 14-hour train adventure begins in Kristinehamn before making its way through the untamed Scandinavian terrain towards Gallivare. Jashtë dritares tuaj, ju do të shihni Rrethit Arktik dhe – në qoftë se ju mbani sytë tuaj peeled – disa kafshë të egra në formë të renë, dre brilopatë, dhe dre.

 

Kështu që tani, pasi ju mësuar në lidhje me pikëpamjet e trenit rrugës dhe janë të gatshëm për të shkuar në një udhëtim hekurudhor jetës në ndryshim, ndërsa ju jap llogarinë tuaj Instagram dhe për të fituar disa pasuesve të reja? Rezervoni udhëtimin me tren tuaj ëndërr sot në Save A Train. And you can also check our Instagram account instagram.com/saveatrain

 

A doni të embed blog post tonë onto faqen tuaj, pastaj kliko këtu: https://embed.ly/code?url=https://www.saveatrain.com/blog/4-train-route-views-to-make-your-instagram-account-shine/ - (Shkoni poshtë për të parë kodin embed)

  • Nëse ju doni të jenë të sjellshëm me përdoruesit e juaj, ju mund të udhëzojë ata direkt në faqet e kërkimit tonë, në këtë link ju do të gjeni rrugët tona më të njohura tren – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml – brenda keni lidhjet tona me / en /, por ju mund të ndryshojë atë në / fr / ose / de / ose / IT / dhe më shumë gjuhë