Резервира билет за воз
СЕГА

за нас

Кои сме ние:

Зачувај воз е најдобар Воз Патување Блог и најевтиниот начин да се Книга воз патување.

 

На Зачувај воз, ќе се фокусира на правење на вашето воз патуваат полесно преку градење на заедницата за нашите патниците во железничкиот сообраќај, ние, исто така, спаси нашите клиенти пари, време и го поедноставува процесот на резервација воз.

Или преку интернет на saveatrain.com или преку нашите SaveATrain стан, можете да најдете нашите препораки патување, споредите и изберете најдобрите железнички билети за воз патување од различни достапни воз линии во Европа.

Зачувај партнери воз се некои од најголемите оператори воз во Европа меѓу други Евростар, Trenitalia, СНЦФ, СББ, База на податоци и многу повеќе.

 

Нашата приказна:

Зачувај воз беше лансиран во 2016 и почна да ги нуди своите услуги воз во Франција, Почнавме со нудење на патниците можност да заштедат пари откако тие купиле билети за воз. во 2017 ние, исто така, се прошири во продажба на билети во Холандската, Германија, Белгија и повеќе, и нема да запре се додека ние нудиме билети за воз во светот!

За повеќе информации, Зачувај го следат воз на Фејсбук, Твитер, и Instagram And feel free to Контактирајте не

 

 

WordPress Theme изградена од страна на Shufflehound. Copyright © 2019 - Зачувај воз, Амстердам, Холандија