Order A Train Ticket TANI

Rreth nesh

Kush jemi ne:

Ruaj një tren është më e mirë Train Travel Blog dhe gjithashtu mënyra më e lirë të udhëtojnë.

 

Në Save Një tren, Ne të përqëndrohet në marrjen tren tuaj të udhëtimit më të lehtë duke ndërtuar një komunitet për pasagjerët tanë hekurudhore, ne gjithashtu të kurseni klientëve paratë tona, koha dhe thjeshton procesin e rezervimit tren.

Ose online në saveatrain.com ose përmes app tonë SaveATrain, ju mund të gjeni rekomandimet tona të udhëtimit, krahasoni dhe zgjidhni biletat më të mira hekurudhore për udhëtimin tuaj tren nga linja të ndryshme të trenave në dispozicion në Evropë.

Ruaj Partnerët Një tren përfshijnë disa nga operatorët më të mëdha të trenave në Evropë në mesin e Eurostar tjera, Trenitalia, SNCF, SBB, DB dhe shumë më tepër.

 

Historia jonë:

Save Një tren u nis në 2016 dhe filloi të ofruar shërbimet e saj trenit në Francë, Ne kemi filluar duke ofruar udhëtarëve mundësi për të kursyer para, pasi blinin biletat e tyre treni. në 2017 ne u zgjerua edhe në shitjen bileta treni në Holandës, Gjermani, Belgjika dhe më shumë, dhe ne nuk do të ndalet deri ne ofrojmë bileta të udhëtimit tren në të gjithë botën!

 

Për më shumë informacion, ndiqni Save një tren në Facebook, Cicëroj, dhe Instagram Dhe të ndjehen të lirë për tëNa kontaktoni

 

A doni të embed këtë faqe onto faqen tuaj, vetëm klikoni këtu: https://embed.ly/code?url=https://www.saveatrain.com/blog/about-us/– (Shkoni poshtë pak për të parë kodin embed)