Order A Train Ticket TANI

autor: Niamh Waters

Pse Train Travel në Gjermani është Amazing

Gjermania krenohet me malet madhështore, frymë-marrjen fshat-së dhe qytete kozmopolite që e bën udhëtimin Trajnimi Ekzistojnë një përvojë joshës. Ka shumë vende të pabesueshëm për të parë, duke përfshirë Berlinin, Mynih, Hamburg, Cologne, dhe Frankfurt. Këto pikat e nxehta dhe qytetet më të vogla janë të gjitha të ndërlidhura me një sistem të mirë-organizuar trenit hi-shpejtësi. Kjo e bën të udhëtimit të trajnuar në…

Interrailing Këshilla Për Udhëtim Around Evropë me një buxhet

Interrailing këshilla dhe udhëtonte me një buxhet është e mundur në qoftë se ju planifikoni udhëtimin tuaj me kujdes. Kostoja e biletave të trenit, strehim, ushqim dhe argëtuese do të ndryshojnë në mes të vendeve në Evropë, por ka shumë mënyra për të shijuar një udhëtim me kosto të ulët. për fat të mirë, me disa përgatitje, udhëtimit hekurudhor në…

Copyright © 2020 - Save A Train, Amsterdam, Holandë