Order A Train Ticket TANI

kategori: Udhëtoni Treni Itali

Cilat janë Top 8 Pizzas Në Itali

Koha e leximit: 6 minuta Cili vend më të mirë për të shijuar pica se vendi që shpiku atë, e drejtë? dashuria italianët, dashuri, love këtë shijshme rostiçeri-kthyer-vakt! Asnjë pizzas çudi në Itali janë kthyer në një formë të pastër e artit, dhe më në fund UNESCO-miratuar! Roaming rreth Italisë, you’ll find pizzerias opened in

Si për të trajnuar të udhëtimit si një Nomad nëpër Evropë

Koha e leximit: 5 minuta Nëse ju jeni një udhëtar solo dhe ju pëlqen për të trajnuar të udhëtimit si një nomad, atëherë ju jeni në vendin e duhur. Tren që udhëtonte është një nga mënyrat më të mira për të udhëtuar nëpër Europë në qoftë se ju doni të përjetojnë gjithçka që Evropa ka për të ofruar. të jetë…

më i lartë 5 Qytetet verë në Evropë dhe Si të Merrni Ka

Koha e leximit: 5 minuta Çdo dashnor i vërtetë vera e di se qytetet e verës në Evropë ofrojnë verë të përballueshme dhe të mahnitshme. Nga Franca në Itali, dhe më tej, këto vende janë identifikuar nga shumë që të ketë verërat më të mira në botë. Pjesërisht, Kjo është për shkak të rritje ideale klimatike…

Festivalet më të mirë të dimrit në Evropë

Koha e leximit: 3 minuta Bëni më e sezonit të ftohtë duke vizituar festivalet më të mirë Dimërore në Evropë. Festivalet përfshijnë çdo gjë nga ski dhe snowboarding në muzikë, komedi, skulptura akulli, dhe parada verbuar karnaval. Më poshtë është top ynë 5 Përmbledhje të asaj që ju do të gjeni ndodh në të gjithë Evropën…

Top evropiane Tours Trajnimi Ju nuk duhet të humbasë

Koha e leximit: 4 minuta Udhëtim kudo është gjithmonë e mahnitshme dhe të bëjmë atë për të zbuluar qytete të bukura, Historia e një vendi apo kultura shumë të ndryshme nga e jona. megjithatë, ju nuk keni për të shkuar larg nga shtëpia për të zbuluar vende të bukura. Ka disa turne tren evropiane…

Ku janë më të mirë Qytetet për foodies Në Evropë

Koha e leximit: 4 minuta Ushqimi është kaq i lavdishëm, veçanërisht ushqim i shijshëm. Është kaq e lehtë të jetë i fiksuar me të, kur jetojnë në Evropë ju jep aq shumë arsye për të! Qytetet më të mira për foodies janë në Evropë, na besoni ne jemi foodies si edhe, dhe ashtu do te besh…

Qytetet bukur për të vizituar në Austri dhe Itali me hekurudhë

Koha e leximit: 4 minuta Me kaq shumë profile të larta, Vendet e popullarizuar si Franca, Gjermani, dhe Zvicra, nuk është çudi Austria nuk ka qenë duke marrë sa më shumë vëmendje! Ne rregull, Italia kurrë nuk të vërtetë ra off hartë, por rruga tren nga Austria për në Itali të sigurt është lënë pas dore. por, kjo është në lidhje me të…

Shkarko Cross Border Trenat për të marrë në Evropë

Koha e leximit: 4 minuta New me shpejtësi të lartë, Trenat ndërkufitare vazhdojë për të hapur linja në të gjithë botën. gjithashtu, ata pothuajse gjithmonë të rrahur udhëtimit ajror për rehati, profitabilitetit, dhe shpejtësia e udhëtimit. Në këtë pikë, ka gjithnjë e më shumë rrjetet tren nëpër botë! Kushdo që është në trena ndërkufitare…

Copyright © 2020 - Save A Train, Amsterdam, Holandë