Koha e leximit: 3 minuta(Modifikimi I Fundit Më: 06/03/2020)

Destinacionet lirë evropiane është një temë e nxehtë. Së pari, turistët në Evropë mund të shihni gjithçka nga e madhe kafenetëplazhe te bukura. Si rezultat i qyteteve si Venice, Roma, dhe miliona Paris i turistëve udhëtimit në Evropë çdo vit. Ne kemi krijuar një listë të destinacioneve më të lira Europiane për lexuesit tanë. Kjo listë përfshin se si për të marrë në atje me tren.

 

Destinacionet Cheapest evropiane

 

Porto, Portugalia është Destinacionet jonë e parë e lirë evropiane

Më i rëndësishëm në lidhje me Porto është e saj’ verëra të pabesueshme. Kjo destinacionet lirë evropiane nga ana e detit, është një evropian mini-metropol. Porto është e madhe për kulturën dhe po ashtu është e mirë për njerëzit që e duan jashtë. muzeumet dhe arkitektura e këtij destinacioni lirë Evropian janë hyjnore. sigurisht, një vend për të vizituar.

Për udhëzime se si të shkoni në Porto Sao Bento Stacioni me tren hyjë Ruaj një tren.

 

 

Seville, Spanjë

Seviljes është një qytet i hedhur-mbrapa. Gëzojnë një gjumë pasdreke pasdite. çifut, Kultura krishterë dhe islame. Vizitoni kishat e lashta dhe getot gjatë ditës. Ushqim është e shijshme, sidomos tapas. Improvizuar kitarë muzikë në rrugët kap atmosfera relaksuese e Seviljes. Ky destinacionet evropiane qytet Cheap ka ndoshta më të mirë bukuri në Evropë dhe një histori të pasur.

Për drejtime dhe çmimet se si për të marrë në Sevilje Santa Justa Stacioni i trenit të parë faqen Save një tren.

 

 

Valencia, Spanjë

Valencia ka 3 plazhet mrekullueshëm. Si rezultat, ajo ka aktivitete të madhe jashtë. A Cheap park kombëtar Evropian Eshte nje vend i madh për shëtitje. Mbyllja nga Parku Kombëtar La Albufera, është një vend i madh për shëtitje. Foodies gjithashtu dua Valencia për vet prodhojnë të freskëta.

Për udhëzime se si të shkoni në Valencia’s stacion të Veriut Stacioni i trenit të hyjë në faqen Save një tren.

 

 

istanbul, Turqia është destinacione tonë të fundit të lirë evropiane

Një tjetër qytet të mahnitshme dhe të lirë është Stamboll. Sepse kryeqyteti turk bashkon Evropën dhe Azinë. Pasur me trashëgimi, Arkitektura e bukur dhe peizazhe ekzotike. Skylines e pro dhe një det të bukur blu të drejtuar së bashku Stamboll. Ky qytet është e madhe për shqisat me pamje të mahnitshme, aromat dhe tingujt në të gjithë kryeqytetin. Ushqimi popullor këtu është qebap Doner dhe trajton ëmbël turke që mund të jenë blihen në rrugë. Të gjitha më lart mund të jetë me përvojë me çmime shumë të arsyeshme

Për udhëzime se si të shkoj në stacionin Sirkeci Stambollit të shkoni në faqen e internetit Save A Trenit.

 

 

Rezervoni udhëtimin tuaj të ardhshëm tren me ne

A jeni duke planifikuar një udhëtim në një destinacionet e Lirë Europiane? Pse të mos marrë 3 minuta për të gjetur Udhëtimet e lirë Trajnimi. Identifikohuni për faqen tonë tani dhe për të marrë ofertat më të mira, shpejtë dhe të lehtë. Ne pranojmë të gjitha format kryesore të pagesave.

 

A doni të embed blog post tonë onto faqen tuaj, pastaj kliko këtu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcheap-european-destinations%2F - (Shkoni poshtë për të parë kodin embed)