Per tal de bitllet de tren EMPRESA

Coronavirus actualitzar en temps real i mapa

Aquí podeu trobar informació sobre Coronavirus actualitzacions directes i Coronavirus Mapa i altres notícies Coronavirus.

 

temes:1. Què és Coronavirus
2. Quins són els actualització Confirmat Covid-19 casos3. Coronavirus Mapa Viu I Corovnavirus actualitzar en temps real
4. Quins són els símptomes de virus de la corona5. He d'estar preocupat per Coronavirus
6. Com funciona la Corona propaga el virus7. Com curar De Coronavirus
8. Quina és la diferència entre la grip estacional i Coronavirus9. Què és el virus de Major Risc Amb La Corona
10. Quin és l'índex de mortalitat de Covid1911. Per coronavirus Ciutat Mapa de la vila
12. He de viatjar durant Covid-19 Outbreak13. Quins són els millors llocs web per Coronavirus Notícies
14. Què és la gràfica de Coronavirus Spread15. Existeix una vacuna per Coronavirus
16. Què passarà virus amb la Corona17. El que va causar la Covid-19 per començar
18. teoria coronavirus19. La forma de resoldre Coronavirus pandèmia
20. Pot obtenir Coronavirus dues vegades21. Covid-19 quarantena
22. On què les persones s'infecten amb el coronavirus23. Qui ha de preocupar D'Covid19
24. Països on no es Coronavirus25. Què canviarà després Covid19 està sobre
26. Països Seguretat i Salut Classificació de coronavirus27. Mètodes de prova de coronavirus
28. Quan acabarà COVID-19

 

Què és Coronavirus?

la coronavirus és un virus nou que no ha estat identificat prèviament. El virus de la corona també es nomena COVID-19, en el passat hi va haver altres coronavirus que comunament circulen entre els humans i causar malaltia lleu, com el refredat comú o SARS o MERS.

Un diagnòstic amb el coronavirus 229E, NL63, OC43, o HKU1 no és el mateix que un diagnòstic COVID-19.

 

Quins són els actualització Confirmat Covid-19 casos?

Si es desplaça una mica cap avall també tindrà a tot el món Coronavirus Live Maps, A més dels covid-19 casos següents nombres.

 

Coronavirus Mapa Viu I Corovnavirus actualitzar en temps real

Supervisió de tots els últims avenços de la via Coronavirus Coronavirus Coronavirus Live Mapa i actualitzar en temps real de la pàgina Desar un tren

* Si es desplaça a la fi de, també tenim una Coronavirus Ciutat per ciutat Mapa per vostè, sigui la paciència que es necessita alguns segons per a la Corona Live Mapa de càrrega i tenim 3 Coronavirus treball mapes per a vostè.

 

Un fàcil navegar Covid-19 Mapa perquè vostè vegi

Utilitza el ratolí per desplaçament dins i fora, tingui paciència fins que es carrega el Coronavirus Live Map

Utilitzar el + i – senyals per ampliar el nostre mapa de virus Corona i, a continuació, veure els punts vermells, es triga diversos segons a carregar.

font: ArcGIS i la Universitat Johns Hopkins

 

A l'interior d'un vagó de tren que hi ha entre 20-48 de passatgers per ferrocarril en comparació amb avió que els portadors en 190-400 passatgers

Amsterdam als trens de París

Els trens de Londres a París

Zuric als trens de Ginebra

Els trens de París a Frankfurt

 

Quins són els símptomes de virus de la corona?

Els símptomes de la corona Virus (COVID19) són similars a una grip estacional, pel que si vostè està preocupat si us plau truqueu a l' salut rellevant organitzacions del seu país.

poden aparèixer els següents símptomes 2-14 dies després de l'exposició a virus de la corona:

febre
tos – Tos que ve juntament amb un mocs no és un símptoma de virus de la corona.
esternuts
Falta d'alè
La pèrdua temporal de l'gust i de l'olfacte

Sembla ser que els símptomes de Corona Virus apareixeria en la majoria dels casos després de 5 dies.

 

He d'estar preocupat per Coronavirus?

La nostra opinió és que actualment el coronavirus no és més perillós que un grip estacional, A del principi la seva era no existeixen dades sobre el virus, així que no hi havia raó per tenir por, però ara sabem que es propaga ràpidament, però les taxes de mortalitat en total són més baixes que una grip estacional.

si vostè no témer de la grip, vostè no ha de témer o canviar de pla a causa de la Coronavirus, Seguir les nostres actualitzacions Coronavirus Live Mapa i Coronavirus en viu i veure com els avenços de virus i fer la seva pròpia avaluació de l'risc calculat.

Intenta en el que pugui per mantenir una actitud positiva, ment afectar el cos i tots dos afecten la seva salut.

 

coronavirus per edat

 

Com funciona la Corona propaga el virus?

La corona virus que causa COVID-19 sembla estendre fàcilment i de manera sostenible a la comunitat. Corona mitjans comunitaris Virus, persones han estat infectades amb el virus de la corona es pot infectar per qualsevol de respiració o la tos, vos màscares de desgast! i protegir-se d'aquesta manera.

Una altra manera de com corona virus propagació és tocant la mateixa superfície que vostè, com ara portes o drap o parc infantil, També tracti de no fer servir el paper moneda per tal de no quedar infectat amb el coronavirus.

Finalment, no és cap broma, El virus de la Corona es propaga també a través de pitjos, això pot semblar divertit, però segons això Investigador australià, el Corona Virus es pot estendre pel fet de patir.

 

masks coronavirus study

 

El viatge en tren és encara més segur que el transport aeri, fins i tot en temps Coronavirus, perquè cada vagó de tren de passatgers té menys passatgers que un avió.

Els trens de Roma a Florència

Els trens de Milà a Ginebra

Els trens de Hannover a Hamburg

Els trens de Rotterdam a Hamburg

 

Com curar De Coronavirus?

Segons les últimes actualitzacions en temps real Coronavirus, No existeix una cura oficial, i els tractaments es basen en el tipus d'atenció que es brinda a la influença (la grip estacional) i altres malalties respiratòries greus, conegut com a tractament de suport, d'acord amb la Centres per al Control i Prevenció de Malalties (CDC).

Ha de descansar i beure aigua, i en cas que encara pensa que necessita ajuda addicional, cridar als seus serveis de salut, no anar directament a l'hospital com podria afectar els altres, i si vostè està pensant en prendre Advil o ibuprofèn per al tractament de la febre, abans de fer prendre qualsevol medicament, parlar amb el seu metge, diversos metges suggereix que prendre aquests medicaments poden afectar i mal empitjorar les coses per a vostè Si vostè s'infecta amb el coronavirus.

Si us plau, aneu a la nostra Existeix una vacuna per Coronavirus part des de la seva constant renovació amb nous desenvolupaments.

 

Quina és la diferència entre la grip estacional i Coronavirus?

1. La taxa de mortalitat de la grip estacional és típicament al voltant 0.1% Als Estats Units, segons The New York Times, mentre que la taxa de mortalitat de 19-COVID sembla ser més gran que la de la grip.

2. Coronavirus és nou i ve la grip estacional cada hivern.

3. Coronavirus i el virus de la grip, mentre que és similar en els símptomes, són totalment diferents de famílies de virus.

4. Els funcionaris de salut han dit que la vacuna per COVID19 podria ser més d'un any de distància. No obstant això, la vacuna contra la grip ha estat disponible públicament i treballant des de fa anys.

 

coronavirus Infografia

COVID19 Coronavirus Infographic

 

Què és el virus de Major Risc Amb La Corona?

El veritable perill de virus de la corona no és el nombre de morts. Els experts diuen que els sistemes de salut podrien convertir-se fàcilment aclaparat pel nombre de casos que requereixen hospitalització - i, sovint de ventilació per a la respiració suport.

Algunes persones poden referir-se a la coronavirus nou virus de la Corona o o nou coronavirus o Covid19 o Covid19 o Corona o la SARS-CoV-2, aquests són els noms possibles per a aquesta nova pandèmia.

 

Trens de passatgers no ho fan transport càrrega, per a això no hi ha risc de virus animals interior dels trens.

Els trens de París a Amsterdam

Els trens de Brussel·les a Londres

Els trens de Viena a Salzburg

Els trens de Marsella a París

 

Quin és l'índex de mortalitat de Covid19?

La taxa de mortalitat per al COVID19 o Coronavirus o la Corona com el seu conegut és diferent d'un país a un altre i no hi ha raó per creure que moltes persones no reportar Covid19 ja que la majoria de les persones tenen símptomes lleus.

En l'estudi publicat el 18 de febrer al CDC de la Xina Setmanal, els investigadors van trobar una taxa de mortalitat de l'19-COVID estar a prop 2.3% Però a la Xina continental altres fonts diu La taxa de mortalitat de la Covid-19 són en realitat molt més baix a la Xina. Un altre estudi de l'entorn 1,100 pacients hospitalitzats a la Xina, publicada febrer. 28 al New England Journal of Medicine, va trobar que la taxa de mortalitat global va ser lleugerament inferior, al voltant 1.4%.

Però una nota bona és que a Corea de Sud entre totes les poblacions que el nombre de morts pel Covid19 sembla ser molt baixa a causa que el públic va escoltar les organitzacions de salut i els hospitals no van trigar a reaccionar a aquesta nova pandèmia Covid19.

 

Aquí hi ha una llista breu de Taxes de mortalitat per país actualitzades 30/4/2020 i sota d'ella una altra Gràfic de la taxa de mortalitat per edat.

Els casos confirmatsNombre de mortsíndex de mortalitat (%)
Regne Unit165,22126,09715.8
Bèlgica47,8597,50115.67
França165,09324,12114.61
Itàlia203,59127,68213.6
països Baixos38,8024,71112.14
Suècia20,3022,46212.13
Algèria3,84844411.54
Hongria2,77531211.24
Espanya236,89924,27510.25
Mèxic17,7991,7329.73
Indonèsia9,7717848.02
Egipte5,2683807.21
Brasil79,6855,5136.92
Filipines8,2125586.79
Iran93,6575,9576.36
Eslovènia1,418896.28
Canadà52,8653,1555.97
Irlanda20,2531,1905.88
Estats Units1,038,91460,9085.86
Suïssa29,4071,7165.84
Romania11,9786935.79
Xina83,9444,6375.52
Grècia2,5761395.4
Bolívia1,110595.32
nord Macedònia1,442735.06
Argentina4,2852144.99
Polònia12,6406244.94
Dinamarca9,0084434.92
Iraq2,003924.59
Colòmbia6,2112784.48
República Dominicana6,6522934.4
Bulgària1,488654.37
Finlàndia4,9062064.2
Alemanya161,5396,4674
Portugal24,5059733.97
Cuba1,467583.95
Marroc4,3211683.89
Bòsnia i Hercegovina1,677653.88
Àustria15,4025803.77
equador24,6758833.58
Camerun1,832613.33
Lituània1,375453.27
Índia33,0621,0793.26
Croàcia2,062673.25
Afganistan1,939603.09
Japó13,9654253.04
Estònia1,666503
Txèquia7,5792273
Nigèria1,728512.95
Moldàvia3,7711112.94
Panamà6,3781782.79
Perú33,9319432.78

 

coronavirus death rate by age

 

Per coronavirus Ciutat Mapa de la vila

Aquest és un nou coronavirus mapa que mostra les actualitzacions i Coronavirus cas i també les persones que es van curar de virus de la ciutat per la ciutat tot el món.

 

 

He de viatjar durant Covid-19 Outbreak?

Actualment els governs estan intentant contenir el virus aplicant restriccions en general i restriccions per viatjar, però això Coronavirus o Covid-19 brot no s'aturarà el món per molt temps.

En la nostra opinió, si planificar el seu viatge a finals d’aquest any, és possible gaudir de descomptes bo si reservar el seu viatge ara.

 

En molts llocs els trens són la forma més ràpida d'arribar al seu destí, ja que viatgen a la meitat de la ciutat.

Venècia amb Trens de Milà

Els trens Brussel·les Colònia

Els trens de Berlín a Munic

Praga als trens de Frankfurt

 

Quins són els millors llocs web per Coronavirus Notícies?

1. Organització mundial de la salut.

2. Coronavirus Twitter Hashtag.

3. Centres de Control i Prevenció de Malalties (CDC).

 

Coronavirus d'una ullada

 

Què és la gràfica de Coronavirus Spread?

Aquí podeu trobar el Gràfic Coronavirus, el nombre de casos, més important el nombre de persones que ja curat de Coronavirus, i per desgràcia també quantes persones van morir des del coronavirus

 

Feu clic a les paraules Mostrar connexions i veurà el que busca

 

Aquí és un gràfic brot de coronavirus en tots els països

gràfic brot de coronavirus en tots els països

 

Existeix una vacuna per Coronavirus?

No hi ha vacuna oficial Coronavirus, però hi ha diversos països que estan treballant en la vacuna de coronavirus,

Austràlia afirma ser el primer que va usar drogues conegudes per curar un pacient Coronavirus, solien 2 fàrmacs coneguts, un per al VIH i l'altre per a la malària i metges diu que els pacients van respondre molt bé a les drogues i fan desaparèixer el virus de 48 hores, Si això es posa encara més retroalimentació d'altres llocs al món, això podria ser la gent de curació estaven esperant per resoldre aquesta crisi Coronavirus.

EUA va començar proves d'assaig de vacuna contra el coronavirus sense passar pels assajos amb animals i Israel Institut d'Investigacions Biològiques ja ha declarat que s'ha trobat una cura, però no hi ha proves encara.

Els metges de tot el món i la FDA estan dient que la cura es pot trobar dins de la sang dels que ja curar-se a si mateixos de la Coronavirus, un altre enllaç bo per a la lectura d'aconseguir una cura per al coronavirus de l' la sang dels que ja va curar.

Japó va trobar un fàrmac eficaç per Coronavirus que va ser provat en sobre 300 pacients, el nom de la droga és favipiravir i se sap que el treball sobre la grip al Japó.

Una altra actualització en viu els coronavirus prové de França, un metge anomenat Didier Raoult, fet d'un còctel de fàrmacs que inclou hidroxicloroquina (el nom comercial per a la cloroquina) i azitromicina, el seu experiment va mostrar resultats molt positius sobre el coronavirus.

Finalment, Hi ha informes procedents dels Estats Units amb els quals l’empresa Gilead Sciences va tenir un èxit recent en un tractament remdesivir per accelerar la recuperació de Coronavirus.

 

Què passarà amb el coronavirus?

Tot i les últimes actualitzacions a la Corovnavirus dels governs és que el virus de la corona segueix accelerant, guanyador de el premi Nobel i professor de Stanford i biofísic, Michael Levitt està dient que Corona està realment desaccelerant,

Però no deixeu que això bones notícies sobre virus de la corona et enganyi, Michael Levitt també està dient que els governs es necessiten mesures és la fi d'eradicar la covid19 que és l'altre nom per Coronavirus a Àsia, després de passar per les estadístiques de la Covid-19 de Hubei de la Xina, que el Sr. Levitt afirma que això és el que millor sap (càlculs i estadístiques), ja que no es va trobar la cura per al coronavirus, que assegura que corona virus s'està desaccelerant, però les necessitats públiques per escoltar l'orientació en relació amb el coronavirus dels governs

Si heu arribat a aquesta part de el text, llegeixi tot l'article sobre Michael Levitt i veure com la tendència de l'coronavirus va començar a canviar l'1 de febrer i el 7 de febrer.

Final de la nostra Dia Coronavirus Live Mapa i Actualitzacions, que s'actualitza regularment a donar la millor vista del que succeirà amb el coronavirus.

 

El que va causar la Covid-19 per començar?

L'última explicació i causa de Covid-19, que és ara el nom científic de la corona virus encara no està definida, però el cas primer Covid-19 es remunta a novembre 17 2019, i l'informe esmenta que el nom d'un animal Pangolin està relacionat amb l'inici de l'brot Covid-19.

 

 

 

Una altra tesi més àmpliament conegut és que el coronavirus es va iniciar als mercats d'animals vius Wuhan a la Xina, i l'animal actual la culpa és de la bat.

 

El viatge en tren és la més respectant el medi ambient als viatges, per tal de recordar que quan aquests extrems moment difícil i esperem que acabi aviat.

Els trens de París a Brussel·les

Frankfurt als trens de Ginebra

Els trens de Luxemburg a Estrasburg

Amsterdam als trens de Londres

 

teoria coronavirus

A l'mirar de la Xina ràpida augmentar i disminuir de Coronavirus, 1 investigador anònim començat a l'elevació de l'opinió que potser tots a la Xina en realitat va aconseguir el coronavirus i 90% no van mostrar cap símptoma, 5% té una grip, i 5% l'atenció mèdica necessària, però no totes les hospitalitzacions, això sentit en un cert nivell, però això també explica per què els governs estan demanant als seus ciutadans a romandre al pany baix, perquè d'aquesta manera es pot assegurar que el sistema col·lapsi l'Hospital no i no molta gent tots a el mateix temps, anar a l'hospital per Coronavirus ajuda, En els hospitals de l'món modern tenen equips de respiració especial o se'ls anomena ventiladors metges, però aquestes màquines no són suficients per a tothom, sobretot a el mateix temps.

Una altra tesi pel coronavirus disminuint a la Xina, és que a causa de que la Xina és una dictadura, la gent obeeix a les peticions de govern, i quan les persones se'ls va dir a quedar-se a casa i rentar-se les mans, van fer el que se'ls va demanar, i ara se sap que Coronavirus període d'incubació és de fins 14 dies pel que mitjançant el bloqueig de el públic des de l'exterior, No permeti que el Covid-19 com el seu conegut a la Xina per a la propagació.

En la nostra opinió aquesta Teories Coronavirus tant té sentit, però per tal de ser exacta, vostè ha d'obeir al que el seu govern li està dient que fer, i quedar-se a casa per 14 dies, per permetre la disminució de Coronavirus!

 

La forma de resoldre Coronavirus pandèmia?

En l'11 de març 2020, l'Organització Mundial de la Salut va declarar una pandèmia Coronavirus, però hi ha diversos països que ja no pateixen d'aquest virus, Com manejar el coronavirus?

Hi ha diverses formes teòriques per gestionar la pandèmia de Coronavirus, tals com el model britànic que obeeix a tots els adults majors d'estada a la porta de 3 mesos, i deixar que la majoria de la població rep el coronavirus i també a curar d'ella pel seu propi compte.

Però no és la forma comprovada per desfer-se la pandèmia de Coronavirus, i això és Aïllar i posar en quarantena a la gent com ho va fer Corea del Sud, o Bloquejat com ho va fer la Xina, Aquests 2 mètodes en menys de 2 mesos, Coronavirus enderrocat als seus genolls en els 2 països.

 

Pot obtenir Coronavirus dues vegades?

Aquesta és una bona pregunta, i la resposta d'acord amb les dades actuals és n, Les investigacions conclouen que el Coronavirus no pot ser infectat per les persones dues vegades i no és possible.

 

social distancing

 

Covid-19 quarantena

En molts països de tot el món, quan torni de l'estranger, se li està demanant per a la quarantena de casa 14 dies a causa de el potencial que té a les mans virus de Covid-19, el raonament darrere d'ell, és que com a persona no infectarà als altres mentre no saber que conté el virus Covid-19 dins teu, la majoria de la gent o no reben cap símptoma, i la resta que mostren símptomes Covid-19 estan revelant que durant un període de 14 dies.

La idea de l'auto quarantena vi de la forma en què les autoritats xineses i Corea manejat el brot Covid-19 en els seus propis països, una altra frase que és llançat en l'aire és El distanciament social quan les persones estan parlant de quarantena a causa de Covid-19.

 

On què les persones s'infecten amb el coronavirus?

D'acord amb Els mitjans israelians, els llocs on les persones s'infecten de coronavirus són:

1. supermercat

2. Sinagoga o Esglésies

3. magatzems generals

4. restaurants

5. clínica

nombre 1 té el major percentatge d'on és probable que s'encomani de Coronavirus, així que si us plau vagi amb compte i estar segur.

 

Qui ha de preocupar D'Covid19?

Les persones amb els següents antecedents de salut han de preocupar-se de Covid19:

1. hipertensió

2. Malaltia cardíaca

3. la diabetis o diabetis Mellitus

4. Asma o altres problemes pulmonars

5. càncer

6. Insuficiència renal

7. els fumadors

Covid19 és un nou tipus de grip i molt infecciosa, totes les persones han de preocupar-se per Coronavirus, però les persones amb els següents antecedents de salut han de preocupar-se més de Covid19.

 

Països on no es Coronavirus

D'acord a les últimes actualitzacions Coronavirus, hi ha actualment 22 països en els quals no s'han identificat Coronavirus.

 

palau micronesia

 

Què canviarà després Covid19 està sobre?

Hi ha diverses coses que no van a ser els mateixos després de Covid19 ha acabat:

1. la cues a la immigració a l'entrar en un país serà més llarg que mai.

2. Vostè necessitarà més d'un passaport per viatjar, per exemple certificat d'immunitat a Covid-19.

3. La recuperació de Covid19 no serà la mateixa en tots els països.

4. La gent no t'estimen quan està malalt.

5. La gent va a optar utilitzar més trens i transport terrestre.

6. Els països anunciar la seva salut i la qualitat de l'aire.

 

Països Seguretat i Salut Classificació de coronavirus

Un informe recent ha anunciat el rànquing de països Seguretat i Salut Coronavirus Top, i aquí hi ha els aspectes més destacats de l'informe

1. Israel

2. Singapur

3. Eslovàquia

4. Nova Zelanda

5. Hong Kong

Vostè pot trobar en el següent enllaç a la resta dels països, i també País Nivell de Risc Durant COVID-19 Pandemic

 

coronavirus seguretat de la salut

 

Mètodes de prova de coronavirus

Perquè ja portem diversos mesos en la pandèmia de Coronavirus, Ja hi ha molts mètodes de prova de Coronavirus, Primer hi ha les proves per esbrinar si està malalt, sinó també proves per esbrinar si teníeu el virus Covid19 i si teniu els anticossos.

Però la part més important per sortir d’aquesta situació de Coronavirus i aquest és el missatge de l’OMS a tots els països del món és, prova de prova de prova.

 

 

Quan acabarà Covid-19

Quan s’aconseguirà la pregunta de Covid-19?, i hauríem de recordar que som justos 3 mesos després d’aquesta pandèmia Covid-19, però hi podria haver una resposta Universitat de Tecnologia i Disseny de Singapur (SUTD).

El laboratori d’innovació de la Universitat va utilitzar models predictius entre ells SIR (susceptible-infectat-recuperat) model per predir quan acabarà Covid-19 a cada país en funció de diversos punts de dades, que s’explica a l’enllaç anterior, i aquí hi ha algunes de les seves troballes – El model de troballes 97% eliminació i 100% eliminació, i si tenen raó, el món segueix una recuperació molt ràpida de la pandèmia Covid-19.

* Va prendre 8 mesos sense tancar tot el món com hem vist amb Covid-19, per desfer-se de la part important dels SARS, i el brot SARS va durar entre els anys 2002-2003, pel que sembla que aquests models universitaris de Singapur podrien ser precisos.

 

 

quan acabarà covid19

 

conclusió

Hem fet tot el possible per oferir-vos la millor informació en directe de Coronavirus que hem recollit de moltes fonts fiables d’internet i institucions de recerca a tot el món, la nostra informació inclou mapes en directe de Coronavirus, i és important subratllar que aquests mapes de Covid-19 no són estàtics i es mantenen actualitzant diverses vegades al dia.

A més, fins i tot els nostres enllaços relacionats amb la corona i les seccions de Coronavirus s’actualitzen quan apareix informació nova sobre Coronavirus.

 

No volem espantar a vostè des del coronavirus, de la nostra comprensió de la grip d'hivern una altra, però mai es pot estar massa segur, quan es decideix viatjar, recorda aquesta pàgina Coronavirus actualitzacions en viu i mapa i utilitzar el nostre servei, Tenim la millor i més barata preus de bitllets de tren, Desar un tren.

 

Vols incrustar aquesta pàgina al seu lloc, Es pot enllaçar a aquesta pàgina com a referència o feu clic aquí: https://embed.ly/code?url=https://www.saveatrain.com/blog/coronavirus-updates-map/- (Desplaçar cap avall una mica per veure el codi d'inserció)

Copyright © 2020 - Desar un tren, Amsterdam, països Baixos
No vagi sense un present - Cupons i notícies !