Order A Train Tiket SEKARANG

Coronavirus Live Kini Dan Peta

Di sini anda dapat mencari maklumat mengenai Coronavirus Live Updates dan Coronavirus Map dan Coronavirus ncews lain.

 

topik:1. Apa Coronavirus
2. APAKAH Update ditetapkan Covid-19 kes3. Coronavirus Live Map Dan Corovnavirus Live Kini
4. Apakah Gejala Corona Virus5. Adakah saya perlu bimbang tentang Coronavirus
6. Bagaimana Adakah Corona Spreads Virus7. Cara Sihat Dari Coronavirus
8. Apa Perbezaan Antara Coronavirus And Seasonal Flu9. Apakah risiko Major Dengan Corona Virus
10. Apakah Kematian Kadar Of Covid1911. Coronavirus City Bandar Map
12. Should I Travel Semasa Covid-19 Outbreak13. Apa Adakah Laman Web Terbaik Untuk Coronavirus News
14. Apa itu Graph Of Coronavirus Spread15. Adakah terdapat vaksin Untuk Coronavirus
16. Apa yang akan Berlaku Dengan Corona Virus17. Apakah yang menyebabkan Covid-19 Untuk Mula
18. Teori coronavirus19. Bagaimana Untuk Menyelesaikan Coronavirus Pandemic
20. Anda Boleh Dapatkan Coronavirus Twice21. Covid-19 Kuarantin
22. Di mana Do People dijangkiti Coronavirus23. Siapa yang Patut Risau Dari Covid19
24. Negara Di mana No Coronavirus25. Apa yang akan berubah Selepas Covid19 Is Over
26. Coronavirus Kesihatan Negara Keselamatan Kedudukan27. Kaedah Ujian Coronavirus
28. Bilakah COVID-19 Tamat

 

Apa Coronavirus?

A coronavirus adalah virus baru yang belum dikenal pasti sebelum ini. Virus korona juga dinamakan COVID-19, pada masa lalu terdapat coronaviruses lain yang biasanya beredar di kalangan manusia dan menyebabkan penyakit yang ringan, seperti selesema biasa atau SARS atau MERS.

A diagnosis dengan 229E coronavirus, NL63, OC43, atau HKU1 tidak sama sebagai diagnosis COVID-19.

 

APAKAH Update ditetapkan Covid-19 kes?

Jika anda tatal sedikit ke bawah anda juga akan mempunyai Worldwide Coronavirus Peta Live, sebagai tambahan kepada covid-19 kes nombor di bawah.

 

Coronavirus Live Map Dan Corovnavirus Live Kini

Memantau semua perkembangan terbaru Coronavirus melalui Coronavirus Live Peta dan Coronavirus Live Kini halaman Save A Train

* Jika anda menatal ke bawah, kami juga mempunyai Coronavirus City Bandar Peta untuk anda, kesabaran ia mengambil sedikit saat untuk Corona Live Peta untuk beban dan kita ada 3 kerja Coronavirus maps untuk anda.

 

Yang mudah untuk mengemudi Covid-19 Peta untuk anda ke paparan

Menggunakan tetikus anda untuk tatal masuk dan keluar, bersabarlah sehingga Coronavirus Live Map dimuat

Menggunakan + dan – tanda untuk memperbesar dan kami di Peta virus Corona dan kemudian melihat titik Merah, ia mengambil masa beberapa saat untuk beban.

sumber: ArcGIS dan Universiti Johns Hopkins

 

Di dalam wagon kereta api terdapat antara 20-48 penumpang kereta api berbanding pesawat yang pembawa pada 190-400 penumpang

Amsterdam untuk Trains Paris

London untuk Trains Paris

Zurich ke Kereta api Geneva

Paris untuk Trains Frankfurt

 

Apakah Gejala Corona Virus?

Tanda-tanda Corona Virus (COVID19) adalah sama dengan selesema bermusim, jadi jika anda bimbang sila hubungi kesihatan yang berkaitan organisasi di negara anda.

Tanda-tanda berikut mungkin muncul 2-14 hari selepas terdedah kepada Corona Virus:

Demam
batuk – Batuk yang datang bersama-sama dengan orang yg tidak merupakan gejala Corona Virus.
bersin
Sesak nafas
kehilangan sementara rasa dan bau

Nampaknya gejala Corona Virus akan muncul dalam kebanyakan kes selepas 5 hari.

 

Adakah saya perlu bimbang tentang Coronavirus?

pendapat kami sendiri pada masa ini Coronavirus tidak lebih berbahaya daripada selesema bermusim, Pada mulanya tidak ada data mengenai virus yang mereka, jadi ada sebab untuk takut, tetapi sekarang kita tahu bahawa ia merebak dengan cepat, tetapi jumlah kadar kematian adalah sebenarnya lebih rendah daripada selesema bermusim.

Jika awak tidak takut akibat selesema, anda tidak perlu takut atau pelan kerana Coronavirus perubahan, ikuti kami Coronavirus Live Peta dan Coronavirus Live Kini dan melihat bagaimana kemajuan yang virus dan membuat penilaian risiko dikira anda sendiri.

Cuba sebanyak yang anda boleh untuk kekal positif, minda memberi kesan kepada badan dan kedua-dua menjejaskan kesihatan anda.

 

coronavirus mengikut umur

 

Bagaimana Adakah Corona Spreads Virus?

Corona Virus yang menyebabkan COVID-19 seolah-olah merebak dengan mudah dan mampan dalam masyarakat. Corona cara masyarakat Virus, orang telah dijangkiti dengan virus korona boleh menjangkiti anda dengan memuat bernafas atau batuk, pastikan anda topeng haus! dan melindungi diri sendiri dengan cara ini.

Satu lagi cara bagaimana penyebaran Corona Virus adalah dengan menyentuh permukaan yang sama seperti anda seperti pintu atau kain atau taman permainan, juga cuba untuk tidak menggunakan wang kertas untuk tidak dijangkiti dengan Coronavirus.

Terakhir dan ini bukan jenaka, Virus Corona merebak juga melalui kentut, ini mungkin terdengar lucu tetapi menurut ini Penyelidik Australia, Virus Corona boleh merebak dengan kentut.

 

masks coronavirus study

 

perjalanan kereta api masih selamat daripada perjalanan udara walaupun dalam keadaan Coronavirus, kerana setiap wagon kereta api penumpang mempunyai kurang penumpang daripada kapal terbang.

Rom ke Kereta api Florence

Milan untuk Trains Geneva

Hanover ke Hamburg Kereta api

Rotterdam ke Hamburg Kereta api

 

Cara Sihat Dari Coronavirus?

Menurut kemas kini langsung terkini Coronavirus, Tidak ada ubat rasmi, dan rawatan adalah berdasarkan kepada jenis rawatan yang diberikan untuk influenza (selesema bermusim) dan penyakit pernafasan yang teruk lain, dikenali sebagai penjagaan sokongan, mengikut Pusat Kawalan dan Pencegahan Penyakit (CDC)., perkembangan terkini menunjukkan bahawa setelah diuji 100,000 pesakit, darah plasma penderma yang sudah sembuh dari Coronavirus mempunyai kesan positif pada pesakit Covid-19.

Anda perlu berehat dan minum air dan sekiranya anda masih berfikir anda memerlukan bantuan tambahan, memanggil perkhidmatan kesihatan anda, tidak pergi terus ke hospital seperti yang anda mungkin memberi kesan kepada orang lain, dan jika anda berfikir untuk mengambil Advil atau ibuprofen untuk merawat demam anda, sebelum anda mengambil sebarang ubat, bercakap dengan doktor anda, beberapa doktor menunjukkan bahawa mengambil ubat-ubatan ini boleh mempunyai buruk memberi kesan dan memburukkan lagi keadaan untuk anda jika anda dijangkiti Coronavirus.

Sila semak kami Adakah terdapat vaksin Untuk Coronavirus perenggan, kami sentiasa mengemas kini dengan perkembangan baru.

 

Apa Perbezaan Antara Coronavirus And Seasonal Flu?

1. Kadar kematian akibat selesema bermusim biasanya sekitar 0.1% di USA, menurut The New York Times, manakala Kadar kematian untuk COVID-19 muncul untuk menjadi lebih tinggi daripada selesema.

2. Coronavirus adalah baru dan selesema bermusim datang setiap musim sejuk.

3. Coronavirus dan virus influenza, manakala sama dalam gejala, adalah dari keluarga yang sama sekali berbeza daripada virus.

4. Pegawai kesihatan berkata bahawa vaksin untuk COVID19 boleh menjadi lebih setahun yang jauh, tetapi sekarang ini nampaknya Vaksin Covid-19 akan lebih cepat. Vaksin selesema telah tersedia untuk umum dan berfungsi selama bertahun-tahun sekarang.

 

coronavirus Infographic

COVID19 Coronavirus Infographic

 

Apakah risiko Major Dengan Corona Virus?

Bahaya sebenar Corona Virus bukan angka kematian. Pakar mengatakan sistem kesihatan dengan mudah boleh menjadi terharu dengan jumlah kes yang memerlukan rawatan di hospital - dan, sering pengudaraan sokongan pernafasan.

Sesetengah orang mungkin merujuk Coronavirus untuk Novel virus Corona atau atau Novel Coronavirus atau Covid19 atau Covid19 atau Corona atau SARS-CoV-2, mereka adalah nama-nama yang berpotensi untuk wabak baru ini.

 

Penumpang kereta api tidak pengangkutan kargo, baginya tidak ada risiko virus haiwan di dalam kereta api.

Paris untuk Trains Amsterdam

Brussels untuk Trains London

Vienna untuk Trains Salzburg

Marseilles untuk Trains Paris

 

Apakah Kematian Kadar Of Covid19?

Kadar kematian bagi COVID19 atau Coronavirus atau Corona seperti yang diketahui adalah berbeza dari negara ke negara dan ada sebab untuk percaya ramai orang tidak melaporkan Covid19 kerana kebanyakan orang mempunyai gejala kecil.

Dalam kajian yang diterbitkan pada 18 Februari di China CDC Mingguan, penyelidik mendapati kadar kematian akibat COVID-19 dalam lingkungan 2.3% di tanah besar China Tetapi sumber-sumber lain kata Kadar kematian Covid-19 sebenarnya jauh lebih rendah di China. Satu lagi kajian mengenai 1,100 pesakit dimasukkan ke hospital di China, februari diterbitkan. 28 dalam New England Journal of Medicine, mendapati bahawa kadar kematian keseluruhan adalah lebih rendah, sekitar 1.4%.

Tetapi nota yang baik adalah bahawa di Korea Selatan di kalangan semua penduduk bahawa angka kematian dari Covid19 seolah-olah menjadi sangat rendah kerana orang ramai mendengar kepada organisasi kesihatan dan hospital adalah cepat untuk bertindak balas pada Covid19 Pandemic baru ini.

 

Berikut adalah senarai pendek Kadar Kematian mengikut Negara yang dikemas kini menjadi 30/4/2020 dan di bawahnya lain Carta kadar kematian mengikut umur.

kes yang disahkanBilangan kematianKadar kematian (%)
United Kingdom165,22126,09715.8
Belgium47,8597,50115.67
Perancis165,09324,12114.61
Italy203,59127,68213.6
Belanda38,8024,71112.14
Sweden20,3022,46212.13
Algeria3,84844411.54
Hungary2,77531211.24
Sepanyol236,89924,27510.25
Mexico17,7991,7329.73
Indonesia9,7717848.02
Mesir5,2683807.21
Brazil79,6855,5136.92
filipina8,2125586.79
Iran93,6575,9576.36
Slovenia1,418896.28
Kanada52,8653,1555.97
Ireland20,2531,1905.88
Amerika Syarikat1,038,91460,9085.86
Switzerland29,4071,7165.84
Romania11,9786935.79
China83,9444,6375.52
Greece2,5761395.4
Bolivia1,110595.32
utara Macedonia1,442735.06
Argentina4,2852144.99
Poland12,6406244.94
Denmark9,0084434.92
Iraq2,003924.59
Colombia6,2112784.48
Republik Dominican6,6522934.4
Bulgaria1,488654.37
Finland4,9062064.2
Jerman161,5396,4674
Portugal24,5059733.97
Cuba1,467583.95
Morocco4,3211683.89
Bosnia dan Herzegovina1,677653.88
Austria15,4025803.77
Ecuador24,6758833.58
Cameroon1,832613.33
Lithuania1,375453.27
India33,0621,0793.26
Croatia2,062673.25
Afghanistan1,939603.09
Jepun13,9654253.04
Estonia1,666503
Czechia7,5792273
Nigeria1,728512.95
Moldova3,7711112.94
Panama6,3781782.79
Peru33,9319432.78

 

coronavirus death rate by age

 

Coronavirus City Bandar Map

Ini adalah Coronavirus baru peta yang menunjukkan anda kemas kini Coronavirus dan kes dan juga orang-orang yang sembuh daripada virus tersebut City oleh City Worldwide.

 

 

Should I Travel Semasa Covid-19 Outbreak?

Pada masa ini pemerintah berusaha untuk menahan virus dengan melakukan sekatan secara umum dan sekatan perjalanan, tetapi Coronavirus atau Covid-19 wabak ini tidak akan menghentikan dunia lama.

Pada pandangan kami, jika awak merancang perjalanan anda pada akhir tahun ini, anda mungkin menikmati diskaun yang baik jika anda menempah perjalanan anda sekarang.

 

Di banyak tempat kereta api adalah cara yang paling cepat untuk sampai ke destinasi anda, kerana mereka pergi ke tengah-tengah bandar.

Venice untuk Trains Milan

Brussels untuk Trains Cologne

Berlin ke Kereta api Munich

Prague untuk Trains Frankfurt

 

Apa Adakah Laman Web Terbaik Untuk Coronavirus News?

1. Pertubuhan Kesihatan Sedunia.

2. Twitter Coronavirus Hashtag.

3. Pusat-pusat kawalan penyakit dan pencegahan (CDC).

 

Coronavirus sepintas lalu

 

Apa itu Graph Of Coronavirus Spread?

Di sini anda boleh mencari Coronavirus Graph, bilangan kes, paling penting jumlah orang yang sudah sembuh Coronavirus, dan malangnya juga berapa ramai orang yang meninggal dunia dari Coronavirus

 

Klik perkataan Tunjuk Graph dan anda akan melihat apa yang anda cari

 

Berikut adalah Coronavirus wabak Graf di setiap negara

coronavirus wabak Graf di setiap negara

 

Adakah terdapat vaksin Untuk Coronavirus?

Tiada vaksin rasmi untuk Coronavirus, tetapi terdapat beberapa negara dan beberapa syarikat farmaseutikal (AstraZeneca / Sinofarm / Moden / Pfizer / Biologi CanSino / Sinovac) yang mengusahakan vaksin untuk Coronavirus, dalam pautan ini anda boleh menemui Vaksin untuk pelacak kemajuan coronavirus.

Australia mendakwa untuk menjadi yang pertama yang menggunakan dadah dikenali untuk menyembuhkan pesakit Coronavirus, mereka menggunakan 2 ubat-ubatan yang diketahui, satu untuk HIV dan satu lagi untuk malaria dan Doktor mengatakan bahawa pesakit bertindak balas dengan baik terhadap ubat dan membuat virus itu hilang dalam 48 Jam, jika ini mendapat maklum balas lanjut daripada tempat-tempat lain di dunia, ini boleh menjadi rakyat penawar sedang menunggu untuk menyelesaikan krisis Coronavirus ini.

Amerika Syarikat memulakan ujian percubaan untuk Coronavirus Vaksin memintas ujian haiwan dan Institut Penyelidikan Biologi Israel telah mengisytiharkan bahawa ia telah menemui penawar tetapi tiada bukti sahaja lagi.

Doktor di seluruh dunia dan FDA mengatakan bahawa penawar boleh didapati di dalam darah mereka yang sudah sembuh diri mereka daripada Coronavirus, lain link baik untuk membaca tentang mendapatkan penawar untuk Coronavirus dari darah mereka yang sembuh sudah.

Jepun mendapati ubat yang berkesan untuk Coronavirus yang telah diuji ke atas lebih 300 pesakit, nama dadah adalah favipiravir dan ia dikenali untuk kerja-kerja selesema di Jepun.

Satu lagi update Live pada Coronavirus datang dari Perancis, Doktor bernama Didier Raoult, membuat koktel dadah termasuk hydroxycloroquine (nama komersial untuk chloroquine) dan azithromycin, eksperimen telah menunjukkan hasil yang sangat positif kepada Coronavirus.

akhir sekali, terdapat laporan yang datang dari Amerika Syarikat bahawa syarikat Gilead Sciences telah berjaya dalam rawatan dengan remdesivir untuk mempercepat pemulihan anda dari Coronavirus.

 

Apa yang akan Berlaku Dengan Coronavirus?

Walaupun maklumat terkini mengenai Corovnavirus daripada kerajaan adalah bahawa virus corona menyimpan mempercepatkan, Nobel hadiah pemenang dan Stanford Profesor dan ahli biofizik, Michael Levitt mengatakan bahawa Corona sebenarnya perlahan,

Tetapi jangan biarkan berita baik ini tentang Corona Virus menipu anda, Michael Levitt juga berkata bahawa kerajaan langkah-langkah yang diperlukan adalah untuk membasmi covid19 yang merupakan nama lain untuk Coronavirus di Asia, selepas melalui statistik Covid-19 dari Hubei China, yang Encik Levitt mendakwa ini adalah apa yang dia lakukan yang terbaik (pengiraan dan statistik), kerana dia tidak mencari ubat untuk Coronavirus, dia meyakinkan bahawa corona virus adalah perlahan, tetapi keperluan awam untuk mendengar petunjuk berhubung dengan Coronavirus daripada kerajaan

Jika anda mencapai ini sebahagian daripada teks, sila baca keseluruhan artikel mengenai Michael Levitt dan melihat bagaimana trend Coronavirus mula perubahan pada 1 Februari dan pada 7 Februari.

End Of Hari kami Coronavirus Live Peta dan Maklumat, yang kita dikemas kini secara tetap akan memberikan pandangan yang terbaik daripada Apa yang akan berlaku dengan Coronavirus.

 

Apakah yang menyebabkan Covid-19 Untuk Mula?

Penjelasan lepas dan sebab untuk Covid-19 yang kini nama saintifik Corona Virus masih tidak pasti, tetapi pertama Covid-19 kes yang dikesan kembali ke November 17 2019, dan laporan itu menyebut bahawa nama haiwan Pangolin berkaitan dengan permulaan wabak Covid-19.

 

 

 

Satu lagi tesis lebih dikenali secara meluas bahawa Coronavirus bermula di pasar basah Wuhan di China, dan haiwan semasa untuk menyalahkan adalah Bat.

 

perjalanan kereta api yang paling adalah cara mesra alam untuk perjalanan, jadi ingat bahawa apabila ini hujung masa yang sukar dan kami berharap mereka akan berakhir tidak lama lagi.

Paris untuk Trains Brussels

Frankfurt ke Kereta api Geneva

Luxembourg untuk Trains Strasbourg

Amsterdam untuk Trains London

 

Teori coronavirus

Apabila melihat China cepat meningkat dan menurun daripada Coronavirus, yang penyelidik tanpa nama mula kenaikan itu berpendapat bahawa mungkin semua orang di China sebenarnya mendapat Coronavirus dan 90% tidak menunjukkan apa-apa gejala, 5% mendapat selesema, dan 5% memerlukan perhatian perubatan tetapi tidak semua hospital, make ini masuk akal pada tahap tertentu, tetapi ini juga menjelaskan mengapa kerajaan meminta rakyat mereka untuk kekal dalam kunci ke bawah, kerana dengan cara ini mereka boleh memastikan sistem Hospital yang tidak menjadi lemah dan tidak banyak orang pada masa yang sama datang ke Hospital untuk Coronavirus bantuan, Di hospital-hospital dunia moden mempunyai peralatan pernafasan khas atau mereka dipanggil ventilator Perubatan, tetapi mereka mesin tidak cukup untuk semua orang semua pada masa yang sama.

Satu lagi Tesis untuk Coronavirus berkurangan di China, ialah kerana China adalah Diktator yang, orang taat kepada permintaan kerajaan mereka, dan apabila dikatakan kepada orang ramai untuk tinggal di rumah dan mencuci tangan mereka, mereka melakukan apa yang mereka diminta, dan ia kini dikenali bahawa Coronavirus Tempoh pengeraman mencapai 14 hari supaya dengan mengunci orang ramai dari luar, Ia tidak membenarkan Covid-19 sebagai yang dikenali di China untuk penyebaran.

Pada pandangan kami Coronavirus ini Teori kedua-dua masuk akal, tetapi untuk menjadi tepat, kamu tidak mendengarkan perintah untuk apa yang kerajaan anda memberitahu anda untuk melakukan, dan tinggal di rumah untuk 14 hari, untuk membolehkan Coronavirus kepada penurunan!

 

Bagaimana Untuk Menyelesaikan Coronavirus Pandemic?

Pada Mac 11 2020, Pertubuhan Kesihatan Sedunia diisytiharkan Coronavirus yang Pandemic, tetapi terdapat beberapa negara yang sudah tidak mengalami virus ini, Bagaimana mereka mengendalikan Coronavirus?

Terdapat beberapa cara teori untuk mengendalikan Coronavirus Pandemic, seperti model British yang taat kepada semua warga emas dengan menginap di pintu untuk 3 bulan, dan membiarkan majoriti orang ramai menerima Coronavirus dan juga sembuh daripadanya dengan sendiri.

Tetapi ada cara yang terbukti untuk menghilangkan Coronavirus Pandemic, dan itu adalah Mengasingkan dan mengkuarantin orang seperti Korea Selatan pernah, atau Lockdown seperti China lakukan, ini 2 kaedah dalam masa kurang daripada 2 bulan, dibawa turun Coronavirus ke lutut dalam orang-orang 2 negara.

 

Anda Boleh Dapatkan Coronavirus Twice?

Ini adalah satu soalan yang baik, dan jawapannya mengikut data semasa adalah No, Penyelidikan menyimpulkan bahawa orang tidak dapat dijangkiti oleh Coronavirus dua kali dan tidak mungkin.

 

social distancing

 

Covid-19 Kuarantin

Di banyak negara di seluruh dunia, apabila anda kembali dari luar negara, anda diminta untuk kuarantin rumah 14 hari kerana potensi yang anda memegang virus Covid-19, hujah di sebalik ia, adalah bahawa anda sebagai orang yang tidak akan menjangkiti orang lain manakala tidak setelah mengetahui bahawa anda mengandungi virus Covid-19 di dalam anda, kebanyakan orang sama ada tidak mendapat apa-apa tanda-tanda, dan selebihnya yang menunjukkan Covid-19 tanda-tanda yang mendedahkannya semasa tempoh 14 hari.

Idea kuarantin diri datang dari jalan yang pihak berkuasa China dan Korea mengendalikan wabak Covid-19 di negara mereka sendiri, frasa lain yang dilemparkan di udara adalah menjarak sosial apabila orang bercakap mengenai Kuarantin kerana Covid-19.

 

Di mana Do People dijangkiti Coronavirus?

mengikut media Israel, tempat-tempat di mana orang dijangkiti dari Coronavirus adalah:

1. Supermarket

2. Rumah ibadat atau Churches

3. kedai umum

4. restoran

5. Klinik perubatan

nombor 1 telah peratusan tertinggi bagi mana anda mungkin dijangkiti dari Coronavirus, jadi sila berhati-hati dan selamat.

 

Siapa yang Patut Risau Dari Covid19?

Orang yang mempunyai latar belakang kesihatan berikut perlu bimbang dari Covid19:

1. Tekanan darah tinggi

2. Penyakit jantung

3. diabetes atau diabetes Mellitus

4. Asma atau masalah paru-paru yang lain

5. kanser

6. Kegagalan buah pinggang

7. perokok

Covid19 adalah jenis baru selesema dan sangat berjangkit, semua orang perlu bimbang tentang Coronavirus, tetapi orang-orang dengan latar belakang kesihatan berikut perlu bimbang yang terbaik daripada Covid19.

 

Negara Di mana No Coronavirus

Menurut maklumat terkini Coronavirus, disana ada kini 22 negara-negara di mana tiada Coronavirus telah dikenal pasti.

 

palau micronesia

 

Apa yang akan berubah Selepas Covid19 Is Over?

Beberapa perkara yang tidak akan sama selepas Covid19 berakhir:

1. yang barisan dengan imigresen apabila memasuki negara akan menjadi lebih lama berbanding sebelum ini.

2. Anda akan memerlukan lebih daripada pasport untuk perjalanan, sijil contoh imuniti kepada Covid-19.

3. Pemulihan daripada Covid19 tidak akan sama di setiap negara.

4. Orang ramai tidak akan menyukai anda apabila anda sakit.

5. Orang akan memilih untuk menggunakan lebih kereta api dan pengangkutan darat.

6. Negara akan mengiklankan kesihatan dan kualiti udara mereka.

 

Coronavirus Kesihatan Negara Keselamatan Kedudukan

Satu laporan baru-baru ini telah diiklankan Top Coronavirus Kesihatan Negara Peti kedudukan, dan di sini adalah acara kemuncak laporan

1. Israel

2. singapore

3. Slovakia

4. New Zealand

5. Hong Kong

Anda boleh mencari dalam mengikuti pautan yang lain negara-negara, dan juga Negara Tahap Risiko Semasa COVID-19 Pandemic

 

coronavirus keselamatan kesihatan

 

Kaedah Ujian Coronavirus

Kerana kita sudah beberapa bulan ke dalam pandemik Coronavirus, terdapat banyak kaedah ujian Coronavirus, Pertama terdapat ujian untuk mengetahui sama ada anda sakit, tetapi juga ujian untuk mengetahui sama ada anda mempunyai virus Covid19 dan jika anda mempunyai Antibodi.

Tetapi bahagian paling penting untuk keluar dari keadaan Coronavirus ini dan ini adalah mesej WHO kepada semua negara di dunia adalah, ujian ujian ujian.

 

 

Bilakah Will Covid-19 Tamat

Bilakah akhir Covid-19 adalah soalan yang diajukan oleh setiap orang, dan kita harus ingat bahawa kita adil 3 bulan menjadi wabak Covid-19 ini, tetapi jawapan mungkin muncul oleh Universiti Teknologi dan Reka Bentuk Singapura (SUSU).

Makmal inovasi Universiti menggunakan model ramalan antaranya SIR (mudah dijangkiti-pulih) model untuk meramalkan kapan Covid-19 akan berakhir di setiap negara berdasarkan pelbagai titik data yang dijelaskan dalam pautan di atas, dan berikut adalah beberapa penemuan mereka – Model penemuan 97% penghapusan dan 100% penghapusan, dan jika mereka betul, dunia sedang menuju pemulihan yang sangat cepat dari pandemi Covid-19.

* Ia mengambil 8 bulan tanpa menutup seluruh dunia seperti yang kita lihat dengan Covid-19, kepada menyingkirkan bahagian utama SARS, dan wabak SARS berlangsung antara tahun-tahun 2002-2003, jadi nampaknya model universiti Singapura ini mungkin tepat.

 

 

bilakah covid19 akan berakhir

 

kesimpulan

Kami mencuba yang terbaik untuk melayani anda dengan maklumat langsung Coronavirus terbaik yang kami kumpulkan dari banyak sumber yang boleh dipercayai di internet dan institusi penyelidikan di seluruh dunia, maklumat kami merangkumi peta langsung Coronavirus, dan penting untuk menekankan bahawa peta Covid-19 ini tidak statik dan terus dikemas kini beberapa kali sehari.

Selain itu, walaupun pautan yang berkaitan dengan corona dan bahagian Coronavirus kami dikemas kini apabila maklumat Coronavirus baru muncul.

 

Kami tidak mahu menakutkan anda dari Coronavirus, daripada memahami kami selesema musim sejuk yang lain yang, tetapi anda tidak boleh terlalu selamat, apabila anda membuat keputusan untuk perjalanan, ingat halaman Coronavirus Live Kini Dan Peta ini dan menggunakan perkhidmatan kami, Kami mempunyai yang terbaik dan termurah Harga Keretapi Tiket, Save A Train.

 

Adakah anda ingin untuk membenamkan halaman ini ke laman web anda, anda boleh sama ada link ke halaman ini sebagai rujukan atau klik di sini: https://embed.ly/code?url=https://www.saveatrain.com/blog/coronavirus-updates-map/- (Tatal ke bawah sedikit untuk melihat Kod Embed)

Copyright © 2020 - Save A Train, Amsterdam, Belanda
Jangan biarkan tanpa hadir seorang - Dapatkan Kupon dan Berita !