Nalog za železniška vozovnica ZDAJ

Živo posodobitve koronavirus In Zemljevid

Tu lahko najdete informacije o posodobitvah Coronavirus Live in Coronavirus Zemljevidu in drugih Coronavirusovih storitvah.

 

Teme:1. Kaj je coronavirusa
2. Kaj so Posodobitev Potrjen Covid-19 primerih3. Koronavirus živo Map In Corovnavirus živo posodobitve
4. Kakšni so simptomi Corona virusu5. Naj skrbelo koronavirus
6. Kako Ali Corona Virus namazi7. Kako zdraviti Od koronavirus
8. Kaj je razlika med koronavirus in sezonska gripa9. Kaj je virus Glavna tveganja s Corona
10. Kaj je smrt stopnja Covid1911. Koronavirus Mesto City Map
12. Naj Travel Med Covid-19 izbruhu13. Katere so najboljše spletne strani za koronavirus novice
14. Kaj je grafa koronavirus Spread15. Ali obstaja cepivo za coronavirusa
16. Kaj se bo zgodilo s Corona Virus17. Kaj je povzročilo Covid-19 Za začetek
18. koronavirus Teorija19. Kako bi rešili koronavirus pandemije
20. Can You Get koronavirus dvakrat21. Covid-19 Karantena
22. Kje Get Do ljudi, okuženih z koronavirus23. Kdo naj skrbi Od Covid19
24. Države, kjer ni coronavirusa25. Kaj se bo spremenilo po Covid19 je konec
26. Koronavirus zdravstvena varnost države Uvrstitev27. Metode preskušanja koronavirusa
28. Kdaj bo konec COVID-19

 

Kaj je coronavirusa?

A koronavirus je nov virus, ki še ni bila opredeljena. Virus korona se imenuje tudi COVID-19, V preteklosti so bili drugi koronavirusi, ki pogosto Razpošljite med ljudmi in povzročajo blago bolezen, kot prehlad ali SARS ali mers.

Diagnozo z koronavirus 229E, NL63, OC43, ali HKU1 ni enak kot COVID-19 diagnostiko.

 

Kaj so Posodobitev Potrjen Covid-19 primerih?

Če se premaknete malo navzdol, boste morali tudi Worldwide koronavirus živo Maps, poleg covid-19 primerih spodnjo številko.

 

Koronavirus živo Map In Corovnavirus živo posodobitve

Spremljajo vse najnovejše dosežke na na koronavirus preko koronavirus Zemljevid and koronavirus aktualnimi strani Shrani vlaku

* Če se premakne naprej, imamo tudi koronavirus Mesto City Zemljevid za vas, je potrpežljivost traja nekaj sekund za Corona v živo Zemljevid na obremenitev in imamo 3 delovni coronavirusa karte za vas.

 

Enostavno navigacijo Covid-19 Zemljevid za vas, da pogled

Uporabite miško, da se premaknete v in iz, bodite potrpežljivi, dokler se ne naloži Coronavirus Live Map

Uporabi + in – znake za povečavo in prikaz na zemljevidu virusa Corone in nato za prikaz rdečih pik, to traja nekaj sekund za nalaganje.

vir: ArcGIS in Johns Hopkins University

 

Znotraj železniška vagona obstajajo med 20-48 železniškega prevoza potnikov v primerjavi z letalom, ki prevozniki na 190-400 potniki

Amsterdam, da Paris vlakih

London, da Paris vlakih

Zürich na ženevskih vlakih

Paris v Frankfurtu vlakih

 

Kakšni so simptomi Corona virusu?

Simptomi Corona Virus (COVID19) so podobna sezonski gripi, tako da, če ste zaskrbljeni, pokličite pomembni za zdravje organizacije v vaši državi.

se lahko pojavijo naslednji simptomi 2-14 dni po izpostavljenosti Corona virusu:

Fever
kašelj – Kašelj, ki prihaja skupaj z smrkelj ni simptom Corona virus.
kihanje
Zasoplost
Začasna izguba okusa in vonja

Zdi se, da so simptomi Corona Virus se zdi, v večini primerov po 5 dnevi.

 

Naj skrbelo koronavirus?

Naša lastna mnenja, da koronavirus trenutno ni bolj nevarna od sezonske gripe, Sprva njihovo bilo nobenih podatkov o virusu, tako da ni bilo razloga, da bi se ustrašil, zdaj pa vemo, da se je hitro razširil, vendar skupno stopnje umrljivosti so dejansko nižje kot sezonski gripi.

Če ti Ne bojte od gripe, vam ni treba bati, ali sprememba načrtov zaradi koronavirus, sledite našim coronavirusa živo Zemljevid in coronavirusa živo posodobitve in videli, kako se virus napreduje in da svoje izračunano oceno tveganja.

Preizkusite toliko, kot si lahko, da ostanete pozitivni, um vpliva na telo in tako vpliva na vaše zdravje.

 

koronavirus po starosti

 

Kako Ali Corona Virus namazi?

Virus Corona, ki povzroča COVID-19 Zdi se, da enostavno in trajno širi v skupnosti. Corona sredstva Virus skupnosti, ljudje so bili okuženi z virusom korona lahko okužijo bodisi dihanje ali kašelj, prepričaj se da nosijo maske! in zaščito si na ta način.

Drug način, kako Corona virus razširil je s pritiskom na isto površino kot vi, kot so vrata ali krpo ali igrišče, Prav tako ne skušate uporabiti papirnati denar, da se ne okužijo z koronavirus.

Nazadnje in to ni šala, Corona virus se širi tudi skozi prdce, to morda zveni zabavno, vendar v skladu s tem Avstralski raziskovalec, virus Corona se lahko širi s prdenjem.

 

masks coronavirus study

 

potovanje vlak je še vedno varnejši od letalskega prevoza tudi v koronavirus časih, ker ima vsak vagon potniškega vlaka manj potnikov kot letalu.

Rim Firence vlakih

Milan na ženevskih vlakih

Hannover za Hamburg vlakih

Rotterdam Hamburg vlakih

 

Kako zdraviti Od koronavirus?

Po zadnjih koronavirus aktualnimi, Ni uradno zdravilo, in tretmaji temeljijo na vrsti skrbi določenega za gripo (sezonski gripi) in druge hude bolezni dihal, znan kot podporno zdravljenje, glede na Centri za nadzor in preprečevanje bolezni (CDC)., nedavni dogodki kažejo, da po testiranju na 100,000 bolniki, krvodajalci v plazmi, ki so se že zdravili od koronavirusa, imajo pozitivne učinke na bolnike Covid-19.

Moral bi počivati ​​in piti vodo in v primeru, da ste še vedno mislite, da potrebujete dodatno pomoč, pokličite zdravstvenih storitev, ne gredo neposredno v bolnišnico, kot si lahko vplivajo na druge, in če razmišljate o čemer Advil ali ibuprofen za zdravljenje vročino, Prej ste vzeli katerokoli zdravilo, posvetujte z zdravnikom, več zdravnikov kažejo, da imajo ob teh zdravil lahko slabo vpliva in bi stvari še slabše za vas če ste dobili okuženih z koronavirus.

Prosimo, preverite naše Ali obstaja cepivo za coronavirusa odstavek, ga nenehno posodabljamo z novimi razvoji.

 

Kaj je razlika med koronavirus in sezonska gripa?

1. Stopnja smrtnosti zaradi sezonske gripe, okoli 0.1% v ZDA, po The New York Times, Medtem ko se je stopnja umrljivosti za COVID 19-Zdi se, da višja kot pri gripi.

2. Koronavirus je nova in sezonska gripa prihaja vsako zimo.

3. Koronavirus in virus gripe, medtem ko je podobno simptomov, so iz popolnoma različnih družin virusov.

4. Zdravstveni uradniki so povedali, da bi lahko cepivo za COVID19 več kot leto dni od izdaje, danes pa se zdi, da Cepivo proti Covid-19 bo veliko prej. Cepivo proti gripi je javno dostopno in deluje že leta.

 

koronavirus informativni prikaz

COVID19 Coronavirus Infographic

 

Kaj je virus Glavna tveganja s Corona?

Prava nevarnost Corona virus ni smrtnih žrtev. Strokovnjaki pravijo, zdravstveni sistemi bi lahko postali enostavno preobremenjeni s številom primerov, ki zahtevajo hospitalizacijo - in, Pogosto prezračevanje za podporo dihanja.

Nekateri ljudje se lahko nanaša Corona virus koronavirus na nove ali ali roman koronavirus ali Covid19 ali Covid19 ali Corona ali SARS-cov-2, tistih, ki so potencialni imena za te nove pandemije.

 

Potniki vlaki ne promet tovora, zanje ni nevarnosti živalskih virusov znotraj vlakov.

Paris na Amsterdam vlakih

Bruselj v Londonu vlakih

Dunaj Salzburg vlakih

Marseille v Pariz vlakih

 

Kaj je smrt stopnja Covid19?

Stopnja umrljivosti za COVID19 ali koronavirus ali Corona kot njegov znani se razlikuje od države do države in obstaja razlog za sum, mnogi ljudje ne poročajo Covid19, saj ima večina ljudi manjše simptome.

V študiji, objavljeni 18. februarja v Kitajska CDC Tedenski, Raziskovalci so ugotovili stopnjo umrljivosti zaradi COVID-19 za okoli 2.3% v celinski Kitajski But drugi viri pravi Stopnja smrt Covid-19 so dejansko na Kitajskem precej nižja. Druga študija o 1,100 hospitaliziranih bolnikov na Kitajskem, objavljeno februar. 28 v New England Journal of Medicine, ugotovljeno, da je bila splošna stopnja smrtnosti nekoliko nižje, okoli 1.4%.

Ampak dobro opozorilo, da v Južni Koreji med vsemi skupinami prebivalstva, ki se zdi, da je zelo nizka, saj je javnost prisluhnili zdravstvene organizacije in bolnišnice so hitro reagirali na to novo Covid19 pandemije umrlo od Covid19.

 

Tu je kratek seznam Stopnje smrti glede na državo, ki je posodobljena 30/4/2020 in pod njim še en graf za umrljivost po starosti.

potrjeni primeriŠtevilo smrtnih žrtevstopnja smrtnosti (%)
Združeno kraljestvo165,22126,09715.8
Belgija47,8597,50115.67
France165,09324,12114.61
Italija203,59127,68213.6
Nizozemska38,8024,71112.14
Švedska20,3022,46212.13
Alžirija3,84844411.54
Madžarska2,77531211.24
Španija236,89924,27510.25
Mexico17,7991,7329.73
Indonezija9,7717848.02
Egipt5,2683807.21
Brazilija79,6855,5136.92
Filipini8,2125586.79
Iran93,6575,9576.36
Slovenija1,418896.28
Kanada52,8653,1555.97
Irska20,2531,1905.88
Združene države1,038,91460,9085.86
Švica29,4071,7165.84
Romunija11,9786935.79
Kitajska83,9444,6375.52
Grčija2,5761395.4
Bolivija1,110595.32
Severna Makedonija1,442735.06
argentina4,2852144.99
Poljska12,6406244.94
Danska9,0084434.92
Irak2,003924.59
Kolumbija6,2112784.48
Dominikanska republika6,6522934.4
Bolgarija1,488654.37
Finska4,9062064.2
Nemčija161,5396,4674
Portugalska24,5059733.97
Kuba1,467583.95
Maroko4,3211683.89
Bosna in Hercegovina1,677653.88
Avstrija15,4025803.77
Ekvador24,6758833.58
Kamerun1,832613.33
Litva1,375453.27
Indija33,0621,0793.26
Hrvaška2,062673.25
Afganistan1,939603.09
japan13,9654253.04
Estonija1,666503
Češka7,5792273
Nigeria1,728512.95
Moldavija3,7711112.94
Panama6,3781782.79
Peru33,9319432.78

 

coronavirus death rate by age

 

Koronavirus Mesto City Map

To je nova coronavirusa karto, ki vam pokaže posodobitve koronavirus in zadevo in tudi ljudi, ki so zacelili z virusom mesta, ki jih mestna Worldwide.

 

 

Naj Travel Med Covid-19 izbruhu?

Trenutno vlade poskušajo preprečiti virus tako, da na splošno omejujejo in omejitve potovanj, ampak to coronavirusa ali Covid-19 izbruh ne bo ustavil svet za dolgo.

Po našem mnenju, če ti načrtovati vaše potovanje pozneje letos, lahko imajo dobre popuste, če vas rezervirajte potovanje zdaj.

 

V mnogih krajih vlaki so najhitrejši način, da pridete do vašega cilja, saj potovanje v sredi mesta.

Benetke Milano vlakih

Bruselj Köln vlakih

Berlin za Munchen vlakih

Praga v Frankfurtu vlakih

 

Katere so najboljše spletne strani za koronavirus novice?

1. Svetovna zdravstvena organizacija.

2. Twitter coronavirusa hashtag.

3. Centri za nadzor bolezni in preventivo (CDC).

 

Koronavirus na prvi pogled

 

Kaj je grafa koronavirus Spread?

Tu lahko najdete koronavirus graf, število primerov, Najbolj pomembno je število ljudi, ki so že ozdravela koronavirus, in na žalost tudi, koliko ljudi je umrlo od koronavirus

 

Kliknite besede Prikaži grafa in boste videli, kaj iščete

 

Tukaj je koronavirus izbruh graf v vsaki državi

koronavirus izbruh graf v vsaki državi

 

Ali obstaja cepivo za coronavirusa?

Ni uradna cepivo za koronavirus, vendar obstaja več držav in več farmacevtskih podjetij (AstraZeneca / Sinopharm / Sodobna / Pfizer / CanSino Biologics / Sinovac) ki delajo na cepivu proti Coronavirusu, na tej povezavi najdete Cepivo za sledenje napredka koronavirusa.

Avstralija trdi, da je prvi, ki uporablja znane droge zdraviti koronavirus bolnika, se uporablja 2 znane droge, eden za HIV in druge za malarijo in zdravnikov pravi, da so bolniki odzvali zelo dobro na zdravila in je virus izginil 48 ure, če ta dobi dodatne povratne informacije iz drugih krajev na svetu, To bi lahko ljudje pozdravi čakala na rešitev tega koronavirus krize.

ZDA začeli testi sojenja za koronavirus cepivo mimo poskusov na živalih in Izrael Biological Research Institute je že izjavil, da je našel zdravilo, vendar ni dokazov samo še.

Zdravniki po vsem svetu in FDA pravijo, da se zdravilo lahko najdemo v notranjosti krvi tistih, ki so že sami sušeni od koronavirus, še ena dobra povezava za branje o pridobivanju zdravilo za koronavirus iz kri tistih, ki so ozdravljeni že.

Japonska našla učinkovito zdravilo za koronavirus, ki je bila testirana na več 300 bolniki, ime zdravila je favipiravir in je znano, da delo na gripe na Japonskem.

Druga V živo na koronavirus prihaja iz Francije, zdravnik imenom Didier Raoult, je koktajl zdravil, ki vključuje hydroxycloroquine (komercialno ime za klorokinom) in azitromicin, Njegov poskus je pokazala zelo pozitivne rezultate na koronavirus.

Nazadnje, iz ZDA prihajajo poročila, da je podjetje Gilead Sciences nedavno uspelo pri zdravljenju remdesivir za pospešitev vašega okrevanja iz koronavirusa.

 

Kaj se bo zgodilo z koronavirus?

Čeprav najnovejše posodobitve na Corovnavirus vlad je, da je virus korona ohranja pospeševanju, nagrajenec Nobelove in Stanford profesor in biofizik, Michael Levitt je rekel, da je Corona je dejansko upočasnjuje,

Vendar naj to ne bo dobra novica o Corona virusu bedak, Michael Levitt je tudi rekel, da so vlade so potrebni ukrepi, da se izkorenini covid19, ki je drugo ime za koronavirus v Aziji, po tekoč skozi statistiko Covid-19 iz Hubei Kitajske, ki g Levitt trdi, to je to, kar počne najbolje (izračuni in statistika), saj ni najti zdravilo za koronavirus, ga prepričali, da je virus corona upočasnjuje, ampak javne potrebe za poslušanje navodil v zvezi z koronavirus iz vlade

Če vam je ta del besedila, preberite celoten članek o Michael Levitt in videli, kako se je trend koronavirus začele spremembe 1. februarja in 7. februarja.

Konec dneva v dan Koronavirus živo na zemljevidu in posodobitve, ki jih bomo redno posodablja dal najboljši pogled Kaj se bo zgodilo z koronavirus.

 

Kaj je povzročilo Covid-19 Za začetek?

Zadnji razlaga in vzrok za Covid-19, ki je zdaj znanstveno ime Corona virus še ni določen, toda Prvi Covid-19 Zadeva se izsledi nazaj do novembra 17 2019, in poročilo navaja, da je ime živali Pangolin povezane z začetkom Covid-19 izbruhu.

 

 

 

Drug, širše znan teza je, da koronavirus se je začela v Wuhan mokrih trgov na Kitajskem, in sedanji žival kriva je Netopir.

 

Vlak potovanje je najbolj Okolju prijazen način potovanja, zato ne pozabite, da je pri teh trdih čas konca in upamo, da bo kmalu konec.

Pariza v Bruselj vlakih

Frankfurt na ženevskih vlakih

Luksemburg za Strasbourg vlakih

Amsterdam za London vlakih

 

koronavirus Teorija

Ko gledamo na Kitajskem hitro poveča in propad koronavirus, an anonimni raziskovalec začel dvig mnenje, da morda vsi na Kitajskem dejansko dobil koronavirus in 90% ne kaže nobenih simptomov, 5% dobil gripo, in 5% potrebna zdravniška oskrba, ne pa vse hospitalizacija, to smiselno na določeni ravni, vendar je to tudi pojasnjuje, zakaj vlade prosi za njihove državljane, da ostanejo v zaklenjenem navzdol, zato, ker na ta način lahko poskrbite, da je bolnišnica sistem ne propada in ni veliko ljudi, vse ob istem času prišel v bolnišnico za koronavirus pomoč, V sodobnem svetu bolnišnice imajo posebno opremo za dihanje ali pa se imenujejo Medicinski ventilatorji, ampak ti stroji niso dovolj za vse, vse ob istem času.

Druga teza za koronavirus zmanjšuje na Kitajskem, je, da zato, ker Kitajska je diktatura, ljudje poslušni svojim vladnih zahtev, in ko so povedali, da ljudje ostanejo doma in si umijejo roke, so naredili, kar so morali, in je sedaj znano, da coronavirusa Inkubacijska doba je do 14 dnevi tako, da zaklepanje javnosti od zunanje, To ni dovolila Covid-19 kot že znano, na Kitajskem za širjenje.

Po našem mnenju to koronavirus teorijah tako smiselno, ampak da bi bili točni, moraš ubogati, da svoje vlade je povedal, da storijo, in ostanejo doma za 14 dnevi, da se omogoči koronavirus do upada!

 

Kako bi rešili koronavirus pandemije?

Na 11. marca 2020, Svetovna zdravstvena organizacija razglasila koronavirus pandemije, vendar pa so številne države, ki že ne trpijo zaradi tega virusa, Kako so ravnati koronavirus?

Obstaja več teoretičnih načinov, da situacijo koronavirus pandemije, kot je Britanski model, ki uboga vse elderlies za bivanje v vratih za 3 mesecev, in pustite, da večina javnosti prejemajo koronavirus in tudi zdraviti od nje sama.

Vendar pa je dokazano način, da se znebite koronavirus pandemiji, in da je Izolacijo in karanteno ljudi, kot so Južna Koreja storila, ali Lockdown, kot je Kitajska storila, te 2 metode v manj kot 2 mesecev, znižali koronavirus na kolena v tistih 2 države.

 

Can You Get koronavirus dvakrat?

To je dobro vprašanje, in odgovor glede na trenutne podatke je ni, Raziskave sklepajo, da ljudi s coronavirusom ni mogoče okužiti dvakrat in to ni mogoče.

 

social distancing

 

Covid-19 Karantena

V mnogih državah po svetu, ko se vrnejo iz tujine, si se vprašal za domačo karanteno 14 dni zaradi potenciala, ki ga imajo na virus Covid-19, obrazložitev za njim, je, da si kot oseba, ne bo okužijo druge pa ne vedoč, da vsebujejo virus Covid-19 v sebi, večina ljudi niti ne bi dobili nobenih simptomov, in ostali, ki kažejo Covid-19 simptomov so ga razkrili v obdobju 14 dnevi.

Ideja lastnega karantene prišel iz načina oblasti Kitajski in Koreji ravna v Covid-19 izbruh v svojih državah, drugi stavek, ki se vrže v zrak socialnih stikov ko so ljudje govorili o karanteni zaradi Covid-19.

 

Kje Get Do ljudi, okuženih z koronavirus?

Po navedbah izraelski mediji, kraji, kjer se ljudje, okuženi z koronavirus so:

1. Trgovina

2. Sinagoga ali Cerkve

3. Splošni trgovin

4. Restavracije

5. Medical Clinic

Število 1 je najvišji odstotek, kjer je verjetno, da se okuženi s koronavirus, zato bodite previdni in na varnem.

 

Kdo naj skrbi Od Covid19?

Ljudje z naslednjo zdravstvenega ozadju mora skrbeti od Covid19:

1. Visok krvni pritisk

2. Srčna bolezen

3. sladkorna bolezen ali sladkorno boleznijo

4. Astma ali druge težave s pljuči

5. rak

6. Odpoved ledvic

7. Kadilci

Covid19 je nova vrsta gripe in zelo nalezljiva, vsi ljudje bi morali skrbeti koronavirus, vendar pa morajo ljudje z naslednjo zdravstvenega ozadju skrbi najbolj od Covid19.

 

Države, kjer ni coronavirusa

Glede na najnovejše posodobitve koronavirus, obstaja trenutno 22 države, v katerih so bile ugotovljene nobene coronavirusa.

 

palau micronesia

 

Kaj se bo spremenilo po Covid19 je konec?

Več stvari ne bodo enaki po Covid19 je konec:

1. V čakalna vrsta za priseljevanje, ko bo vstop v državo daljši kot kdajkoli prej.

2. Potrebovali boste več kot potni list za potovanje, na primer potrdilo o odpornosti proti Covid-19.

3. Okrevanje od Covid19 ne bo enaka v vseh državah.

4. Ljudje vam ne bo všeč, ko ste bolni.

5. Ljudje se bodo odločili, da uporabiti več vlakov in tla prevoz.

6. Države bodo oglašujejo svoje zdravje in kakovost zraka.

 

Koronavirus zdravstvena varnost države Uvrstitev

Nedavno poročilo je objavljeno Top koronavirus zdravstvene varnosti države razvrstitev, in tukaj so poudarki poročila

1. Izrael

2. Singapur

3. Slovaška

4. Nova Zelandija

5. Hong Kong

Tu lahko najdete v spodnjo povezavo ostalo držav, in tudi Država Stopnja tveganja Med COVID-19 pandemiji

 

zdravje in varnost koronavirus

 

Metode preskušanja koronavirusa

Ker smo že nekaj mesecev v pandemiji Coronavirusa, že obstaja veliko metod testiranja na koronavirus, Najprej so testi, s katerimi lahko ugotovite, ali ste bolni, pa tudi teste, da ugotovite, ali ste imeli virus Covid19 in če imate protitelesa.

Toda najpomembnejši del, da se rešimo iz tega stanja s koronavirusom, je to sporočilo Svetovne zdravstvene organizacije vsem državam na svetu., preskusni test.

 

 

Kdaj bo konec Covid-19

Kdaj se bo končal Covid-19, je vprašanje, ki si ga vsi zastavijo, in bi se morali spomniti, da smo pravični 3 mesecev te pandemije Covid-19, toda odgovor bi se lahko pojavil v Singapurska univerza za tehnologijo in oblikovanje (SUTD).

Laboratorij za inovacije Univerze je med njimi uporabil napovedne modele SIR (občutljivo-okuženi-ozdravljeni) model, da na podlagi različnih podatkovnih točk, ki je razloženo na zgornji povezavi, napovemo, kdaj se bo končal Covid-19 v vsaki državi, in tukaj je nekaj njihovih ugotovitev – Model ugotovitev 97% izločanje in 100% izločanje, in če imajo prav, je svet na poti do zelo hitrega okrevanja od pandemije Covid-19.

* Je vzelo 8 mesecev, ne da bi zaprli ves svet, kot smo videli pri Covid-19, za znebite se večjega dela SARS, in izbruha SARS trajala med leti 2002-2003, zato se zdi, da so ti modeli v Singapurju univerze morda natančni.

 

 

kdaj se bo konec19

 

Zaključek

Trudili smo se po najboljših močeh, da vam postrežemo z najboljšimi informacijami v živo o Coronavirusu, ki smo jih zbrali iz številnih zanesljivih virov na internetu in raziskovalnih institucijah po vsem svetu., naši podatki vključujejo Coronavirus v živo zemljevide, in pomembno je poudariti, da ti zemljevidi Covid-19 niso statični in se posodabljajo večkrat na dan.

Poleg tega so tudi nove povezave s korono in odseki o koronavirusu posodobljeni, ko se pojavijo nove informacije o coronavirusu.

 

Nočemo, da vas prestrašiti od koronavirus, iz naše razumevanje svojo novo zimsko gripo, vendar nikoli ne more biti preveč varno, ko ste se odločili za potovanje, zapomni to stran coronavirusa živo posodobitve In Zemljevid in uporabo naših storitev, Imamo najboljše in Najcenejši Cene vozovnica za vlak, Shrani vlaku.

 

Ali želite, da bi vgradili to stran na vašo spletno stran, lahko bodisi povezava na to stran, kot referenco ali kliknite tukaj: https://embed.ly/code?url=https://www.saveatrain.com/blog/coronavirus-updates-map/- (Pomaknite se navzdol malo videti Vlagati zakoniku)

Copyright © 2020 - Shrani vlaku, Amsterdam, Nizozemska
Ne puščajte brez darilo - Get Kuponi in novice !