Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 16/09/2022)

Nizozemsko je fantastická prázdninová destinace, nabízí uvolněnou atmosféru, bohatá kultura, a krásná architektura. 10 Cestovní itinerář dní v Nizozemsku je více než dostačující k prozkoumání jeho slavných míst a neznámých cest. Tak, sbalte pohodlné boty, a připravte se, že budete hodně jezdit na kole, putování, a objevování v nejzelenější zemi Evropy.

Den 1 Svého Nizozemska Cestování – Amsterdam

Pokud přilétáte do Nizozemska letadlem, s největší pravděpodobností dorazíte do Amsterdamu. Toto ikonické evropské město je výchozím bodem pro každou cestu do Nizozemska. Zatímco 2 dny v Amsterdamu zdaleka nestačí na prozkoumání trhů, kanály, a okouzlující čtvrti, je to perfektní začátek pro a 10 denní cestovní itinerář v Nizozemsku.

Tak, skvělý způsob, jak si užít skvělou atmosféru Amsterdamu, je začít svůj první den v Jordaanu a kanálech, nejstarší čtvrť Amsterdamu. S roztomilými malými kavárnami, místní butiky, a krásná holandská architektura, tato oblast je tak okouzlující, že budete chtít zůstat celý den. nicméně, stále můžete vmáčknout návštěvu do domu Anny Frankové, muzeum tulipánů a sýrů, a navštivte ochutnat slavný jablečný štrúdl ve Winkle 43.

I když to může znít trochu moc, všechna tato skvělá místa jsou od sebe v docházkové vzdálenosti, takže ušetříte spoustu času a ještě si něco z toho užijete nejlepší zajímavosti Amsterdamu.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Viennese Coffee With Tiny Dessert

Den 2: Amsterdam

Druhý den v Amsterdamu by měl začít návštěvou muzeí’ okres. Van Goghovo muzeum, Rijksmuseum, a Moco museum se nacházejí kolem stejného náměstí, které se také říká zastávka muzejního náměstí na amsterdamské tramvaji. Moco je ideální pro nadšence moderního umění, Van Gogh pro milovníky umění, a Rijksmuseum pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o nizozemské historii, kultura, a umění.

Po dokončení umělecké části dne, můžete vyrazit na trh Albert Cuyp za jídlem a nákupy. Tento pouliční trh nabízí velký výběr čerstvého ovoce, místní pokrmy, suvenýr, a jakýkoli druh nakupování. Trh Albert Cuyp je jedním z vrcholů Amsterdamu, tak si udělejte čas na návštěvu během svého 10 jednodenní výlet do Holandska.

Brémy Amsterdam vlaky

Hannover se Amsterdam vlaky

Bielefeld do Amsterdam vlaky

Hamburg do Amsterdam vlaky

 

Tulips Farmer's Market In Amsterdam

Den 3: A Daytrip to Volendam, Edam a Zaanse Schansovi

Tyto 3 půvabné vesničky jsou obvykle součástí půldenního výletu z Amsterdamu. Zažít životní styl holandského venkova, výlet do těchto vesnic je skvělý způsob, jak strávit 3rd den 10denního cestovního itineráře v Nizozemsku. Můžete si rezervovat prohlídku, aniž byste se museli starat o to, jak se do některé z nich a z nich dostat 3 vesnic, a jen se posaďte a kochejte se výhledem na zelená pole, krávy, a malé holandské chatky na cestě.

Edam je známý svými sýrovými trhy, Volendam pro jeho kanály a staré domy, a Zaanse Schans pro větrné mlýny. Tak, za pár hodin, se dozvíte více o holandské kultuře, život, a historii, než kdybyste tyto vesnice prozkoumávali sami na kole nebo pronajatém autě.

Brusel Tilburg Vlaky

Antwerp do Tilburg Vlaky

Berlín do Tilburg Vlaky

Paris se Tilburg Vlaky

 

 

Den 4: Utrecht

Univerzitní město Utrecht je fantastickým cílem pro jednodenní výlet z Amsterdamu. Stejně jako jeho soused, Utrecht nabízí krásný výhled na kanál a má dokonce dvoupatrové kanály. Dále, Utrecht je známý svou gurmánskou scénou, takže si můžete vzít jídlo s sebou z kterékoli z restaurací, najděte si místo v jednom z okouzlujících kanálů a prožijte nezapomenutelný čas sedět a obdivovat atmosféru.

Cestovatelé Gen Z bude milovat toto neznámé město a jeho mladé vibrace. A co je nejdůležitější, Do Utrechtu se snadno dostanete z Amsterdamu vlakem a dokonce přímo z letiště Schiphol.

Brusel Utrecht Vlaky

Antwerp do Utrecht Vlaky

Berlín do Utrecht Vlaky

Paris se Utrecht Vlaky

 

Holland Windmills

Cestovní itinerář Nizozemska: Dny 5-6 Rotterdam

Nejmodernější město v Nizozemsku je pouze 40 minut od Haagu. brát 2 dny na prozkoumání Rotterdamu vám dají šanci dozvědět se o modernější stránce holandského života a fantastické architektuře. První den v Rotterdamu, můžete podniknout cyklistický výlet po městě.

Druhého dne, můžete vyrazit do historické části Rotterdamu, větrné mlýny v Kinderdijku. Pokud jste milovníkem historie, pak vás fascinují mlýny Kinderdijk. Poté můžete pokračovat do námořního muzea pro další historická fakta o ponorkách.

V Bruselu do Rotterdamu Vlaky

Antwerp do Rotterdam Vlaky

Berlin do Rotterdam Vlaky

Paris se Rotterdam Vlaky

 

10 Days Travel Itinerary Netherlands

Den 7: Tulipánová pole (Pouze duben–květen)

Nádherná tulipánová pole jsou jediným důvodem, proč někdo cestuje Nizozemsko během tulipánové sezóny. Tulipánová pole jsou nejkrásnější na jaře v největší květinové zahradě na světě, zahrady Keukenhof. Lístky do Keukenhofu bývají vyprodané měsíce dopředu, ale můžete obdivovat krásná tulipánová pole poblíž Lisse nebo Leidenu.

Kromě návštěvy zahrad, můžete jezdit na kole, řídit, a udělejte si pár zastávek u ikonických obrázků tulipánů s větrnými mlýny v pozadí. Tak, pokud jsou květiny vaší vášní, měli byste si vzít alespoň 2 dny užít si úžasné tulipánová pole v Nizozemsku.

Brusel do Haagu Vlaky

Antwerp do Haagu Vlaky

Berlín do Haagu Vlaky

Paris do Haagu Vlaky

 

Tulip Tours In Holland

Den 8: Delft

Delftware je jedním z nejkrásnějších suvenýrů, které lze přivézt z Nizozemska. Delft je místo, kde se vyrábí krásná keramika, takže výlet do delftu bude zahrnovat návštěvu De Porceleyne Fles – posledního zbývajícího výrobce Royal Dutch Delftware.

Dále, delft má skvělé kostely, historická muzea, a fantastické botanické zahrady. Můžete si tedy vybrat mezi poznáváním kultury a historie a obdivováním nádherné přírody, kterou Delft nabízí.

 

Delft Houses Architecture

Den 9: Zábavní park Efteling

Zábavní park Efteling je jedním z evropských 10 nejlepší zábavní parky v Evropě. Snadno se dostanete vlakem z Amsterdamu, výlet do Eftelingu je úžasným zážitkem pro cestovatele všech věkových kategorií. To, co odlišuje tento zábavní park od všech ostatních zábavních parků v Evropě, je jeho pohádkové téma. Bratři Grimmové a Anderson, sultánské koberce, a kouzelné lesy jsou některé z fascinujících věcí, které v Eftelingu zažijete.

Brusel Maastricht Vlaky

Antwerp do maastrichtských Vlaky

Kolín nad Rýnem do maastrichtských Vlaky

Berlín do maastrichtských Vlaky

 

10 Days The Netherlands Travel Itinerary

Den 10: Zpět V Amsterdamu

Většina návštěvníků Amsterdamu obvykle věnuje svůj poslední den nákupům na poslední chvíli na náměstí Dam. nicméně, pokud máte noční vlak nebo let, pak se můžete vtěsnat do návštěvy Amsterdam Noord. Severně od Amsterdamu je klidnější, s velkým parkem, kde můžete jezdit na kole, nádherný kostel přeměněný na restauraci, a místní kavárny. Amsterdam Noord je nedoceněný, a pokud chcete poznat autentický Amsterdam, plánujte strávit v této oblasti alespoň své poslední ráno.

Dortmund do Amsterdam vlaky

Essen do Amsterdam vlaky

Dusseldorf do Amsterdam vlaky

Kolín nad Rýnem Amsterdam vlaky

 

Cycling In Amsterdam

 

Sečteno a podtrženo, cestování po Nizozemsku je nezapomenutelný zážitek. v 10 dní, můžete navštívit nejkrásnější města a dozvědět se vše o holandské kultuře, architektura, a sýr v úžasném Nizozemsku.

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat tento 10denní itinerář cestování po Nizozemsku vlakem.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek „10 Dny Nizozemsko Cestovní itinerář“Na váš web? Můžete pořídit naše fotografie a text a dát nám poděkování odkazem na tento blogový příspěvek. Nebo klikněte zde:

https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/cs/10-days-netherlands-itinerary/ – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)