Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 13/11/2021)

Vášniví cestovatelé vědí, jak je důležité mít dobrý itinerář. S dobrým pohled na mapu, pevná Plán přepravy, a nejdůležitějsí, nádherné činnosti - jste nastavili pro 10 dny Švýcarsko cestovní. I když jste na cestách prostřednictvím Evropa, vlak může trvat vás téměř kdekoli. Ti, kteří chtějí prozkoumat Švýcarsko je třeba mít plán, protože země je plná dech beroucí památky. Pokud budete potřebovat pomoc nebo inspiraci přijít s vlastní, pojďme se podívat na 10 dny Švýcarsko itinerář cestovní:

 

Den 1 of Your 10 Dny Switzerland Travel Itinerář – Ženeva

Místo, kde vás začít svůj výlet se bude měnit, ale také udával tón pro zbytek svého pobytu. Většina cestujících doporučuji začít buď v Ženevě a Curychu, protože velká města jsou dopravní uzly. A co víc, můžete zkusit tento itinerář dozadu, pokud si přejete - to, co je důležité je, aby se bavit!

Pokud nejprve přistanete v Ženevě, existuje velké množství věcí, které vidíte na první den ve Švýcarsku. Doporučujeme prohlídce starého města a do centra města. dodatečně, Treille Promenade a sídlo OSN jsou také velké památky.

Lyon do Basilej Vlaky

Zurich do Basilej Vlaky

Paris se Basilej Vlaky

Vojtěška na Basilej Vlaky

 

Den 2 – Ženevské jezero

Lake Geneva

Spouštění v Ženevě vám nabízí jedinečnou příležitost držet kolem Ženevského jezera trochu déle. Již druhý den ve Švýcarsku, to by bylo ideální, aby navštívit město Montreux, zasazené v blízkosti jezera.

Je to jen krátká jízda vlakem od Ženevského, a to stojí za to vidět. A co víc, ty, kteří mají rádi středověké hrady budou nadšeni Chateau de Chillon, a milovníci přírody budou nepochybně nyní jezero.

Chur na Thusis Vlaky

 

Den 3 – Zermatt – Alpy, Švýcarsko

Trávit čas ve Švýcarsku, aniž by viděl přirozenou krásu Alpy by bylo jako jít do gurmánská restaurace a nenařídila žádné jídlo. A není žádný důvod, aby si to ujít, když ranní vlak může trvat vás na Zermatt. Odtamtud, vaše dobrodružství v Alpách může začít.

Je tu spousta dělat v případě, že Zermatt Počasí je dost pěkné. Doporučujeme 3-hodinový výlet kolem pěti jezer, počínaje Blauherd. Je to krásný výlet a to skvělý způsob, jak začít své Alpy Zkusenosti.

Basel do Interlaken Vlaky

Geneva na Zermatt Vlaky

Bern Zermatt Vlaky

Vojtěška na Zermatt Vlaky

 

Den 4 – Zermatt – Opět V den 4 Z 10 Dny Switzerland Travel Itinerář

Můžete si vzít svůj čtvrtý den, aby prozkoumala Zermatt plně, protože to je jeden z těch okouzlující Swiss úbočí hory města. Tady je velkolepý řeka vidět, a Matterhorn zobrazit. V případě, že jste zkušenější turista, můžete vzít odpoledne vidět Charles Kuonen visutý most.

Pro to, budete muset jít do Randa, kde túra k mostu začíná. Je to asi 2-hodinový výlet na most. Není to snadné stezka dokončit, a most sám o sobě není pro lidi se slabým srdcem. nicméně, vidět to stojí za námahu.

Zurich, aby St Moritz Vlaky

Zermatt St Moritz Vlaky

Basilej Bern Vlaky

Basel do St Moritz Vlaky

 

Den 5 – ledovec Matterhorn

S plným využitím Alpy, měli byste mít možnost dostat se na vyšších nadmořských výškách. Zermatt je skvělým výchozím bodem pro to, jak byste mohli snadno dostat jak na Matterhorn Glacier Paradise a Gornergrat odtamtud.

Trvá některé výtahy dosáhnout vrcholu na Matterhorn Ledovcový ráj nebo vlakem na Gornergrat. oba tito denní výlety nabízí fantastický výhled na Alpy, a tam je nějaký zkoumání Co dělat když jste tam, také.

 

Den 6 – Schilthorn Švýcarsko

Schilthorn day 6 of 10 days Switzerland travel itinerary

Pro šestý den svého Švýcarsko itineráře, je čas chytit některé další nádherný výhled z Schilthorn. Chytit lanovkou na Schilthorn od Murren a užít si vše, co může nabídnout. Otáčející se restaurace, spousta vyhlídkovými plošinami, a dokonce Bond World mohou být všechny zde.

Schilthorn stačí vyplnit celý den, ale pokud máte pocit, dobrodružný, check out Lauterbrunnen, jakož. Je to túra nádherným údolím plným malé vesničky zastávky a výhledy vodopádů na úbočí hory.

Basel do Interlaken Vlaky

Bern Interlaken Vlaky

Vojtěška na Interlaken Vlaky

Zurich Interlaken Vlaky

 

Den 7 – oblast Jungfrau

Den 7 by bylo ideální pro prodloužení vaši návštěvu do regionu Jungfrau a udržet objevování Alp. Tam jsou některé populární turistické stezky můžete vzít z Grindelwald. Lanovka může trvat vás na první hoře, kde si můžete vybrat některou z mnoha dostupných turistických tras.

Jeden z nejpopulárnějších z nich je nepochybně Jezero Bachalpsee túra, což je cesta tam a zpět, která trvá asi 2 hodin. nicméně, na First je spousta dalších aktivit, takže se ujistěte, aby se seznámili s oblastí dobře.

Mnichov do Curychu Vlaky

Berlín do Curych Vlaky

Basilej do Curychu Vlaky

Vídeň do Curych Vlaky

 

Den 8 – Wengen

Základem pro osmý den 10 Dny Switzerland Travel zkoumání může být Wengen, malé městečko úbočí. Zatímco v této oblasti, abyste mohli prozkoumat Mannlichen tím, že lanovkou na horu a turistické stezky. Tam jsou některé z nich zvláštně pojmenované, jako je Royal Walk.

Panorama Trail od Mannlichen na Kleine Scheidegg je pravděpodobně nejmalebnější jeden. To nabízí pohledy z údolí pod nimi a tři slavné hory - Jungfrau, Monch, a Eiger. Z Kleine Scheidegg, jet vlakem zpět do Wengen.

Zurich do Wengen Vlaky

Geneva na Wengen Vlaky

Bern Wengen Vlaky

Basel do Wengen Vlaky

 

Den 9 – Vojtěška

V blízkosti konci svého 10 Dny Switzerland Travel Itinerář, budete chtít, aby si cestu zpět do měst. V 9. den, doporučujeme návštěvu Lucerne, jak je to ideální město prozkoumat pěšky. Po tom všem turistiku, to bude léčit toulat ulic při hledání památek jako kostela sv. Leodegar, Museggmauer, a pomník lva.

Vojtěška má velkou riverfront a spoustu krásných památek. Dále, je to skvělý zastávkou do Curychu cestu, kde budete končit svůj návštěva.

Lyon do Ženeva Vlaky

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Vojtěška na Ženeva Vlaky

 

Den 10 – Curych a náš poslední den 10 Dny Switzerland Travel Itinerář

Vaše poslední den by měl být plný jeden, a Zurich je ideálním místem pro strávení ji. Využít čas vidět jeho mnoha historický pamětihodnosti, Jako kostely z Grossmünster a Fraumunster.

Curych má také své slavný Nákupní Ulice nabídnout, takže se ujistěte, koupit něco na Bahnhofstrasse. Procházka na Staré Město a nyní zkoumá, než se vydáte zpět domů.

Ať už se rozhodnete udělat ve Švýcarsku, budete mít čas svého života. Jen nezapomeňte plánovat své aktivity, přeprava, a délka pobytu pečlivě. Že zajistí, že vaše Dovolená je bezproblémová a skutečně relaxační, jak by to mělo být.

Basilej do Curychu Vlaky

Basel do Ženeva Vlaky

Lyon St Moritz Vlaky

Zurich do Zermatt Vlaky

 

Švýcarsko je nádherná země každý cestovatel potřebuje zažít. Jste připraveni na 10 Dny Švýcarsko cestovní? Rezervovat vaše jízdenky teď a nechte se unášet krásou!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “10 Dny Switzerland Travel Itinerář” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-days-switzerland-itinerary%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)