Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 31/03/2021)

 

Cestovat vlakem do železniční stanice v Budapešti

Budapešť Rozhodně je rozbočovač Maďarsku. To je ústředním bodem, pokud jde o cestování vlakem do Budapešti existuje mnoho vlaky přestanou. I když cestování vlakem v Budapešti a obecně je vzrušující a často nová zkušenost pro mnoho lidí, to může být také trochu na nervy v době, zejména v novém a cizím městě. Dát svou mysl v klidu a vzít podívat se na 10 věci, které potřebujete vědět o cestování vlakem v Budapešti.

 

Vlaková nádraží

Existují tři hlavní vlakové stanice, které můžete cestovat vlakem v Budapešti a jsou:

  • východ: Nachází se na východě. To je hlavní mezinárodní a meziměstské železniční stanice v Budapešti.
  • západ: Nachází se na západě.
  • delikatesy: Nachází se v jižní

 

 

 

Cestovat: Transfery z letiště

Nejbližší železniční stanice Budapest Airport Terminal 2 je Ferihegy, s vlaky v provozu do a ze stanice Nguyati v Budapešti.

 

Cestují se zavazadly

Pokud jste na cestách po městě s kterýmkoli batohy, kabelky nebo jakýkoli jiný příruční zavazadlo nezapomeňte uložit tento na podlaze mezi nohama při cestování ve vlacích, aby na bezpečná strana.

 

Bezpečnost pro ženy

Ženy mohou cítit v pohodě při jízdě vlakem kolem Budapešti. Do centra města je zcela bezpečný pro velké město a tak dlouho, jak cestující využívat jejich zdravý rozum a neberte zbytečné riziko jen proto, že jsou na dovolené, pak mohou být jisti, že nic zlého přijde k nim.

 

Vyhnout kapesní krádeže

Turisté jsou s největší pravděpodobností dostat pick-potopena v přeplněný veřejná prostranství přepravy, jako nádražích, Jestliže může dojít k další drobné krádeže. I když to není příčinou hlavní starostí návštěvníků se doporučuje být vědomi a Zůstaň ve střehu.

 

Getting Around – Cestovat vlakem do Budapešti

Existuje celá řada různých železničních tratí v Budapešti a vlakové cesty tvoří velkou část jejich veřejné dopravy, který znamená, že můžete dostat skoro všude vlakem. Nezapomeňte zkontrolovat časy a různé linky, které budete potřebovat, aby se s cílem dostat se do cíle. Toto najdete cestovní informace online nebo na vlakovém nádraží. Můžete také koupit lístky na stanicích.

 

Si sami Budapest Card cestovat vlakem Budapešť

Poté, co jste byli v Budapešti den nebo dva a dostali zorientovat, ujistěte se, že si Budapest Card. Karta nabízí řadu bonusů, jako je volný vstup do některé muzeí, volný, uvolnit autobus/vlak / tramvaj / voda cestovní, a voda cruise.

 

Cestovat vlakem do Budapešti Celodenní výlety

Existuje celá řada fantastické výlety aby se tím vlakem do Budapešti. Oni vás vezme na některé neuvěřitelné destinací a ukázat vám velkolepé scenérie při cestě. Ujistěte se, že udělat si vlastní průzkum, než půjdete. Ujistěte se, získat co nejvíce ze svého času v tomto městě.

 

krásné stanice

Budapešť má jedny z nejstarších a nejvíce krásné nádražích v Maďarsku. Ujistěte se, že k návštěvě východní vlakové nádraží (Železniční stanice východ) a Západní nádraží (Nádraží západ) a je třeba se k nim by cestovat vlakem v Budapešti, zatímco vy se tam a objetí s historií a velkolepou architekturu, která Budapest má nabídnout.

 

Historie železničních tratí

Linka M1 v Budapešti je druhý nejstarší podzemní dráha linka na světě. To bylo v provozu od roku 1894 a je dokonce uveden jako UNESCO Světové dědictví UNESCO. K dispozici je tak Kolik historie V tomto městě a vlaky byly používány po staletí a stále běžet efektivně.

Budapest opravdu to všechno a je oblíbené turistické destinace. Proč ne být jako místní obyvatelé a využívají vlaků jako forma veřejné dopravy? Nebudete zklamáni!

 

Rezervaci jízdenka na vlak V evropské cesty? Proč nevyužít 3 minut na našich stránkách najít nejlevnější vstupenky pro své trasy. Přihlášení k odběru Ušetřit vlaku web Nyní. Vstupenky je možné uhradit několika způsoby, vše, aby vaše zkušenosti tak jednoduché, jak je to možné.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-things-know-travel-by-train-in-budapest%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)