Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 12/11/2021)

Jedna z věcí, nejvíce vzrušujících o cestování v Evropě je, že můžete se tam dostat vlakem všude. Jedná se o nejrozšířenější průměr doprava a oblíbený mnoha lidí na cestovat po kontinentu. Lidé si položit několik otázek, než se rozhodnou jet vlakem, pre-trip náležitosti, jako je, kde mohu koupit lístky? Jak mohu zjistit plány? Mohu přejít z jedné země do druhé,? Jaké jsou noční vlaky jako?

 

Zde jsou pre-trip Essentials musíte vědět:

Plány a Ceny evropských vlaků

Přestože celá Evropa je spojena s velmi rozsáhlou železniční síť každá země má svou železniční společnost a, proto, její webové stránky s řády a ceny. Pokud chcete cestovat vlakem v rámci jedné země, aniž by překročili hranice jakékoliv, nicméně doporučujeme vám přejít přímo k uložení vlaku, jako byste dělat s lety do Skyscanner. Pokud si nevíte, co to je, Google vám dá odpověď. Téměř všechny webové stránky mají anglickou verzi, takže je snadné se orientovat a kontrolovat plány. Pokud chcete cestovat vlakem z jedné země do jiného (vždy v rámci Evropy) měli byste také hledat cestu, aby se app jako Save vlaku.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Jak a kdy koupit vstupenky?

Jedním z pre-trip náležitostí je určitě lístky. Některé vlaků (zejména těch vysoká rychlost a ty, které spojují hlavní města či velkých měst) tendenci stoupat v ceně, pokud datum odjezdu přístupy; tam jsou jiní, (místní vlaky a ty, které odkazují blízkých měst) že vždy za stejnou cenu. Pokud jste na cestách od kapitálu ke kapitálu, to je nejlepší koupit jízdenku několik týdnů předem a získat nejlepší cenu. Pokud si koupit vstupenky prostřednictvím aplikací (mnoho Evropský vlakový společnosti mají svou vlastní aplikaci příliš), budete dostávat elektronickou letenku s QR kódem můžete ukázat řidiči z obrazovky telefonu, takže se nemusíte vytisknout.

Londýn do Lille Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Lyon do Londýna Vlaky

Londýn do Bordeaux Vlaky

 

Mapa základních informací před cestou

Jak se dostat na stanici je klíčem k Pre-Trip Essentials

Dobrou věc, o cestování vlakem je to, že stanice jsou obvykle v centrech měst a jsou snadno dostupné metrem, autobusem nebo pěšky. Nemusíte cestovat hodinu jít na letiště (pokud jste na okraji města, ačkoliv obecně se nikdy trvá tak dlouho,). jestli ty cestovat s malými zavazadly, můžete jet veřejná doprava. Pokud jste velmi loaded, možná taxi je tou nejlepší volbou. Nebolí to říci: některá města mají několik vlakových nádraží (například, Paříž) tak být vždy jisti, co váš vlak odjíždí z. Někdy se může stát, že budete muset přejít z jedné stanice na druhou.

Berlín do Mnichova Vlaky

Frankfurt do Mnichov Vlaky

Vienna do Mnichov Vlaky

Stuttgart do Mnichov Vlaky

 

přesnost Vlaky v Evropě

Evropští vlaky odjíždějí na minutu přesně (pokud dojde ke zpoždění pro některé klimatické důvod). Jak se dostat do stanice asi 15-20 minut před je vždy jeden z pre-trip náležitosti. Mějte na paměti, že existují vlaky, které jsou velmi dlouhé a někdy budete muset chodit hodně se dostat na konci nástupiště. The zastávky mezi jedním městem a druhým obvykle netrvají déle než několik minut.

Toto byl malý, ale užitečný průvodce o nezbytnostech před cestou na cestu vlakem v Evropě a věcech, které musíte vědět, než se rozhodnete jet.. Doufáme, že Zkusenosti získáš budou neocenitelné.

Zurich do Zermatt Vlaky

Geneva na Zermatt Vlaky

Bern Zermatt Vlaky

Vojtěška na Zermatt Vlaky

 

Vstoupit Save-A-Train si rezervovat jízdenku na jakékoliv místo v 3 minut, na nejlevnější jízdenky na vlak sazby a uvolněn z nepříjemných rezervační poplatky!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-train-pre-trip-essentials-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení)