Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 21/02/2020)

Jedna z věcí, nejvíce vzrušujících o cestování v Evropě je, že můžete se tam dostat vlakem všude. Jedná se o nejrozšířenější průměr doprava a oblíbený mnoha lidí na cestovat po kontinentu. Lidé si položit několik otázek, než se rozhodnou jet vlakem, pre-trip náležitosti, jako je, kde mohu koupit lístky? Jak mohu zjistit plány? Mohu přejít z jedné země do druhé,? Jaké jsou noční vlaky jako?

 

Zde jsou pre-trip Essentials musíte vědět:

Plány a Ceny evropských vlaků

Přestože celá Evropa je spojena s velmi rozsáhlou železniční síť každá země má svou železniční společnost a, proto, její webové stránky s řády a ceny. Pokud chcete cestovat vlakem v rámci jedné země, aniž by překročili hranice jakékoliv, nicméně doporučujeme vám přejít přímo k uložení vlaku, jako byste dělat s lety do Skyscanner. Pokud si nevíte, co to je, Google vám dá odpověď. Téměř všechny webové stránky mají anglickou verzi, takže je snadné se orientovat a kontrolovat plány. Pokud chcete cestovat vlakem z jedné země do jiného (vždy v rámci Evropy) měli byste také hledat cestu, aby se app jako Save vlaku.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Jak a kdy koupit vstupenky?

Jedním z pre-trip náležitostí je určitě lístky. Některé vlaků (zejména těch vysoká rychlost a ty, které spojují hlavní města či velkých měst) tendenci stoupat v ceně, pokud datum odjezdu přístupy; tam jsou jiní, (místní vlaky a ty, které odkazují blízkých měst) že vždy za stejnou cenu. Pokud jste na cestách od kapitálu ke kapitálu, to je nejlepší koupit jízdenku několik týdnů předem a získat nejlepší cenu. Pokud si koupit vstupenky prostřednictvím aplikací (mnoho Evropský vlakový společnosti mají svou vlastní aplikaci příliš), budete dostávat elektronickou letenku s QR kódem můžete ukázat řidiči z obrazovky telefonu, takže se nemusíte vytisknout.

Londýn do Lille Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Lyon do Londýna Vlaky

Londýn do Bordeaux Vlaky

 

Pre-Trip Essentials MAP

How to Get to the Station is key to Pre-Trip Essentials

Dobrou věc, o cestování vlakem je to, že stanice jsou obvykle v centrech měst a jsou snadno dostupné metrem, autobusem nebo pěšky. Nemusíte cestovat hodinu jít na letiště (pokud jste na okraji města, ačkoliv obecně se nikdy trvá tak dlouho,). jestli ty cestovat s malými zavazadly, můžete jet veřejná doprava. Pokud jste velmi loaded, možná taxi je tou nejlepší volbou. Nebolí to říci: existují města, která mají několik vlakových stanic (například, Paříž) tak být vždy jisti, co váš vlak odjíždí z. Někdy se může stát, že budete muset přejít z jedné stanice na druhou.

Berlín do Mnichova Vlaky

Frankfurt do Mnichov Vlaky

Vienna do Mnichov Vlaky

Stuttgart do Mnichov Vlaky

 

přesnost Vlaky v Evropě

Evropští vlaky odjíždějí na minutu přesně (pokud dojde ke zpoždění pro některé klimatické důvod). Jak se dostat do stanice asi 15-20 minut před je vždy jeden z pre-trip náležitosti. Mějte na paměti, že existují vlaky, které jsou velmi dlouhé a někdy budete muset chodit hodně se dostat na konci nástupiště. Zastávky mezi jedním městem a další obvykle nemají trvat déle než několik minut,.

Jednalo se o malý, ale užitečný průvodce na pre-trip základy pro zastavení vlaku v Evropě a co musíte vědět před rozhodnutím přijmout některou. Doufáme, že Zkusenosti získáš budou neocenitelné.

Zurich do Zermatt Vlaky

Geneva na Zermatt Vlaky

Bern Zermatt Vlaky

Vojtěška na Zermatt Vlaky

 

Vstoupit Save-A-Train si rezervovat jízdenku na jakékoliv místo v 3 minut, na nejlevnější jízdenky na vlak sazby a uvolněn z nepříjemných rezervační poplatky!

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-train-pre-trip-essentials-europe%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte k kód pro vložení)