Čas na čtení: 2 minut
(Aktualizováno: 12/03/2021)

Cestování vlakem je pohodlné, šetrné k životnímu prostředí a poskytuje okázalý pohledy, ideální pro vytvoření vašeho Instagram mnohem hezčí. Tady jsou 4 views vlaková cesta, aby se váš účet lesk Instagram.

 

Vlaková cesta prohlídky č.1 – West Highland linka, Skotsko

The west highland scotland train route views

Skotsko má skvěle jedny z nejkrásnějších krajiny a vlak zobrazení trasy na světě. Tento železniční cesty Nabízí rozsáhlé výhledy na odlehlých vřesoviště, Lochs, a hory. Při cestách na West Highland linka, budete mít štěstí dost Zkusenosti legendární Glenfiddich viadukt. Vypadat povědomě? To proto, že to bylo uváděno jako Hogwarts Express během prvních Harry Potter film franšíza. Představte si dvojité klepnutí, které tato zobrazení získají.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Glacier Express, Švýcarsko

The Glacier Express switzerland train route views

Dáváte-li přednost pomalejším tempem, výhled na vlakové trasy, To je cesta pro vás a vaše Instagram následovníky. Váš oslňující panoramatický pohled začne s výhledem na slavný Matterhorn. Zermatt, budete dělat svou sedm hodin železniční cestu podél UNESCO Trasa světového kulturního dědictví UNESCO, aby St Moritz. Užijte štěkat fotografií jako slavnou Vysokohorský výhledy procházejí oknem.

Zurich, aby St Moritz Vlaky

Zermatt St Moritz Vlaky

Lyon St Moritz Vlaky

Basel do St Moritz Vlaky

 

Flam Železniční, Norsko

The flam railway train route views norway

Kratší cesta – Tento hodinu vlakem z Myrdal do Flam je jen pro zobrazení. A vaše štěstí Insta následovníci budou děkuji. Uvidíte Nali Tunel, dechberoucí Kjosfossen vodopád, a nádherné fjordy Norsko.

 

Naše možnost uzavření pro zobrazení trasy vlaku – Vnitrozemská dráha, Švédsko

Inlandsbanan, Sweden

V případě, že Glacier Express nebyl dostatek sněhu a ledu pro vás, pak budete milovat Inland linku. Tento 14-hodinový vlak dobrodružství začíná v Kristinehamn před razí svou cestu přes neprobádané skandinávské terénu směrem Gallivare. Z vašeho okna, uvidíte severní polární kruh a – pokud budete mít vaše oči oloupané – nějaká divočina v podobě sobů, Los, a losů.

 

Takže teď, když jste se dozvěděli o pohledech na vlakové trasy a jste připraveni jít na železniční trať, která vám změní život, zatímco vyleštíte svůj účet Instagram a získáte několik nových sledujících? Si svůj sen výlet vlakem dnes na Uložit vlak. Můžete také zkontrolovat náš účet Instagram instagram.com/saveatrain

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-train-route-views-to-make-your-instagram-account-shine%3Flang%3Dcs/ – (Přejděte k kód pro vložení)