Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 25/01/2021)

Pro všechny nadšené cestovatele tam venku, kteří hledají místa v Evropě dosažitelný vlakem, protože byste raději přijali radosti železničního cestovního vzrušení než v letadle, Zde je kousek skvělá zpráva, který si zamilujete. Evropský vlakový výlet jezdit každý den do srdcí velkoměst, což vám umožní Evropská zkušenost divy bez porušení banky a zároveň se těší jedinečný zážitek z jízdy vlakem.

 

Here are some great míst v Evropě dosažitelný vlakem:

Strasbourg (Francie)

Tato cesta vlakem bude trvat asi 5 hodin a náklady vám přibližně £ 168 za zpáteční letenku. Pokud máte pochybnosti o návštěvě Francie, Zde je důvod, proč byste měli klesnout, že negativní postoj. Pořiďte si jízdenka na vlak třídit a směřovat k této nádherné zemi. první off, Francouzské ženy jsou krásné. Druhý, Jídlo je vynikající, a víno Je všechno, co říkají, že je - dražší, ale stojí za to. V zemi, která úspěšně ožení galského i německé vlivy je zdaleka jeden z nejpozoruhodnějších zážitků budete mít možnost vidět v životě. Ze všech míst v Evropě dosažitelný vlakem, Strasbourg budou mít ty mdloby, a budete brát nalíčení před super dramatický Strasbourg Katedrála.

Paříže do Štrasburku Vlaky

Luxembourg do Štrasburku Vlaky

Antwerp do Štrasburku Vlaky

Basel do Štrasburku Vlaky

 

 

kolínská (Německo)

Chytit knihu budete chtít přečíst o 5.30 hodiny, protože to je to, jak dlouho to bude trvat dostat do Kolína. Chcete-li odpověď na vaši otázku ihned: Ano, budete přesedání v Bruselu. Náklady na zpáteční jízdenka £ 177, ale stojí to za to. Proč? Protože se jedná, bezpochyby, nejatraktivnější město v Německu; královsky seděl na břehu Rýna, Kolín nad Rýnem vypadá báječně po celý rok. Jste foodie? Budeš milovat restaurací podél u vody táhnout Am Frankenturm! Taky, Podívejte se na muzeum Ludwig na pohledem na nádherné moderního umění.

Frankfurt do Kolína Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Stuttgart do Kolína Vlaky

 

Kolín nad Rýnem je jedním z našich 4 Podceňovaný místa v Evropě dosažitelný vlakem

Rotterdam (Nizozemí)

Rotterdam je jedním z nejlepších míst v Evropě, které jsou přístupné vlakem. Budete jezdit po dobu přibližně čtyř hodin, a bude mít změna vlaků v Bruselu. Neměli byste strávit více než 185 £ na zpáteční jízdenku. Rotterdam již dlouho držel jakýsi negativní pověst díky své odvážné port s ničím, ale jeřábů a lodních kontejnerů. Nedávno, je setřásl, že pověst a dostat turisté vidět ve zcela novém světle. Tentokrát, zamilujete si město pro svůj umělecký poklad, the Museum Boijmans Van Beuningen which “which runs the gamut from Brueghel the Elder to Salvador Dali.” Je tu tolik vidět a zkušenosti zde, a skutečnost, že Rotterdam je dosažitelný po železnici je jen další plus.

Dále, Na cestě tam uvidíte slavný tulipán pole, to bude určitě vás dostanou do města ve velké vibrace.

V Bruselu do Rotterdamu Vlaky

Antwerp do Rotterdam Vlaky

Berlin do Rotterdam Vlaky

Hanover do Rotterdam Vlaky

 

 

Náš poslední tip na “Místa v Evropě dosažitelný vlakem” je – Antverpy (Belgie)

Nejrychlejší způsob, jak se dostat do Antverpy jsou cestováním přibližně čtyři hodiny vlakem a přesedání v Bruselu. Nebudete platit více než £ 87 za zpáteční letenku, což je neuvěřitelné. Přes jeho podivné poloze (Město je na hranici mezi Belgií a Nizozemskem), Antverpy, kupodivu, Super dostupné vlakem. Dokonce si můžete koupit „Každý Belgičan stanice“ jízdenku přes Eurostar a nikam zemi, Antwerp v ceně - za stejnou cenu jako jízda v Bruselu. Antverpy Bude velmi zajímavé pro všechny milovníky diamantových: Antverpy, Belgie si zakládá na své Diamond District, který se může pochlubit tím, že je městem, kde některé z nejvíce výjimečné řezání, leštění, a obchod s diamanty / drahokamy konat.

Brusel do Antverp Vlaky

Breda do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Kolín nad Rýnem do Antverp Vlaky

 

Contact Uložit vlaku si rezervovat vlak výlet do míst v Evropě dosažitelný vlakem a budeme vás zbaví veškerých drahé rezervační poplatky, komplikované rezervace postupy, a je nemožné sazby. Máme vás vztahuje na každém kroku na cestě. A, jakmile je všechno řazeny – ujistěte se, že si můžete vychutnat své jízdy vlaků a určení, vzít spoustu fotek a dejte nám vědět, jak vše proběhlo!

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-underrated-places-in-europe-reachable-by-train%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)