Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 22/05/2021)

Místní sladkosti přicházejí v mnoha variantách po celé Evropě. Každá země a region má svou vlastní malou pozornost, že jsou hrdí na to, nabídnout. Pro turisty s sladké, není nic víc lákavá o cestování než nové chutě. Zde jsou naše top 5 Nejlepší místní sladkosti, aby se pokusili v Evropě.

 

1. Místní Sladké – Mozartovy koule, Salzburg, Rakousko

Jeden z nejpopulárnější a vyhlášené místní sladkosti v Evropě je Mozartovy koule. Jak víme, Paul Furst vytvořil originální recept v Salcburku přes sto lety. Je to vrstvený chocolate treat se zelenými pistáciemi a nugátu.

Existuje několik verzí rozpočtu průmyslové vyrobené, a najdete je v supermarketech. nicméně, Původní verze není příliš drahé, a to stojí za rozdíl v ceně. Celkově, jsou jedním z nejlepších místních sladkostí přivést domů ze svého rakouského cesty.

Mnichov do Salzburg Vlaky

Salzburg do Pasova

Vídeň do Salzburg Vlaky

Salzburg Vídeň Vlaky

 

2. Místní Sladké – koblihy, Berlín, Německo

koblihy Sufganiot

Nemusíte se zavázat jazyk do uzlu říci jméno této místní sladké. Lidé zkrátit jim Berliner mimo Berlín, a palačinky v Berlíně. Na rozdíl od amerických koblih, nemají díru ve středu. Když budete postupovat podle tradiční receptury, dostanete vynikající míč sladkosti, plněné džemem nebo marmeládou, s cukrovou polevou.

Berlín do Potsdam Vlaky

Berlín do Hamburk Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mnichova Vlaky

 

3. stroopwafel, Amsterodam, Nizozemí

Stroopwafel je jedním z nejlepších místních Sweets, aby se pokusili v Evropě

stroopwafel je jedním z nejvíce návykových místní sladkosti jeden může objevit v Evropě. Na rozdíl od mnoha jiných sladkostí, neexistuje žádná debata o tom, kdo vznikl recept a kde. Pekaři v holandském městě Gouda vyrobený jejich nejprve. Vzhledem k tomu, že balení a cestovní dobře, oni dělají vynikající suvenýry.

Dva tenké plátky dohromady s karamelovou „lepidlo“, aby vznikl jeden stroopwafel. I když to nezní zvláštní, univerzální přitažlivost z nich dělá jeden z nejlepších místních sladkostí. Tyto sladkosti učinit perfektní svačinu Po dlouhém dni train-hopping, nakupování, a cyklista uhýbat - všechny typické činnosti Amsterdam.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

4. plundra, Kodaň, Dánsko

I přesto, že Dánsko je malá, legendy o jeho nejlepších místních sladkostí cestovat daleko široko. plundra cestoval do Dánska se skupinou rakouských pekaře. Samozřejmě, oni změnili recept v průběhu let, a mnoho skandinávských přistěhovalci přinesli do Ameriky. nicméně, se vám bude líbit nejvíce v zemi, kde je vyhrazené pekaři dokonalosti.

Tato místní dánské sladké je jedním z nejlehčích věcí, které chutnají. Pekaři začátek ho s marmeládou, sýr, nebo krém louhovat, že dokonalý vkus skandinávskou. I když je to bohatá na chuť a kalorií, Po dni stráveném prohlídkou Kodaň ve sněhu, budete mít obě tyto vlastnosti.

 

 

5. cuberdon, Belgie

Cuberdon je jedním z nejlepších místních Sweets, aby se pokusili v Evropě

cuberdon je jedním z nejlepších a nejvíce temných místní sladkosti v Evropě. Je ve tvaru klobouku, často fialová, a plněné malinovou náplní. Když se kousnout do jedné, zuby ponoří do měkkého středu vyplněním s lehkostí. Často tomu říkají Belgie nejlépe střežené tajemství. Vzhledem k tomu, že je obtížné zachovat jej po několika týdnech, neexportují to často. nicméně, Pro turisty, kteří chtějí zkusit něco jedinečné a přivést ji domů, cuberdon je perfektní.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Chcete přidat nějaký cukr a koření do vašeho života a vlakem food tour Evropou? Rezervujte si vstupenky Dnes!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Nejlepší místní sladkosti služeb v Evropě” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-best-local-sweets-europe%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)