Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 03/09/2021)

Místní sladkosti přicházejí v mnoha variantách po celé Evropě. Každá země a region má svou vlastní malou pozornost, že jsou hrdí na to, nabídnout. Pro turisty s sladké, není nic víc lákavá o cestování než nové chutě. Zde jsou naše top 5 Nejlepší místní sladkosti, aby se pokusili v Evropě.

 

1. Místní Sladké – Mozartovy koule, Salzburg, Rakousko

Jeden z nejpopulárnější a vyhlášené místní sladkosti v Evropě je Mozartovy koule. Jak víme, Paul Furst vytvořil originální recept v Salcburku přes sto lety. Je to vrstvený čokoládová pochoutka se zelenými pistáciemi a nugátu.

Existuje několik verzí rozpočtu průmyslové vyrobené, a najdete je v supermarketech. nicméně, Původní verze není příliš drahé, a to stojí za rozdíl v ceně. Celkově, jsou jedním z nejlepších místních sladkostí přivést domů ze svého rakouského cesty.

Mnichov do Salzburg Vlaky

Salzburg do Pasova

Vídeň do Salzburg Vlaky

Salzburg Vídeň Vlaky

 

2. Místní Sladké – koblihy, Berlín, Německo

Berliner Pfannkuchen Sufganiot

Nemusíte se zavázat jazyk do uzlu říci jméno této místní sladké. Lidé zkrátit jim Berliner mimo Berlín, a palačinky v Berlíně. Na rozdíl od amerických koblih, nemají díru ve středu. Když budete postupovat podle tradiční receptury, dostanete vynikající míč sladkosti, plněné džemem nebo marmeládou, s cukrovou polevou.

Berlín do Potsdam Vlaky

Berlín do Hamburk Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mnichova Vlaky

 

3. stroopwafel, Amsterdam, Nizozemí

Stroopwafel is one of the Best Local Sweets to Try in Europe

stroopwafel je jedním z nejvíce návykových místní sladkosti jeden může objevit v Evropě. Na rozdíl od mnoha jiných sladkostí, neexistuje žádná debata o tom, kdo vznikl recept a kde. Pekaři v holandském městě Gouda vyrobený jejich nejprve. Vzhledem k tomu, že balení a cestovní dobře, oni dělají skvělé vzpomínky.

Dva tenké plátky dohromady s karamelovou „lepidlo“, aby vznikl jeden stroopwafel. I když to nezní zvláštní, univerzální přitažlivost z nich dělá jeden z nejlepších místních sladkostí. Tyto sladkosti učinit perfektní svačinu Po dlouhém dni vlak-hopping, nakupování, a cyklista uhýbat - všechny typické činnosti Amsterdam.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

4. plundra, Kodaň, Dánsko

I přesto, že Dánsko je malá, legendy o jeho nejlepších místních sladkostí cestovat daleko široko. plundra cestoval do Dánska se skupinou rakouských pekaře. Samozřejmě, oni změnili recept v průběhu let, a mnoho skandinávských přistěhovalci přinesli do Ameriky. nicméně, se vám bude líbit nejvíce v zemi, kde je vyhrazené pekaři dokonalosti.

Tato místní dánské sladké je jedním z nejlehčích věcí, které chutnají. Pekaři začátek ho s marmeládou, sýr, nebo krém louhovat, že dokonalý vkus skandinávskou. I když je to bohatá na chuť a kalorií, Po dni stráveném prohlídkou Kodaň ve sněhu, budete mít obě tyto vlastnosti.

 

 

5. cuberdon, Belgie

Cuberdon is among the Best Local Sweets to Try in Europe

cuberdon je jedním z nejlepších a nejvíce temných místní sladkosti v Evropě. Je ve tvaru klobouku, často fialová, a plněné malinovou náplní. Když se kousnout do jedné, zuby ponoří do měkkého středu vyplněním s lehkostí. Často tomu říkají Belgie nejlépe střežené tajemství. Vzhledem k tomu, že je obtížné zachovat jej po několika týdnech, neexportují to často. nicméně, Pro turisty, kteří chtějí zkusit něco jedinečné a přivést ji domů, cuberdon je perfektní.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Chcete přidat nějaký cukr a koření do vašeho života a vlakem jídlo turné Evropou? Rezervujte si vstupenky Dnes!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Nejlepší místní sladkosti služeb v Evropě” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-best-local-sweets-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)