Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 29/10/2021)

Francie je oblíbenou turistickou hotspot díky své krásné měst a známých památek. Země je vysněná destinace známá po celém světě pro svou neuvěřitelnou kulturu a chutné jídlo. Zatímco mnoho turistů hrnou do Paříže, město může se často stávají velmi přeplněné, speciálně v letní. Naštěstí, Francie má mnohem více co nabídnout než jen v Paříži a budeme zkoumat pět méně přeplněných měst níže.

 

  1. Remeš (Šampaňské)

Reims je město a Champagne je vinařská oblast a oba jsou naprosto úžasná. To ubytuje některé z nejznámějších vinic na světě a cestující mohou využít svou klidnou atmosféru. Pokud jste fanouškem champagne, za to navštívit, je třeba. Tento region je neuvěřitelně krásná, ale mnohem méně zaplněné, než hlavní město země. Zatímco v Champagne, nezapomeňte vzít s průvodcem sklep prohlídka a dozvědět se více o tom, jak je vyrobena champagne.

Metz do Remeše Vlaky

Paris se Reims Vlaky

Luxembourg do Remeše Vlaky

Lyon Reims Vlaky

 

  1. Lyon

Lyon je nejen mírové Dovolená destinací, ale také Seznam světového dědictví UNESCO díky své slavné římské ruiny a ohromující muzea. Pokud jste foodie, Lyon je jedním z nejlepších míst, aby si některé z nejchutnější pochoutky ve Francii, i když se určitě usilovat o radu zůstat zdravý Při pokusu nové potraviny v zahraničí.

Pro zájemce architektura, Lyon je také domovem několik renesančních kostelů které najdete roztroušených po celém městě.

Brusel Lyon Vlaky

Londýn do Lyon Highspeed vlaky

Marseille Lyon Vlaky

Amsterdam Lyon Vlaky

 

zobrazit Lyon FRANCIE panorama

 

  1. Grasse

Máte-li zájem o parfémech, Grasse je ideální destinací pro vás. Poté, co jste zažil svou klidnou, luxusním ulicích, najdete sami chtít vracet znovu a znovu. Grasse je krásné místo určení nachází podél francouzské Riviéře a, nejlepší způsob, jak zapůsobit na místní obyvatelé tady je procvičovat si francouzštinu!!

Jak grasse uličky cítí

 

  1. Marseilles

Známý tím, že je druhým největším městem ve Francii, Marseille je město s impozantní pobřežní klima. Zde najdete epické trosky a úžasné art center tě opustit bavit celé hodiny. Pro ty, kteří hledají odpočinek, Marseille je domovem úžasné pláže, kde se můžete koupat v příjemná mořská. Marseille nabízí to nejlepší z obou světů, protože je naplněn kulturních aktivit, stejně jako klidný míst k odpočinku v.

Montpellier Marseille Vlaky

Jsem rád, že Marseille Vlaky

Paříže do Marseille Vlaky

Lyon Marseille Vlaky

 

Loď v přístavu Marseille

  1. Málo

Často považován za jeden z největších francouzských podceňovaný měst, Lille je méně navštěvovaný než některé z více populárních francouzských městech, ale stále stejně krásné. turisté může procházet klikatými pruhy a užijte si barevnost architektura a ruch atmosféra při cestě. Pro milovníky umění, a Palace of Fine Arts muzeum je místem, které musíte navštívit, protože je domovem druhé největší sbírky umění ve Francii.

Brusel Lille Vlaky

Antwerp do Lille Vlaky

Paris Lille Vlaky

Rouen Lille Vlaky

 

Lille France noční atmosféra

 

Při návštěvě nebo cestovat Francie si určitě nenechte ujít některou z výše uvedených měst! Protože jsou méně přeplněné, pohybující se kolem nich bude snadné a vy budete moci vychutnat charakteristické vlastnosti každého města. Jedna věc, kterou tato města mají společné to, krásné scenérie a – samozřejmě – úžasné jídlo, a nakonec nezapomeňte, V Evropě lidé cestování vlakem s Uložit vlak.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-less-crowded-cities-to-explore-in-france%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)