Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 12/11/2021)

Přestože evropské noční vlaky spacího vozu se stávají něčím ohrožený druh (cenově dostupné letecké společnosti se díváme na vás!), milovníci vlaků se stále nevzdává! Pro milovníky vlaků nadšených, nic nepřekoná poskakování na palubě noční vlaky a užívat si krásy dlouhé vzdálenosti aniž byste museli vyloupit banku, aby se dostali do konečného místa určení.

Pokud jste plánoval noční vlak cestu do zahraničí, ale nejsou si jisti, že noční vlaky jsou tou nejlepší volbou, čtou níže.

POZNÁMKA: Všechny z důvodů, proč jsme se dohromady jít nad rámec „pro začátek, nebudete trávit 10+ hodiny slintání na rameno, jak se vaše hlava jiggles proti okna vlaku“.

 

Noční vlaky rentabilní

Pro každého cestovatele o rozpočtu (nebo ti, kteří raději tráví více na jemné jídlo a prohlídkou, než by na lístku), noční vlaky jsou nejvíce možností rozpočtu-přátelské možnost rozhodnout se pro (zejména pro delší cesty). Můžete očekávat, že vaše výdaje snížit na polovinu při výměně tři nebo čtyři noci v hotelu (ani jeden v levnější kategorii) se stejným počtem nocí ve vlaku, úspora až o $500! Pokud to není chytrý rozpočtování, Nevíme, co je!

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Doba Efficiency v noční vlaky & Pohodlí

Účinnost cestování vlakem je nepopiratelný! Evropští vlaky jsou rychle, organizovaný a vše, co hledají na možnost přepravy bez ohledu na to, jestli jste cestovat někam zavřít jako Itálie nebo další destinace. Cestování vlakem je fantastické pro každého, kdo hledá být první ve frontě na turné kanceláři, jejich oblíbenou muzeum, nebo kdekoliv jinde, že měl v plánu jít. Noční vlaky vám dávají možnost si během noci skutečně odpočinout. Pak využijte den k vychutnání nádherných scenérií z okna a při zastávkách vlaků.

Lecce do Milán Vlaky

Reggio Calabria do Milan Vlaky

Bari do Milán Vlaky

Salerno do Milán Vlaky

 

Přátelský k životnímu prostředí

Stejně jako pravidelné vlaky, noční vlaky jsou tou nejlepší volbou cestování pro naši planetu. Protože produkují mnohem méně CO2 na jednoho pasažéra než letadla činění, mohou být doprava budoucnosti. Tak, Pokud jste šetrných k životnímu prostředí, víte, jakým způsobem budete cestovat od nynějška.

Levanto do Turín Vlaky

La Spezia do Turín Vlaky

Naples do Turína Vlaky

Řím Turín Vlaky

 

baví s přáteli na noční vlaky

Noční vlaky jsou skvělé pro Making Friends

Pokud jste cestují sami, Vlaky jsou vám dává příležitost setkat mnoho lidí z celé Evropy, vše od sebe navzájem liší. Najít několik podobné zájmy mluvit, a vy jste potenciálně také přátele na celý život! Plus, Co je ještě důležitější, tentokrát (alespoň pro dané téma jsme na), jste našli v bezpečí, spolehlivé lidi, aby sdílet své spací kabinu! Noční vlaky jsou úžasné, ale nevýhoda je, můžete skončit v budce s partou lidí, kteří chrápou, smrad (Promiňte!), nebo ... prostě vykašlat hodně. Tak, najít skupinu, která je ideální pro chat a pár nocí ve stejném stísněném prostoru je fantastický!

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

Vyhlídkové Odvolání

Páni, téměř jsme zapomněli zahrnout navždy inspirující výhodu nočních vlaků zvaných – scénický odvolání! Nespí přes fjordy, Alpy, a další podobně krásné scenérie. Ale necítí povinnost zůstat vzhůru, jak si projít průmyslovou oblastí Německa, buď. Ach, a - fotografujte, i když je to jen oknem!

 

Dejte nám vědět tweetováním na adrese @SaveATrain! , Máme k dispozici další sociální kanály na dně Save-A-Train a samozřejmě, si můžete objednat u nás lístky na vlak.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-reasons-night-trains%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)