Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 03/12/2021)

Jihoafrická republika je země vzrušení, rozmanitost, a bohaté kulturní význam. Odhaduje se, že v blízkosti 17 milión návštěvníků cestoval do Jižní Afriky za poslední rok, a to je číslo, které bude s největší pravděpodobností v tomto roce poroste. Je to místo, krásné scenérie, důležitá historie, úžasné jídlo, a množství věcí vidět a dělat, jako turista.

Máte-li zájem navštívit tuto neuvěřitelnou zemi, pravděpodobně budete chtít vědět, co má dělat. Existuje spousta věcí, které hrají roli v tom, že nejlepší Zkusenosti, zvláště když je jich tolik rušná turistické atrakce, ale je to někdy hezké jít pryč porazený trochu sledovat. Jedná se o pět z nejzajímavějších míst v Jižní Africe, které nemusí být obeznámeni s.

 

1. Tembe Elephant Park

Většina lidí míří do Jižní Afriky na safari dobrodružství bude s největší pravděpodobností mít zájem jít do Kruger národní park. A není pochyb o tom, že je to jedna z nejdůležitějších, krásných míst v celé zemi. Ale, Jižní Afrika nabízí mnoho jedinečných a dech beroucí safari zkušenosti, a míří do Tembe Slon Park je jedním z nejlepších způsobů, jak vidět slony zblízka a osobní!

 

2. Trasa 72

Trasa 72 Nachází se na východním mysu a je pobřežní silnici, která spojuje Port Elizabeth s východním Londýně. Je to jedna z nejmalebnějších řidičský trasy v celé Jižní Africe, a rozhodně na místě, měli byste mít zájem. Existuje mnoho věcí vidět a zažít na této trase - snaží se to všechno do té míry, jak je to možné. Ujistěte se, že si přinést svůj fotoaparát s sebou, také!

 

3. Pretoria

Pretoria je jedinečný, podceňovaný město v jihoafrické provincii Gauteng. Je tu spousta, aby prozkoumala zde, jako například Unie budov, Church Square, a Pretoria Zoo.

nicméně, jeden z nejpůsobivějších částí o Pretorie je vlakem Pretoria do Kapského Města. To běží 1,600 km a trvá 27 hodiny dokončit - a nejlepší na tom je, že dostanete cestovat na kultovní Blue Train firmy. S jejich nabídce Cordon Bleu, Společnost nabízí jedny z nejlepších vlakových jídel po celém světě. To je konečný mimo vyšlapané (železnice) track zážitek, který vám pomůže zjistit, Jižní Afrika ve zcela novém světle.

 

4. Amatola hory

Tyto Amatola Hory i nadále jedním z nejkrásnějších míst v celé Jižní Africe. Je tu tolik přírodních krás, aby se v tom, že toto malé městečko zasazené v horách je jako vstoupit do zcela nového světa.

Existuje mnoho věcí, které se zde, jako turistiku a pěší stezky. Amatola Les V Hogsback se tvrdí, že byl inspirací pro Mirkwood z J.R.R. Tolkienův uznávaný dětský fantasy classic The Hobbit! To je perfektní zážitek pro sólo cestovatele, párů, a rodiny. Kdo by nechtěl, aby trek přes Mirkwood?

 

https://c1.staticflickr.com/4/3078/2417712865_8efff11b36_b.jpg

5. Sun City Resort

Sun City Resort je známý jako království Pleasure regionálně a může být dosaženo s dvě hodiny jízdy z Joburg. Tento luxus Resort and Casino je ideálním místem pro každého, kdo hledá pro trochu bohatství s jejich jihoafrické dobrodružství. Tam jsou některé hotely krásné zde, stejně jako dva oceněná golfová hřiště, a 7000 silný krokodýl svatyně.

Jak můžete vidět, Existuje spousta krásných zážitků, aby se měl po celé Jihoafrické republice. Tolik lidí navštíví známější díly, ale toto jsou některé z nich nejneobvyklejší. Pokud si můžete myslet na jakýkoli jsme vynechal, prosím napište nám řádek v sekci komentáře.

 

Navštivte nás na adrese Saveatrain.com pokud budete někdy potřebovat jízdenky na vlak.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-spots-of-interest-you-may-not-know-about-in-south-africa%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)