Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 04/11/2022)

vidět a Zkusenosti mnohem více vyrazí na evropské železniční dobrodružství. Cestování vlakem v Evropě je podstatný způsob turné po Evropě a to není žádné tajemství, proč. The železniční síť je mimořádně vyvinutá takže cestující mohou zdolat více zemí a kultur v jednom výpravnou cestu. Stejně jako u jakékoli formy cestování, je dobré se připravit, aby zajistily, že máte nejjednodušší a nejpříjemnější možnou cestu. Zde jsou naše 5 tipy pro cestování vlakem po Evropě.

 

Pokud Cestujete Výše 14 Dny – Výzkum různých železnice prochází

Pokud máte v úmyslu vidět mnoho zemí při cestování vlakem v Evropě, to může být moudré, aby zvážila investovat do InterRail Pass,, nebo to, co non občané EU zavolat Eurail. InterRail průsmyk bude vaše cestování vlakem snazší. nicméně, pokud jste na těsnější rozpočet, Jednotlivé vstupenky mohou pracovat levněji (zvláště pokud jste především na cestách na východ Německo). Zvážit svůj rozpočet a udělat nějaký výzkum, než si rezervujete železniční přihrávce. naše webové stránky saveatrain.com je ideální místo pro start na pomoc plánovat celé Evropě cestu.

Frankfurt do Kolína Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Hanover do Kolína Vlaky

 

cestování vlakem v Evropě

Zkuste rezervovat svá místa

Vlakové jízdenky a místenky jsou dvě různé věci. Jízdenka umožňuje nastoupit do vlaku, a rezervace Vám zaručí místo na konkrétní vlak. Před tvůj výlet ujistěte se, že jste pochopili, zda váš vlak požaduje, doporučuje, nebo nepřijímá rezervace míst.

Pokud možno, pokusit rezervovat si místo, zvláště pokud jste na cestách v uber populární zemích, jako je Francie, Itálie, nebo Španělsko. Pro většinu cestování vlakem v Evropě, není nutné rezervovat si místo, nicméně, nástupu do vlaku a doufali nejlepší Není to dobrý nápad. Ty by mohly být řečeno, aby si ze svého sedadla střední cesta pokud někdo jiný rezervoval jej. Vyhradila své místo, můžete zvolit, zda si přejete na kraji, nebo místo u okna. Se můžete posadit a užít si Jízda vlakem vědomím, že jste nebude přerušena přesunout.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Bologna do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky


Udržujte své věci v bezpečí

Cestování vlakem v Evropě je znám jako jeden z nejbezpečnější způsob, jak cestovat. nicméně, Je důležité dávat pozor na připravený dotazník, zejména vlaků, které zastavují ve velkých městech. Nenechávejte vaše zavazadla nehlídané ve vlaku nebo na stanice. Na noční vlaky, pokud máte v úmyslu spát, ujistěte se, že k zajištění zavazadel k regálu s malým zámkem na kole. Chcete-li mít klid, nosit pasu balíček pod oblečení, aby váš pas, telefon, a veškeré důležité dokumenty chráněny před jakýmkoli potenciálním zlodějům.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

cestování vlakem v Evropě

Méně je více – tipy pro cestování vlakem po Evropě

přechodu z země do země nebo jednoho města do druhého, je zábavné a vzrušující cestu. nicméně, cesta může být únavné, pokud si vezete těžký náklad. Zabalit náležitosti a odejít jakékoli položky nebo produkty, které nejsou potřeba za sebou.

V závislosti na vlaku, který jede na, tam může být omezený úložný prostor nad regály sedadel a regálů při cestování vlakem v Evropě. Namísto nesoucí velký a těžký kufr, kvalitní lehký batoh je další způsob, jak odlehčit svůj náklad.

Interlaken do Curych Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Curych Vlaky

Geneva do Curych Vlaky

 

Pack správné zásoby na cestu pro cestování vlakem v Evropě

Cestování vlakem po Evropě poskytuje senzační pohledy; nicméně, je to dobrý nápad, aby několik klíčových položek, které vám pomohou trávit čas, zejména v případě, že vyrazí na cestu více než 2 hodin. Číst knihu, přitom sledovat film v tabletu, psát ve svém cestovním deníku nebo navázat konverzaci s dalším cestujícím a než se nadějete, budete si další cíl.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

 

Většina vlaků má buď restauraci, kavárenské kočáry, nebo svačinové vozíky, které přicházejí z prodeje sendvičů, nealkoholické nápoje a další. Ale pokud jste na napjatém rozpočtu na cestách nebo máte specifický dietní požadavky, Je moudré, aby přinést nějaké občerstvení s sebou na cesty.

 

Přemýšlíte o cestování vlakem po Evropě? Jít do Ušetřit vlaku on-line prohlédněte si všechny naše exkluzivní tarify a začněte plánovat své další dobrodružství!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-tips-for-traveling-by-train-in-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)