Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 29/07/2022)

Tajné recepty, dechberoucí chutě, a silně alkoholický, světové nejlepší bary a kluby jim slouží 10 musíte vyzkoušet alkoholické nápoje. Z Číny do Evropy, některé z 10 Alkoholické nápoje k vyzkoušení po celém světě jsou staré několik set let. Nicméně, jsou tak populární, a popadnout drink nebo 2, na vaší dovolené je zážitek, který si nesmíte nechat ujít.

 

1. Alkoholické nápoje k vyzkoušení po celém světě: Aperol Spritz Itálie

Koktejl na bázi vína, Aperol Spritz je lahodný a jeho přísady budou jen ve správném množství opilé, než dorazí hlavní jídla. Spritz je klasický oblíbený aperitiv v severní Itálii, nejprve vznikl v Benátkách. Spritz je směsí Campari, prosecco, a sodová voda, na ledě, takže je ideální na osvěžení dovolená ve městě.

Oranžově načervenalý nápoj uvidíte s největší pravděpodobností ve vysokých sklenicích na víno, téměř na každém restauračním stole v Itálii. Aperol spritz je osvěžující a ideální pro horké letní dny ve Středomoří, takže tento alkoholický nápoj prostě musíte vyzkoušet při večeři v Itálii.

Milán do Benátek vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Bologna do Benátek vlakem

Treviso do Benátek vlakem

 

Aperol Spritz capture In Italy

 

2. Absint Francie

Poté, co byl zakázán pro 100 let ve Francii, zelená víla získává na popularitě zpět. Tento zelený alkoholický nápoj byl oblíbený mezi pařížskými spisovateli a umělci v 19-20čt století, většinou na Montmartru. Absint je jedním z 10 celosvětově nejsilnější alkoholické nápoje.

Dnes, můžete si dát panák absintu, ale jen panák, protože tento nápoj je velmi silný, v mnoha pařížských barech. La Fee Verte, Lulu Whiteová, Kavárna L’Absinthe, je několik nejlepších míst, kde si můžete vyzkoušet nejsilnější alkoholický nápoj na světě. nicméně, základní ingredience, které ochutnáte v každé formě absintu, jsou anýz, pelyňkové květiny, a sladký fenykl.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

Absinthe on fire In France

 

3. Sangria Španělsko

Pravděpodobně jste nevěděli, že „Sangria“ pochází ze slova „Sangre“, krev, ve španělštině. Pokud jde o přísady tohoto alkoholického nápoje, nemusíte se ničeho obávat, tento zvláštní název pouze zmiňuje výraznou červenou barvu. Není nic lepšího než šálek Sangrie odpoledne s jídlem Paella.

Římané jako první vytvořili ve středověku Sangrii z hroznů. Hroznový nápoj se stal slavným alkoholickým nápojem po troše alkoholu, aby se bakterie nedostaly. Tradiční sangria byla vyrobena z hroznů Tempranillo, pěstované v oblasti Rioja, Španělsko. nicméně, tento lahodný alkoholický nápoj můžete vyzkoušet všude ve Španělsku a Portugalsku.

Několik doporučených míst s nejlepší Sangria v Barceloně: cava a červená Sangria v Arcanu, meloun se Sangrií v Vstupenkách.

 

Sangria & Watermelon In Spain

 

4. Gin Anglie

Gin poprvé dorazil do Británie z Holandska v 18. století. Důvodem je, že Gin je vyroben z lesních plodů, Gin je tedy nápoj na bázi bobulí smíchaný se sodou, voda, a někdy i sladidlo. Gin byl první nápoj, který spojil ženy a muže v hospodách po celé Anglii. Důvodem je vysoká hladina alkoholu, aby zmizely všechny zábrany.

Dnes, Gin se mísí s různými přísadami: máta, grilované plátky citronu, pepře, a šťavnaté červenooranžové. Protože Gin je silně alkoholický, opijete se rychleji, než je rychlost světla. Tím pádem, vždy je vhodné navštěvovat bary ve skupině. Tímto způsobem jste v bezpečí před jedním hlavní cestovní podvod, kterému je třeba se po celém světě vyhnout, jako přátelský místní v přestrojení.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Z Paříže do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Z Bruselu do Londýna vlakem

 

Pouring Gin at a bar

 

5. Becherovka Česká republika

Ikonickým českým alkoholem je pivo. Pivo je v Česku levnější než voda, a málokdo ví, že alkoholický nápoj, který musíte vyzkoušet, je Becherovska. To je správně, vysoce alkoholický nápoj Becherovska je nejoblíbenější v zimě. Tento nápoj se skládá z více než 20 druhy bylin, S příchutí skořice, smíchané s hruškovou nebo ananasovou šťávou. Je to dáno silnou léčivou chutí, a samozřejmě 38% alkohol.

Nejlepší místo k vyzkoušení Becherovska je v Becher’s Baru. Tento skvělý bar je pojmenován po Josefu Vitusovi Becherovi, který přeměnil alkohol z trávicího léku, do hořkého moku, který je dnes, zpět 1807.

Norimberk do Prahy vlakem

Mnichov do Prahy vlakem

Berlín do Prahy vlakem

Vídeň do Prahy vlakem

 

 

6. Pimm’s Cup Velká Británie

Účast na výroční květinové show ve Wimbledonu nebo Chelsea na vaší dovolené v Anglii? Pravděpodobně vypijete více než 1 šálek Pimm. Pimms je konečný letní nápoj v letních událostech v Anglii, bonbón, ledový, a podáváme s ovocem, ideální pro horké letní dny.

nicméně, nezaměňujte si tento ovocný nápoj za příjemnou porci, protože ve skutečnosti obsahuje 25% alkohol. Dále, Pimms je na bázi ginu, což zvyšuje hladinu alkoholu, takže si možná ani nevšimnete jak 1-2 nápoje vás v restauraci dostanou víc než největší letní britské akce.

 

Pimm’s Cup In United Kingdom

 

7. Alkoholické nápoje vyzkoušejte v zimě po celém světě: Gluhwein

Vánoční čas je jedním z nejlepších období pro cestování v Evropě, a Vánoční trhy jsou nejúžasnější atrakcí. Gluhwein je úžasné svařené víno, a můžete ho ochutnat na vánočních trzích v Německu, Rakousko, a Švýcarsko, jen sledujte šťastné davy.

Na rozdíl od červeného vína, Gluhwein je sladší, smíchané s citrusy, koření, a skořice. Dále, koupíte ho teplý, tak vám poskytne sladkou a uklidňující přestávku při procházkách v chladné evropské zimě. Na rozdíl od nápojů za studeného počasí, Schnaps je příjemnou alternativou ochucených alkoholických nápojů, které můžete vyzkoušet v Evropě.

Dusseldorf do Mnichov vlakem

Drážďany do Mnichova vlakem

Norimberk do Mnichova vlakem

Bonn do Mnichova vlakem

 

Alcohol Drinks To Try Worldwide In Winter: Gluhwein night In Germany

 

8. Alkohol Nápoje Vyzkoušet V Číně: Maotaiský likér

Národní čínský likér Maotai se vyrábí v provincii Guizhou. Maotai byl poprvé vyroben během dynastie Ming v 16. století. Tento čínský alkoholický nápoj, který musíte vyzkoušet, je vyroben z obilí procesem, který trvá několik let, než tato směs začne správně dýchat.

Tak, Pokud jste cestování v Číně, pak rozhodně vyzkoušejte tento jedinečný nápoj Maotami. Nejlepší je ochutnat 20-25 stupně teploty, ve speciálním tulipánovém skle. To vám umožní ochutnat bohaté a koncentrované vůně tohoto čínského likéru s příchutí sójové omáčky.

 

Alcohol Drinks To Try In China: Fancy Maotai Liquor

 

9. Grappa Itálie

Můžete ochutnat tuto lahodnou pokrutinu – hroznová pálenka je populární v severní Itálii, Švýcarsko, a San Marino. Zatímco pijete Aperol k obědu, grappa je nápoj po večeři, na pomoc při trávení těžkých těstovin nebo pizzy. Proto, na rozdíl od klasického vína budete pít ve vysokých sklenicích na víno, grappa přijde v malých skleničkách 1-2 unce.

Dále, můžete vyzkoušet Grappu společně s krátkým espressem, nebo dokonce ochutnat namíchaný v koktejlech, tak i tak, si užijete vyzkoušení tohoto slavného italského alkoholického nápoje, a měli byste si to připíchnout k jídlům a nápojům, které musíte v Itálii vyzkoušet.

Z Milána do Říma vlakem

Florencie do Říma vlakem

Z Benátek do Říma vlakem

Neapol do Říma vlakem

 

Grappa by the river In Italy

 

10. Jenever Belgie

Nejstarší likéry v Evropě, Jenever je původem Gin. nicméně, dnes jsou tyto dva nápoje dva velmi odlišné alkoholické nápoje. Když jste v Belgii, můžete vyzkoušet starý a mladý Genever, a mladý gen jako aperitiv, zatímco starý Gen po večeři jako digestiv.

Jenever je duchem Belgie více než 500 let. Mnozí cestují do Belgie s cílem ochutnat to nejlepší belgické pivo. Nicméně, Jenever je tradiční alkoholický nápoj v Belgii. Pokud si chcete přivézt belgický Jenever jako suvenýr, podívejte se na hliněnou láhev, ikonické ručně vyráběné džbány uchovávající tento úžasný alkohol.

Lucemburk do Bruselu vlakem

Antverpy do Bruselu vlakem

Amsterdam do Bruselu vlakem

Paříž do Bruselu vlakem

 

Jenever In Belgium

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat dovolenou po celém světě. Nejlepší bary, hospody, a místa k vyzkoušení 10 Alkoholické nápoje po celém světě jsou vzdáleny vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 alkoholických nápojů k vyzkoušení po celém světě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Falcohol-drinks-worldwide%2F– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)