Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 02/08/2021)

Vzrušující, osvěžující, velkolepý, ohromující, není dost slov k popisu 7 nejúžasnější fotbalové stadiony v Evropě. navíc, i když si myslíte, že dokážete pochopit jejich velikost, jen když vstoupíš, že magii opravdu rozumíš.

Tak, pokud jste nadšený Byren Mnichov, tyto 7 fotbalové stadiony rozhodně stojí za vaši pozornost a místo slávy na vašem seznamu kbelíků.

 

1. Nejúžasnější Fotbal Stadion V Německu: Signal Iduna Park v Dortmundu

Signal Iduna je největší fotbalový stadion v Evropě a může hostit 80,000 nadšení fanoušci za působivou skleněnou fasádou a podzemním vytápěním. To je způsobeno 2006 renovace. pro mistrovství světa FIFA. Proto, můžete si úplně naplánovat svou fotbalovou dovolenou na zimní hry.

Signal Iduna je od té doby největším fotbalovým stadionem v Německu 1965, a dnes je domovem fotbalového týmu Borussia Dortmund.

Jak se dostat na fotbalový stadion Signal Iduna v Dortmundu?

Na stadion se dostanete přes Dortmundská tramvaj lehké železnice a vlaky RB, které spojují Rakousko a Německo.

Ceny vlaků z Kolína nad Rýnem do Dortmund

Ceny vlaků z Mnichova do Dortmundu

Ceny vlaků z Hannoveru do Dortmundu

Ceny vlaků z Frankfurtu do Dortmundu

 

Football Stadium in Dortmund Game opening

 

2. Allianz Arena: Mnichov, Německo

Druhý největší fotbalový stadion v Mnichově, Allianz Arena je jedním z nejnovějších fotbalových stadionů v Evropě. Allianz fotbalový stadion v Německu byl otevřen v roce 2005 a byl domácím hřištěm fotbalového týmu FC Byren Mnichov.

Pokud jste náhodou na návštěvě Mnichova pro fotbalové hry, budete ohromeni nafouknutými plastovými panely stadionu a exteriérem měnícím barvu. Tyto 2 Díky vlastnostem je Allianz jedním z 7 nejúžasnější stadiony v Evropě.

Jak se dostat na fotbalový stadion Allianz v Mnichově?

Na stadion Allianz se dostanete ze zastávky Frottmaning U-Bahn, nachází se poblíž.

Ceny vlaků z Dusseldorfu do Mnichova

Ceny vlaků z Drážďan do Mnichova

Ceny vlaků z Norimberku do Mnichova

Ceny vlaků z Bonnu do Mnichova

 

Allianz Arena: Munich, Germany at night

 

3. Nejúžasnější fotbalový stadion v Anglii: Stadion ve Wembley

Druhý největší fotbalový stadion v Evropě, Stadion ve Wembley může hostit 90,000 fanoušci. Byl postaven největší fotbal ve Velké Británii 2009, a jeho nejvýznamnějším rysem je 134 metr vysoký oblouk, korunovat stadion. Tím pádem, zjistíte, že sledování her Ligového poháru, a play-off národní ligy jsou docela úžasná zkušenost.

Proto, Wembley není jen místem pro finálový pohár FA, ale také centrální památka v Londýně.

Jak se dostat na fotbalový stadion ve Wembley v Londýně?

Měli byste jet linkou londýnského metra ze stanice Paddington na stanici Baker St a poté přestoupit na linku londýnského metra do Wembley Parková stanice.

ACeny vlaků z msterdamu do Londýna

Ceny vlaků z Paříže do Londýna

Ceny vlaků z Berlína do Londýna

Ceny vlaků z Bruselu do Londýna

 

Panoramic view of Wembley Football Stadium in England

 

4. Nejúžasnější fotbalový stadion v Itálii: Stadion San Siro v Miláně

San Siro je největší fotbalový stadion v Itálii. Tento úžasný stadion v Miláně byl pojmenován na počest dvojnásobného vítěze světového poháru Giuseppe Meazzy.

Stadion byl otevřen v 1926 a může hostit 35,000 nadšení fotbaloví fanoušci. Jedním z prvků, které na jeho vnější fasádě nemůžete minout, jsou červené vyčnívající nosníky.

Jak se dostat na fotbalový stadion San Siro v Miláně?

San Siro fotbalový stadion je 5 km od Milána centrum města. Na San Siro se dostanete z centra Milána linkou metra M5.

Ceny vlaků z Florencie do Milána

Ceny vlaků z Florencie do Benátek

Ceny vlaků z Milána do Florencie

Ceny vlaků z Benátek do Milána

 

 

5. Louis II fotbalový stadion v Monaku

Fotbalový stadion Louis II je další ohromující stadion v Evropě. Stadion má devět působivých oblouků na vzdáleném konci země. Stadion může hostit 16,000 fanoušci epických her na francouzské Riviéře v pozadí.

v 1979 Princ Rainier III se rozhodl přestavět novou sportovní arénu ve čtvrti Fontvieille. Velkolepou misi převzali pařížští architekti, který skončil v 1984, a učinil ze stadionu Louis II jeden z nejpozoruhodnějších stadionů v Evropě.

Jak se dostat na fotbalový stadion Louis II v Monaku?

Louis II fotbalový stadion je 10 hodiny jízdy vlakem z Londýna.

 

6. Stadion Groupama, Lyon

Tento velkolepý stadion je na našem 7 nejúžasnější fotbalové stadiony v Evropě, může hostit 60,000 fanoušci. Dále, je domovem francouzského fotbalového klubu Olympic Lyonnais a bude hostit fotbal v 2024 Letní olympijské hry v Paříži.

Tak, pokud plánujete navštívit Paříž na olympijské hry, určitě byste měli navštívit tento skvělý fotbalový stadion.

Ceny vlaků z Amsterdamu do Paříže

Ceny vlaků z Londýna do Paříže

Ceny vlaků z Rotterdamu do Paříže

Ceny vlaků z Bruselu do Paříže

 

Groupama Soccer Stadium, Lyon

 

Jak se dostat na stadion Groupama v Lyonu?

Můžeš dostat se na stadion Groupama ze stanice Decines Grand Large z tramvajové linky 3. Je to super blízko stadionu – prostě 10 minut’ chůze.

 

Amazing Football Stadium In Lyon

 

7. Stadion Velodrome V Marseille

Tento úžasný stadion v Marseille otevřel své brány divákům zpět 1937. Od té doby, Stadion Velodrome vítá 67,000 fanoušci každou fotbalovou sezónu ve Francii. Jednou z věcí, které si na stadionu všimnete nejvíce, je prosklená střecha, což je velmi těžké přehlédnout.

Budete překvapeni, ale stadion Velodrome není jen fotbalový stadion. Naopak, je to víceúčelový stadion, s cyklostezkou. Dnes, slouží jako domov klubu Olympique de Marseille.

Jak se dostat na stadion Velodrome v Marseille?

Stadion Velodrome je asi 3.5 km od centra města Marseilles. Proto, na stadion se dostanete linkou metra 2. Můžete dokonce chytit metro z vlakové nádraží Pokud jste cestuje po celé Evropě vlakem.

Ceny vlaků z Paříže do Marseille

Ceny vlaků z Marseille do Paříže

Ceny vlaků z Marseilles do Clermont Ferrand

Ceny vlaků z Paříže do La Rochelle

 

Amazing Football Stadium in Marseille France

 

Účast na fotbalovém zápase je jednou z nejlepších věcí v Evropě, pokud jste nadšeným fanouškem fotbalu a sportu. Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme najít nejlevnější jízdenky na vlak na kteroukoli z nich 7 nejúžasnější fotbalové stadiony v Evropě.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „7 nejúžasnějších fotbalových stadionů v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Famazing-football-stadiums-europe%2F%3Flang%3Dcs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)