Čas na čtení: 8 minut
(Aktualizováno: 29/10/2021)

Přes sibiřskou tajgu, nejstarší jezero Bajkal, divoká Kamčatka do Moskvy, tyto 12 úžasná místa k návštěvě v Rusku vám vyrazí dech. Stačí si vybrat způsob cestování, sbalte si teplé rukavice nebo pláštěnku pro obtížné počasí, a následujte nás do Ruska.

 

1. Altajské hory

Mezi Ruskem, Mongolsko, Čína, a region Kazachstán Altaj je domovem 700 jezírka, lesy, a nejvyšší sibiřský vrchol Mt Belushka, v 4506 m. Altaj je sotva obydlený, takže ji najdete nedotčenou moderní civilizací, a pozdraví vás jen ta nejdivočejší příroda a divoká zvěř.

Dále, pokud jste dobrodružný cestovatel, pak výlet do kteréhokoli z 1499 ledovce v Altaji vás ohromí. navíc, rafting v největších řekách Katun a Biya je epický zážitek. Na druhou stranu, safari divoké zvěře může být uvolněnější volbou. Mohli byste dostat vzácnou šanci potkat sněžného leoparda, kozorožec, rys, a více než 300 ptačí druhy. Bezpochyby, Altaj je jedním z nejlepších destinace pro divokou zvěř v Evropě a úžasné místo k návštěvě v Rusku.

 

The Scenic Altai Mountains in Russia

 

2. Kazaň

Kazan je architektonickým rájem v Tatarstánské republice, západní Rusko. Střed tatarského světa leží na břehu Volhy, a řeky Kazanka, a je považováno za páté největší město v Rusku.

Jak je zmíněno výše, architektura hlavních kazanských lokalit vás zaujme svými bílými a modrými barvami a designem. Například, Kazanský Kreml, místo světového dědictví, Mešita Kul Sharif, Katedrála Zjevení Páně, je jen několik míst, která byste mohli navštívit, abyste se dozvěděli více o tatarské kultuře.

 

Kazan Russia View

 

3. Úžasná místa k návštěvě v Rusku: jezero Bajkal

Nejstarší jezero v historii světa, Bajkalské jezero se vytvořilo 25 před miliony let. Jeho ledový a obrovský povrch dělá z Bajkalu zimní atrakci na Sibiři, a v létě, můžete skočit do nejčistších vod v Evropě, nebo prozkoumejte nejvzácnější divočinu na světě.

Křižování, obdivovat z Bajkalské stezky pěšky, nebo grilovat na břehu nejúžasnějšího ruského jezera, zažijete ohromující dobrodružství. Borovice kolem, Tajga a divočina jsou cesta vlakem od nejbližšího města Irkutsk, další fascinující místo k návštěvě v Rusku. K tomu všemu, můžete začít své bajkalské dobrodružství z Číny nebo Ruska, přes transsibiřský vlak, léto nebo zima.

 

Frozen Amazing Places To Visit In Russia: Lake Baikal

 

4. Petrohrad

Město carů a legendárních paláců, Petrohrad inspiroval básníky a spisovatele. Pokud jste nebyli v Petrohradu, ve skutečnosti jste neviděli Rusko, protože toto město je jednou z nejslavnějších a nejpůsobivějších ikon Ruska.

Ermitáž, Kateřinský palác, zimní palác, a Peterhofské zahrady, jsou prostě úchvatné. Každý váš krok vás přitáhne blíže k ruské pohádce a okouzlí vás. Díky historii a architektuře Petrohradu je v Rusku nezbytným místem k návštěvě a samozřejmě jedním z nejlepších 12 nejúžasnější místa v Rusku.

 

Neva River in Saint Petersburg Is one of Russia's Amazing Places to Visit

 

5. Kamčatka

Divoký, obrovský, Krásná, a překvapivé, Kamčatka na vás čeká téměř na konci světa. Poloostrov Kamčatka je na dalekém východě Ruska, domů téměř 300 sopky, většina z nich je aktivní, a nejúžasnější výhledy na Tichý oceán a ruskou divočinu. Jen málokdo ví o Kamčatských divech, takže Kamčatka je zdaleka nejúžasnějším a mimořádným místem k návštěvě v Rusku.

Uvidíte, že není tak snadné dosáhnout zázraků Kamčatky, kvůli jeho vzdálenému umístění. nicméně, když to uděláš, budete zaskočeni prvotní přirozeností, přírodní divy: a horké prameny, řek, divoká zvěř, a samozřejmě sopky. A expedice sopky je jednou z nejextrémnějších a nejzajímavějších věcí na Kamčatce. Například, Klyuchevskaya Sopka je nejvyšší vrchol a aktivní sopka, požadovaný cíl pro mnoho cestujících na Kamčatce.

 

 

6. Úžasná místa k návštěvě v Rusku: Soči

Na pobřeží Černého moře, obklopené zelenými horami a letovisky, Soči je nejlepší letní prázdninová destinace v Rusku. Soči je tak populární, že město přitahuje 4 milion lidí ročně, pro jejich letní dovolená u moře.

Kromě opalování, Arboretum v Soči, nebo malá Itálie, je ideální pro panoramatický výhled na Černé moře a Soči, a bloudit po zahradách a obdivovat pávy.

dospět k závěru,, neexistuje lepší místo pro odpočinkovou dovolenou, v ruském stylu, Rusko než v Soči. Proto, není divu, že jste mohli cestovat do Soči z Moskvy a z jakéhokoli místa v Rusku, stejně jako ze střední Asie a východní Evropy, vlakem.

 

panoramic sea view of Sochi

 

7. Velikij Novgorod

Velikij Novgorod má na našem místě čestné místo 12 nejúžasnější místa k návštěvě v Rusku. Dalo by se říci, že velký Novogrod je místem, kde se Rusko stalo skvělou zemí, jakou je dnes. Zpátky v 9 století, Velikij Novogrod byl místem, kde princ Rurik, v 862 oznámil moderní ruský stát a udělal z Novogroda centrum obchodu, demokracie, a gramotnost mezi Ruskem a Balkánem.

Tak, pokud jste v ruské historii, Veliky Novogrod by měl být na vašem seznamu lopat. Novogrodská kremlská pevnost, Cathedral St.. Sophia jsou spravedlivé 2 z míst, která musíte vidět ve Velkém Novogrodě, která vás ohromí. Stojí za 800 let, jen pomysli na příběhy a události, které se zde odehrály.

 

The bridge in Veliky Novgorod Russia

 

8. Úžasná místa k návštěvě v Rusku: Ostrov Olkhon

Bajkalské jezero je tak velké, že jsme museli přidat další úžasné místo, které bychom měli navštívit, když jsme v Rusku. Ostrov Olkhon je největší ostrov v Bajkalském jezeře, velikostí podobný New Yorku. Ostrov je domovem lesů, skalnatá krajina, a pouze 150000 obyvatelé, na rozdíl od New Yorku.

nicméně, Ostrov Olkhon je oblíbeným místem cestovatelů k Bajkalskému jezeru. To znamená, že v létě si můžete přijít zaplavat v čisté nedotčené vodě jezera a ponořit se do nejhlubšího jezera na světě. V zimě, na druhou stranu, můžete přijít obdivovat nejstarší jezero na světě, v zimním oděvu, zmrazené a krásné v bílé barvě.

Ostrov je trajektem od Sakhuyurty a lidé z Buryatu jsou považováni za 1 pěti globálních pólů šamanské energie. Ve skutečnosti, šamanské skály najdete uprostřed ostrova.

 

The Amazing Place of Olkhon Island, Russia

 

9. Irkutsk

Pokud jste na transsibiřské cestě, pak se pravděpodobně zastavíte v Irkutsku, neoficiální hlavní město východní Sibiře. 19ruské kostely th-století, dřevěné hnědé a modré domy, Sibiřská tajga, Irkutsk je krásné historické město.

navíc, Irkutsk byl kdysi místem exilu mnoha ruských šlechticů a intelektuálů na Sibiři, kdyby se vládnoucí vláda rozhodla jít proti moci. Tak, Irkutská a sibiřská tajga obsahují mnoho ruských básnických a literárních děl. Nicméně, dnes je Irkutsk krásné město: blok 13 dřevěných domů z 18. století, Spasitelova církev, a Bronshteyn Gallery je několik míst, která byste měli navštívit.

 

An old house in Irkutsk Russia

 

10. Úžasná místa k návštěvě v Rusku: Přírodní rezervace Stolby

Na břehu řeky Jenisej, Přírodní rezervace Stolby se nachází jižně od města Krasnojarsk. Rezerva nespadá do krásy z horní 5 nejkrásnější přírodní rezervace v Evropě. Po dlouhé cestě transsibiřským vlakem přes Rusko, zjistíte, že putování po rezervě povznáší vaši náladu a probouzí ospalé tělo i duši.

Stolby ano 5 hlavní barevně značené stezky, takže se neztratíte v mnoha drobných lesních stezkách. Jakmile se dostanete hluboko do lesa, objevíte původ názvu rezervy. Existují 100 stolby - kamenné pilíře, působivé a vysoké shluky stolby uprostřed stromů.

Návštěva tohoto krásného přírodního parku je o užívání toho nejlepšího z matčiny přírody. Nic není jako vůně a výhledy na ruské lesy, v létě nebo v zimě. nicméně, pokud plánujete zimní výlet, rychlá připomínka, abyste si oblékli mnoho vrstev, protože Sibiř je velmi chladná a zasněžená.

 

Amazing Places To Visit In Russia: Stolby Nature Reserve

 

11. Moskva

Barevný Arbat, Kreml a Rudé náměstí, Svatý. Bazilova katedrála, a řeka Moskva, funkce v každé pohlednici, obraz, a kousek o Moskvě. nicméně, jen do té doby, než vstoupíte na tato úžasná místa, že opravdu oceníte jejich velikost a krásu. O krásném kouzlu Moskvy není pochyb. Tak, není divu, že hlavním městem je jedno z 12 nejúžasnější místa k návštěvě v Rusku.

Zatímco Moskva je dechberoucí, stejně velkolepé je i podzemní město stanic metra. Město pěší prohlídka v moskevském metru je jednou z nejlepších věcí v Moskvě. Tady, získáte spoustu informací o umění, design, a historie každé stanice, stejně jako město, od místních obyvatel.

 

Night time in Moscow Red Square

 

12. Úžasná místa k návštěvě v Rusku: Ostrov Kizhi

Dřevěné kostely, osmiboká věž s hodinami výhradně ze dřeva, tvoří jedinečný Kizhi Pogost. Tento mimořádný komplex dřevěných konstrukcí vyrobili tesaři, na jednom z ostrovů v Onegském jezeře. Budete ohromeni, když zjistíte, že tento typ modelu byl populární už ve starověku. Tyto dřevěné prostory byly v 16. století oblíbenými farními prostory, a možná i dříve.

Zatímco kostely nejsou v Rusku vzácným pohledem, dřevěné kostely jsou. Ostrov Kizhi je skvělým příkladem ruských řemeslníků. Ostrov Kizhi je a světové dědictví UNESCO, a jeden z divů světa, jako celý komplex, skvěle zapadá do přírodní krajiny.

 

Wooden churches in Kizhi Island

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat nezapomenutelný výlet k nim 12 úžasná místa v Rusku vlakem.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek „ 12 Úžasná místa k návštěvě v Rusku “na váš web? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Famazing-places-visit-russia%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)