Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 31/12/2021)

Scénické pohledy, tajemné vesnice, zastrčené hrady, a neobvyklé domy, tyto 10 úžasné zastávky v Evropě mohou vyžadovat prodloužení vašeho pobytu, ale rozhodně stojí za návštěvu.

 

1. Úžasné zastávky v Evropě: Rakotzbrucke, Německo

Skrytý v malém parku v Sasku, ďáblův most, také známý jako Rakotzbrucke, rozhodně stojí za náročný výlet z Berlína. Spirálovitý skalnatý most z 1860, je pohled, který cestovatele fascinuje a fascinuje díky svému jedinečnému tvaru a konstrukci. Ostré věže na každé straně a velmi spirálový most, vypadají, jako by je mohl vyrobit sám ďábel, ale ve skutečnosti všechny vytvořené člověkem.

navíc, příběhy říkají, že muži tehdy postavili tento most jako oběť ďáblovi, ale dnes je to jen kouzelné místo. V okolí není mnoho aktivit, proto je nejlepší spojit návštěvu Rakotzbrucke s výletem do parku Kromlau.

Z Frankfurtu do Berlína vlakem

Lipsko do Berlína vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlína vlakem

 

Gorgeous & Amazing stops In Europe: Rakotzbrucke, Germany

 

2. Champagne-Ardenne, Francie

Svěží údolí a nekonečný horizont vinic a bílého vína. Tak, návštěva Champagne-Ardenne může být skvělou zastávkou na vaší cestě do Itálie vinařská oblast, Toskánsko. Země šampaňského se nachází mezi Paříží a Lotrinskom. Proto, zastávka u jednoho z skvělé vinice v Champagne-Ardenne může být skvělým doplňkem k dívky’ výlet do Paříže.

dodatečně, je domovem luxusního šumivého šampaňského, tato oblast má velký historický význam. Například, úžasná Johanka z Arku pocházela z vesnice Domremy. Tak, pravděpodobně uslyšíte úžasné příběhy při degustaci vína v malebné francouzské vinici. Sečteno a podtrženo, Champagne-Ardenne je jedním z 5 nejúžasnější zastávky ve Francii.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

The Amazing Champagne-Ardenne, France

 

3. Úžasné zastávky v Evropě: Zámek Oberhofen, Švýcarsko

Na břehu krásné jezero elastický, Zámek Oberhofen je jedním z nejkrásnějších zámků ve Švýcarsku. Zámek Oberhofen se nachází mezi Bernem, Interlaken, a Lucernské jezero. Tak, návštěva hradu Oberhofen a jezera Thun je nádhernou zastávkou na dlouhé krásné cestě.

Dále, zámek přeměněný na muzeum, které sahá až do 13. století, má nádhernou zahradu, kde můžete obdivovat mnoho exotických stromů, květiny, a výhledy na Alpy. Tím pádem, z půldenního výletu můžete udělat celodenní výlet do Oberhofenu, a krásný nedaleký park, kde můžete zažít klidný klid a malebné výhledy, zatímco davy spěchají do Lucernu.

Interlaken do Curychu Vlak

Z Lucernu do Curychu vlakem

Bern do Curychu vlakem

Vlakem z Ženevy do Curychu

 

Amazing stops by the lake: Oberhofen Castle, Switzerland

 

4. Vorarlbersko, Rakousko

S výhledem na krásné Bodamské jezero, Vorarlbersko je známé svými impozantními výhledy na jezero a hory. Rakouské město leží na úpatí Vorarlberska, velkolepý přírodní rezervace velkých hor, a zelené stezky. Ať už cestujete z Lichtenštejnska do Rakouska nebo Německa, Vorarlbersko je úžasná zastávka na vaší cestě vlakem po celé Evropě.

Horská snídaně, nebo klidný víkend v přírodě před rušným městem, měli byste si udělat čas na Vorarlbersko. Toto město není mezi cestovateli příliš známé, nicméně, Vorarlbersko je místo, kde můžete zažít rakouskou kulturu a kuchyni. navíc, budete obklopeni nejúchvatnější rakouskou krajinou, vesnic, a scénické výhledy – to nejlepší, co Rakousko může nabídnout, daleko od turistických míst.

Salcburk do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

Vorarlberg, Austria

 

5. Úžasné zastávky v Evropě: Freudenberg, Německo

Okouzlující středověké město Freudenberg je jedním z německých, a nejmalebnějších evropských měst. Hlavní atrakcí je zde 80 nebo tak roubené rámové bílé domy, vypadat obzvlášť krásně v zimě. Tím pádem, výlet do zasněženého Freudenbergu je an nezapomenutelný zážitek, takový, který vás vezme zpět v čase a do zemí pohádek.

navíc, Freudenberg se nachází mezi zelenými vrcholky kopců, s 160 km turistické stezky a skvělé výhledy. Oblast Vestfálska je krásná na jaře, kdy je vše zelené a kvete. The 6 hodinová cesta vlakem z Berlína stojí za to, pro letmý pohled na jeden z nejvíce okouzlující stará města v Německu.

Dusseldorf do Mnichov vlakem

Drážďany do Mnichova vlakem

Norimberk do Mnichova vlakem

Bonn do Mnichova vlakem

 

 

6. Giant's Causeway, Severní Irsko

Pohledy přes 40,000 šestihranné čedičové sloupy sestupující do modrého oceánu v Giant’s Causeway jsou naprosto scénické. Přírodní zázraky jsou staré více než 6 milionů let, dosažitelné po zelené, Červené, a modré stezky. Pro jejich jedinečný tvar, tyto sloupce dávají Giant's Causeway přímo do 7 jiné divy světa.

Proto, je zbytečné říkat, Giant's Causeway je jedním z nich 10 nejúžasnější zastávky v Irsku. Ať už cestujete z Belfastu nebo Dublinu, udělat si na to čas nádherný celodenní výlet v Severním Irsku. Obklopen svěží zelenou irskou krajinou, a modrý oceán u jeho nohou, každý krok podél těchto vulkanických sloupů vás přiblíží na vaší cestě za poznáním toho nejlepšího a nejpozoruhodnějšího na Zemi.

 

Rainbow over Giant's Causeway, Northern Ireland

 

7. Úžasné zastávky v Evropě: Zermatt, Švýcarsko

Velké Alpy jsou tak rozlehlé, že jakýkoli bod, u kterého se rozhodnete zastavit, vám vyrazí dech. nicméně, nic se nevyrovná úžasným výhledům švýcarské Alpy v Zermattu. Zatímco Zermatt je oblíbený pro své skvělé sjezdovky, na jaře a v létě vypadá nádherně.

Zermatt je domovem jednoho z nejmalebnější pohoří Evropy, Matterhorn. I když to vypadá majestátně a daleko na dosah, Krása Zermattu je cesta vlakem z Basileje, Bern, a Ženevě. Tak, můžete přijet na víkend nebo si prodloužit krátkou zastávku na nezapomenutelnou dovolenou ve švýcarských Alpách.

Basilej do Interlaken s vlakem

Ženeva do Zermatt vlakem

Bern do Zermattu vlakem

Lucern do Zermattu vlakem

 

Amazing stops for ski In Europe: Zermatt, Switzerland

8. Alberobello Itálie

Uchvátí vás nevšední Trulli, v nádherné oblasti Salento. Kuželovité domy s bílými fasádami a zdobenými střechami pocházejí z doby bronzové. Tyto unikátní stavby měly být dočasné, ale mnozí přežili čas a počasí, v krásném městě Alberobello. Alberobello je jedním z nejmalebnějších měst v jižní Itálii, a skvělá zastávka podél italského pobřeží.

Zatímco toto město je malé, do Alberobello a zóny Trulli se snadno dostanete regionálními vlaky. Tudy, můžete si udělat pár dalších zastávek v dalších půvabných městech, jako starověké Lecce, přímořské bari, a Trani. Dále, tato nádherná města jsou trochu mimo vyšlapané cesty v Itálii a bez davů turistů.

Z Milána do Říma vlakem

Florencie do Říma vlakem

Z Benátek do Říma vlakem

Neapol do Říma vlakem

 

Alberobello Village In Italy

9. Úžasné zastávky v Evropě: Beaulieu-Sur-Mer Village Francie

Mezi Monakem a Nice, na úžasné francouzské riviéře, Beaulieu-sur-Mer je fantastické místo, kde se můžete zastavit u moře a skočit na osvěžující koupel ve Středozemním moři. Soukromé pláže, luxusní vily, a nádherný výhled na poloostrov Saint-Jean-Cap-Ferrat, v Evropě to není o nic snivější než tohle.

Kromě Beaulieu-sur-Mer, podél Les Corniches je mnoho úchvatných zastávek, útesové cesty podél francouzské riviéry. 30 km jízdy začíná v Nice a končí v Mentonu, jeden z nejbarevnější místa v Evropě. Přitom je to jen 30 km, existuje nejméně 10 úžasné zastávky na této malebné silnici v Evropě.

Dijon do Provence s vlakem

Paříž do Provence s vlakem

Lyon do Provence s vlakem

Marseilles do Provence s vlakem

 

Amazing stops In Europe: Beaulieu-Sur-Mer Village France

10. Giethoorn, Nizozemí

Země doškových selských domů a 170 ostrovy, Giethoorn je a tajemná vesnice V Nizozemsku. navíc, po kanálech, pod dřevěnými mosty, obklopené zelení a květinami, je zážitek, na který nikdy nezapomenete.

Okouzlující malá vesnička Giethoorn v národní park Weerribben-Wieden je úžasná zastávka na výletě po Holandsku. Zatímco tato malá vesnice zamrzla v 18. století, díky modernímu veřejná doprava, nyní se můžete dostat do Giethoornu z Amsterdamu za méně než 2 hodin.

Brusel do Amsterdamu vlakem

Z Londýna do Amsterdamu vlakem

Z Berlína do Amsterdamu vlakem

Paříž do Amsterdamu vlakem

 

Giethoorn, the Netherlands is very unique stop

 

My v Uložit vlak rádi vám pomůžeme naplánovat výlet do nich 10 úžasné zastávky v Evropě.

 

 

Chcete na své stránky vložit náš blogový příspěvek „10 úžasných zastávek v Evropě“?? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Famazing-stops-europe%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)