Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 13/05/2022)

Kromě výběru šatů, nebo oblek, Plánování svatby je výzvou pro každý pár. Od seznamu hostů k tématu, existuje tolik detailů, díky kterým se den stane skutečností. nicméně, svatební destinace je jednou z nejdůležitějších věcí, o které se musíte rozhodnout. Tyto 10 úžasné svatební destinace v Evropě nabízejí nejlepší svatební místa pro ten nejkouzelnější svatební den.

 

1. Úžasné svatební destinace: Svatba V Paříži

Pařížské střechy, zámky, a sofistikované kouzlo vytváří tu nejkouzelnější atmosféru pro svatbu. Proto, francouzské hlavní město je oblíbené cíl cesty pro páry a top svatební destinace. Dále, můžete snadno přejít od podávání foie gras na recepci k popíjení šampaňského s výhledem na Eiffelovu věž na líbánkách.

Zatímco Paříž je úžasné svatební místo, měli byste vzít v úvahu, že Paříž je také jednou z dražších svatebních destinací v Evropě. Tím pádem, svatba v Paříži je úžasnou volbou pro páry, které chtějí na svatbě a hosty utrácet.

5 Krásné svatební prostory v Paříži:

Poloostrov

Chateau d'Esclimont

Expiatorní kaple

Barryho hudebního pavilonu

Bílý dům

 

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Amazing Wedding In Paris

 

2. Toskánsko

Udělat své první kroky jako manželský pár pod vinnou révou je skvělý způsob, jak začít manželství. Zvlněné kopce Toskánska, ručně vyráběné těstoviny, a červené víno, je jen několik důvodů, proč se v Itálii zamilovat. Jinými slovy, Toskánsko je nezapomenutelnou destinací, kde můžete oslavit svou lásku s blízkými přáteli a rodinou.

Bez ohledu na místo, které si vyberete, jaro je nejlepší čas na svatbu v Toskánsku. Důvody jsou; počasí je příjemné a pohodlné pro vnitřní i venkovní akce, a je pro turisty zdarma. Proto, pokud jste se již rozhodli pro svatbu v Toskánsku, vše, co musíte udělat, je vybrat místo svatby. Od luxusních vil v malebném Val d’Orcia až po okouzlující venkovské statky, existuje mnoho svatebních míst pro jakýkoli koncept a rozpočet.

5 Romantické Svatební Místa V Toskánsku:

Castiglion del Bosco

Borgo Santo Pietro

Villa Vignamaggio

Dům Cornacchi

Země Nano

 

Rimini Florencii vlaků

Řím Florencii Vlaky

Pisa Florencii vlaků

Venice Florencii vlaků

 

An Amazing Wedding In Tuscany

 

3. Úžasné svatební destinace: Edinburgh

Dobře zachovalé starověké budovy, bohatá historie, a podmanivou architekturou, Edinburgh je nejbáječnější svatební destinací ve Velké Británii. Dále, staré knihovny, přijímací sály, a středověké hrady, uprostřed zelených lesů a stromů, jsou velkolepá svatební místa.

Po pravdě řečeno, Edinburgh je zábavné a živé město, možná nejživější místo ve Skotsku, poskytuje tu nejlepší atmosféru pro nejšťastnější příležitost. Dále, Edinburgh je snad jedinou destinací v Evropě, kde najdete hrady, statky, a exkluzivní hotely pro vaši úžasnou svatbu.

5 Jedinečná Svatební Místa V Edinburghu:

Staré lázně Dr Bells

Edinburský hrad

Doubletree by Hilton

Royal College of Physicians

Mansfield Traquair

 

Unique Wedding Venues In Edinburgh

 

4. jezero Bled, Slovinsko

S krásným výhledem na jezero a okolní hory, Jezero Bled je jednou z nejromantičtějších svatebních destinací v Evropě. navíc, nejzvláštnějším rysem jezera Bled je malý ostrůvek v jeho středu a nádherný kostel. Ostrovní kostel je nádherným místem pro intimní civilní i církevní svatbu, s přístupem lodí z pevniny.

Kromě okouzlujícího prostředí, Jezero Bled je skvělé místo pro líbánky. Tudy, přímo z recepce a party v jednom z luxusních hotelů, můžete odejít do své vlastní kajuty na vodě nebo v apartmá pro líbánky. navíc, Jezero Bled nabízí mnoho romantických místa na piknik, turistické stezky, a vodní sporty pro celoživotní vzpomínky.

5 Úžasná Místa V Jezeře Bled:

Grand Hotel Toplice

Kostel na ostrově Bled

Vila Bled

Bledské jezero

Hrad Bledské jezero

 

 

5. Úžasné svatební destinace: jezero Como

Nápadné italské zahrady končící ve vodách, romantické terasy s výhledem na jezero, Jezero Como je neuvěřitelné milovat destinaci v Evropě. Tím pádem, Jezero Como nabízí perfektní prostředí pro svatební obřad a neuvěřitelné svatební fotografie.

Kromě nádherného designu a stylu svatebních míst v jezeře Como, italské vily u jezera jsou ideální pro oslavy svateb a ženichů. Každé z míst v jezeře Como má přímý přístup lodí. Proto, šťastný pár si může naplánovat nezapomenutelné rozlučky se svobodou, pokud plánují letní svatbu v jezeře Como. Sečteno a podtrženo, jezero Como je nádherné svatební místo, kde „dolce vita“ skutečně začíná tím, že šťastný pár váže uzel.

5 Romantická Místa V Jezeře Como:

Villa Erba

Tenuta La Madonnina di Barni

Villa D'Este

Hotel Mandarin Oriental

Villa Balbiano

 

Milán Turín Vlaky

Lake Como do Turín Vlaky

Janov do Turín Vlaky

Parma do Turín Vlaky

 

Lake Como view with a couple before marriage

 

6. Pohádková Svatba V Irsku

Pokud jste vždy snili o tom, že si vezmete svého okouzlujícího prince, pak svatba v Irsku je místem, kde se splní vaše sny. zámky, a extravagantní zahrady v malebných horách Irska, uspořádali mnoho romantických svateb. Ještě více, nádherné hrady jsou součástí bohaté galské historie v Irsku a proměnily se ze starověkých opevnění, a symboly k moci, do velkolepých svatebních míst.

tudíž, hrady jsou skvělým svatebním místem, nejen díky svému prostředí a romantické atmosféře, ale také díky jejich velikosti. Tím pádem, mnoho hradů a zámků v Irsku může ubytovat všechny hosty’ seznamy na svatební víkend. nicméně, pokud máte chuť na intimnější svatební párty, pak půvabné vesničky a sídla v Irsku, rádi uspořádají vaši vysněnou svatbu.

5 Úžasná Svatební Místa V Irsku:

Vesnice Ballymagarvey

Hrad Ashford

Zámek Belle Isle

Clanwilliamův dům, spol. Wicklow

Dům Drumhalla, spol. Donegal

 

Fairytale Wedding In Ireland

 

7. Úžasné svatební destinace: Berlín

Mladá, zděšený, trendy, a neobvyklé, Berlín je skvělá svatební destinace pro mladé a odvážné páry. Zatímco většina párů volí pro svůj velký den romantičtější klasickou destinaci, jako Paříž nebo jezero Como, Berlín je neobvyklou destinací pro svatby. Známý svými bary, noční scéna, a fantastický noční život, Berlín má ve svatební scéně mnohem víc co nabídnout, než být jen skvělým mládencem a svobodou.

Například, Berlín má bohatou historii, a většina jeho hlavních historických budov je dobře zachována, nabízí krásné klasické prostory pro intimní svatbu. Na druhou stranu, jiná místa nabízejí skvělý výhled na město a jsou skvělými venkovními svatebními místy, ideální na letní svatbu. Tak, přestože je hlavním městem funku, Berlín je nádherná svatební destinace v Evropě, pro páry rockových hvězd, s nádechem glam.

Nejlepší Svatební Místa V Berlíně:

Římský hotel

Seelodge

A-Rosa Scharmutzelsee

2C Spreequartier

 

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Bride Photoshoot In Berlin

 

8. Amsterdam

S okouzlujícími mosty, všude květiny, a idylické výhledy z každého úhlu, Amsterdam je úžasná svatební destinace. Nizozemské hlavní město je přátelské, ležérní, a barevné město. navíc, Amsterdam je LGBT-friendly město a vítá všechny páry, které chtějí světu vyznat svou lásku.

Dále, v případě, že plánujete svatbu s omezeným rozpočtem, svatby jsou v úterý zdarma. Tak, sbal své nejlepší přátele, a rodiče, pro intimní a nezapomenutelnou svatbu v jedné z nich 10 úžasné svatební destinace v Evropě.

Horní 5 Svatební Místa V Amsterdamu:

Vondelkerk

Hortus Botanicus

Koeplkerk

Restaurace de Kas

Pont 13

 

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

LGBT Wedding In Amsterdam

 

9. Úžasné svatební destinace: Bavorsko, Německo

Rustikální krajina, výhledy na hory, a bavorská přírodní krása vytváří nejidyličtější prostředí pro intimní svatební obřad. Dále, Bavorsko je jedním z nejkrásnějších a největších regionů v Německu. Tím pádem, budete mít naprosté soukromí a užít si svůj den ve skvělém bavorském outdooru.

navíc, Bavorsko je jedním z nejmalebnějších míst v Německu, od zimy do léta. Tudy, můžete mít zimní svatbu v zasněžené bílé říši divů, nebo přivítejte jaro v rozkvetlých horách kolem. tak i tak, vaše svatební fotografie, a akce bude mimořádně speciální.

3 Úžasné Svatební Místa V Bavorsku:

5* Steigenberger Hotel Sonnenhof

ZÁMEK EYRISHHOF hrad

Gauklerhof vyloučení

 

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Amazing Wedding Locations In Bavaria

 

10. Úžasné svatební destinace v Evropě: Rakouské Alpy

Každý cestovatel do rakouských Alp si hory na první pohled zamiluje, tak proč se nevdát na tomto úžasném místě. Jako obrázek přímo ze svatebního časopisu, vaše svatební fotky v poklidných alpských horách, nebo nedotčená jezera, Rakouské Alpy jsou nezapomenutelnou svatební lokací.

Mezi zimní lyžařskou svatbou, na jarní svatbu, existuje mnoho svatebních míst, ze kterých si můžete vybrat. Například, můžete naplánovat venkovní obřad na útesu, s výhledem na hory, nebo v půvabné chatě s několika vašimi blízkými přáteli víkendový útěk v Alpách. Sečteno a podtrženo, od podávání řízku na recepci, k tanci pod nebem plným hvězd, svatba v Alpách je pohádkové manželství.

3 Nádherná svatební místa v rakouských Alpách:

Chata Rossl Alm

Pevnost Kufstein

Maierl Alm a chaty

 

Mnichov do Innsbruck Vlaky

Salzburg Innsbruck Vlaky

Oberstdorf do Innsbruck Vlaky

Graz Innsbruck Vlaky

The Austrian Alps Wedding

 

Rádi Vám pomůžeme naplánovat romantickou cestu vlakem do Vaší vysněné svatební destinace, Stačí zadat SaveATrain.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek „10 úžasných svatebních destinací v Evropě?“Na váš web? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Famazing-wedding-destinations-europe%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)