Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 28/01/2022)

Cestování z Amsterdamu do Berlína vlakem nabízí cestovateli nezapomenutelný zážitek a nejekologičtější volbu. Ačkoliv šest hodin trip je trochu pomalý, pohodlí nabízí vlacích a kouzlo cesta je vynikající. S krásná krajina při cestě, a jídelní vůz pomáhá trávit čas, cesta skončí být mnohem rychleji, než se očekávalo. Zde je to, co vlaky v Evropě nabízejí pro tuto trasu.

 

Příchodu na moderní Hlavní nádraží (HbF) když cestujete z Amsterdamu do Berlína nebo Berlína do Amsterdamu vlakem, je to těžké, aby se nedostala nadšeni výlet, který leží před námi. Stanice je ocelová konstrukce s několika patrech, kde vlaky kříž nad hlavou přes zavěšené kolejnice. To je velmi dobře spojen se zbytkem města prostřednictvím linky metra a autobus stanice, v centru Berlína. Pokud jste dosud rezervovali ubytování v Berlíně, dobrá volba, jen minutu chůze od vlakového nádraží je InterCity Hotel.

 

Berlín do Amsterdamu vlakem

Když odjíždíte z Amsterdamu do Berlína vlakem, Zadáte-slavný centrální nádraží v Amsterodamu, jeden z nejvíce reprezentativních budov města, stejně jako letiště Schipol. Jednoduše přístupný, a Centrální stanice byl postaven v roce 1889, a dnes dostane o 250,000 Cestující za den. Stanice je velmi dobře značená. Pokud nechcete mluvit holandsky, nezapomeňte, že název platformy je “stopa”. Pokud je potřeba, můžete povídat trochu anglicky, protože zaměstnanci stanice mluví jazykem. v Amsterdamu, dobrá volba ubytování v blízkosti hlavního nádraží je Ibis Style. Tam, poloha je ideální, protože vlakové nádraží se nachází přímo v centru, v blízkosti zajímavých míst.

Vlaková jízdenka z Bruselu do Amsterdamu

Londýn do Amsterdam jízdenka na vlak

Vlaková jízdenka z Amsterdamu do Berlína

Vlaková jízdenka z Paříže do Amsterdamu

 

Amsterdam Berlín Skyline

Amsterdam do Berlína vlakem

Vlaková doprava z Amsterdamu do Berlína je poměrně častá, a tam jsou asi dva vlaky za hodinu. Většina den vlaky nabízejí velmi komfortní službu, ale trochu pomalý, jak oni se zastaví v několika městech na cestě. První vlak z Amsterdamu do Berlína odjíždí na 6:58 dopoledne, přijíždějící v německém hlavním městě na 13:20. Z Berlína do Amsterodamu, První vlak odjíždí na 06:37 a dorazí 13:08. Nejlepší část cesty v průběhu dne, bezpochyby, se o krajinu. Malých měst ve vnitrozemí Německa a Nizozemska, stejně jako hory a venkovské krajiny, jsou naprosto úžasné!

Vlaková jízdenka z Amsterdamu do Bruselu

Vlaková jízdenka z Amsterdamu do Londýna

Berlín do Amsterdam jízdenka na vlak

Vlaková jízdenka z Amsterdamu do Paříže

 

 

Možnosti k sezení ve vlaku z Amsterdamu do Berlína jsou různorodé. Ty sahají od konvenčních sedadel až po klimatizované kabiny, které mají sklápěcí sedadla a dokonce i lůžka. Vzhledem k tomu, cesta je dlouhá, cestovat do jedné z těchto kabin, který nabízí doplňky, jako světle, regulace teploty, a zástrčky pro notebooky a mobilní telefony, což umožňuje sledovat filmy v pohodlí svého srubu v průběhu celé cesty. Nezapomeňte si koupit si vstupenky alespoň dva týdny dopředu, takže se ujistěte, není problém se stane.

 

Jsme určitě jisti, že budete zbožňovat jízdu z Amsterdamu do Berlína, a vice versa. Ano, tam bude další cesta, protože jakmile si to vyzkoušet poprvé, budete vždy chtít znovu nasednout na vlak a plně si vychutnat jízdu.

 

Tak, Jste připraveni cestování vlakem vlakem mezi Nizozemskem a Německem? pokud ano, zarezervujte si u nás jízdenky na vlak 3 minut, u nejlevnější sazby a uvolněn z nepříjemných rezervační poplatky!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Famsterdam-berlin-train%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení)