Čas na čtení: 12 minut
(Aktualizováno: 04/11/2022)

Nedávno jsme psali blog na Jízda s dětmi ve vlaku a dal jsem vám několik tipů pro udržení své děti baví. Čtení knih, hraje Uno, a poslech audioknih je pro každého rozhodně nutností, ale existuje spousta aplikací ke stažení před cestováním tam, že věříme, že vás nejen pobaví, ale pomůže i vám tvůj výlet organizovanější a zábava! Z App Store na Google Play, jsme se zaokrouhluje jedny z nejlepších 23 Aplikace je třeba stáhnout před cestou. Vše, co potřebujete, je smartphone a někdy před další cestu.

 

1. Místo k pobytu: Airbnb

Ať už je to legální ve městě jste na návštěvě, nebo ne, Airbnb je jméno domácnosti. To je určitě jeden z Apps je třeba stáhnout před cestou. Tyto aplikace nabízí daleko levnější ceny, a více autentický zážitek tím, že umožňuje uživatelům zůstat u místní, nebo v jejich domově. Aplikace také nabízí rys volal Trips, který nabízí Zkušenosti z čeho vybírat během svého pobytu. Jsme si jisti, že to nebude trvat dlouho, dokud se nabízí vše, co potřebujete na jeden zátah, ale pro tuto chvíli, možnosti, které nabízejí, rozhodně stojí za stažení.

Dijon do Paříže vlakem

Reims do Paříže vlakem

Lille do Paříže vlakem

Londýn do Amsterdamu vlakem

Apps you need to download before traveling

 

2. Aplikace, které musíte stáhnout před cestováním na poslední chvíli v hotelovém pokoji: Hotel Dnes večer

Skutečností je, že někdy vaše Airbnb bude propadnout. To je jediná nevýhoda aplikace. Ale ne se bát, stále můžete mít plán B. Hotel Dnes je spolehlivý servis, který si libuje v last-minute. Společnost spolupracuje s hotelů, které nabízejí slevy na prázdné místnosti, a budete mít možnost si jeden v rámci 10 sekundy. Můžete také získat 24/7 zákaznický servis z týmu Hotel Tonight, v případě, že se něco zhatí.

Londýn do Bruselu vlakem

London do Paříže vlakem

Linec do Salzburg vlakem

Cesta do Paříže vlakem

Apps you need to download before traveling

 

3. Aplikace ke stažení před cestováním za předem rezervované levné hotely: Hopper

Hopper je letu a hotel aplikace, která najde ty nejlepší ceny pro rezervaci. To analyzuje data pro sledování cen a předpovědět nejlevnější časy rezerv místností a knižních lety. Podle svých internetových stránkách, to se může pochlubit 95% Úspěšnost v předpovědích na rezervaci až jeden rok v předstihu. Není špatné!

Salzburg do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

Hotel Billboard

 

4. Aplikace, které musíte stáhnout před porovnáváním ceny za cestování: Kajak

I když už máme několik aplikací zde ubytování a cestovní plány, Kajak je all-in-one aplikace, která pomáhá porovnávat ceny mezi různými vyhledávačů pro všechny vaše cestovní potřeby. To zahrnuje hotely, lety, autopůjčovny, a dokonce i cestovní balíčky. Využijte jeho obrovského množství srovnání a zarezervujte si všechny cesty, které potřebujete, na jednom místě.

Mnichov do Salcburk vlakem

Vídeň do Salcburku vlakem

Graz do Salcburku vlakem

Londýn do Lyonu vlakem

 

5. Aplikace, které musíte stáhnout před cestováním vlakem: Uložit vlak

Pokud jste na cestách po celé Evropě, je tu dobrá šance, že budete dělat svou cestu vlakem. Veřejná doprava Volby v Evropě jsou známé pro jejich propojení běžeckých, a zatímco lety jsou rychlé, Vlaky jsou vhodnější, častěji, a servisní mnoho dalších tras. V případě, že jste v nouzi jízdenky na vlak, stáhnout Uložit vlak app, aby nákup levné a jednoduché.

Dusseldorf do Mnichov vlakem

Drážďany do Mnichova vlakem

Norimberk do Mnichova vlakem

Bonn do Mnichova vlakem

Apps you need to download before traveling

 

6. Aplikace ke stažení před cestováním za zábavou na cestách: Netflix

Od této chvíle se všichni víme, co je Netflix. Pokud tak neučiníte, vítejte do nového světa! Zaregistrujte se pro bezplatné zkušební verze, stáhnout všechny své oblíbené pořady nebo filmy a dívat se na ně, když jste ve vlaku, aniž by bylo nutné pro WiFi! Mějte na paměti, že různé pořady jsou k dispozici v závislosti na tom, jaké země jste na návštěvě, takže pokud jste naprosto závislí na jednom, Ujistěte se, že si stáhnout tolik epizod jak je to možné dříve, než překročit hranici!

Amsterdam do Londýna vlakem

Rotterdam do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

netflix Entertainment

 

7. Chcete-li rozdělit své výdaje s přáteli: Splittr

Cestování s přáteli? Skvělý! Jedním z nejjednodušších způsobů, jak se věci trapné je, pokud nemáte správně rozdělit Vaše finanční prostředky. Vyhněte se konfliktům a pomocí mobilního telefonu snadno rozdělte výdaje mezi přátele. Pokud máte skupinu, To je jedna z aplikací, které je třeba stáhnout před cestou. Splittr je speciálně určen pro lidi, kteří cestují. Vstoupit do nákladů na cestách, včetně toho, kdo zaplatil, co a aplikace se postará o zbytek.

Návštěvě různých zemí s různými měnami? Žádný problém. Všechny měny jsou podporovány a můžete míchat peníze, aniž by museli dělat konverze měny sami.

Amsterdam do Berlína deštěm

Lipsko do Berlína vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlín vlakem

Apps you need to download before traveling

 

8. Se učit jak moc Tip: Globe Tipy

Zatímco tato aplikace je k dispozici pouze v systému iOS, GlobeTips je skvělý nástroj, který pomůže těm, zmatený o skládkování na mezinárodní úrovni. To se týká zejména cestujících, kteří byli zvyklí ekonomiky založené na převrácení kteří bojují v zahraničí. Ať už jste ve Francii nebo ve Španělsku, využijte výhod GlobeTips a zjistěte, kolik peněz máte na spropitné všech profesí.

Norimberk do Stuttgart vlakem

Mnichov do Stuttgart vlakem

Frankfurt do Stuttgart vlakem

Heidelberg do Stuttgart vlakem

Apps you need to download before traveling

 

9. K Chill Out: Uklidnit

Pokud jste nervózní cestovatel, jedna z aplikací, které potřebujete stáhnout, než cestujete, je klidná, je to aplikace, která bude vaším nejlepším přítelem. Tento šikovný nástroj cestovní má spoustu různých meditací pro úzkost, self-uklidňující, dýchání, a více. To také nabízí uklidňující zvuky, které vám pomohou relaxovat. Jako vystresovaný cestovatel sám, Klidu mi pomáhá udržet my, dobře, klid na silnici.

Paříž do Štrasburku vlakem

Lucemburk do Štrasburk vlakem

Nancy do Štrasburku vlakem

Dijon do Štrasburk vlakem

yoga pose

 

10. Udržovat své vzpomínky: Živé Trekker

Zápis do deníku je old-school awesome. Ale něco na papíře, znamená, riskujete, že ztratí ji, zvláště když jste na návštěvě více zemí. Další z aplikací ke stažení před cestováním je livetrekker.com. Journal vaše cesty, takže se můžete podívat zpět na cestách na interaktivní mapě. App vás sleduje as you go, Označení červenou čáru podél s mapou na přesné trase užíváte; Aplikace také sleduje rychlost a nadmořskou výšku, Díky tomu je ideální pro dobrodružné cestovatele. Přidejte obrázky, video, Zvuk, a text podél cesty, vytvoření multimediální cestovní deník můžete sdílet! Volný, uvolnit, iOS a Android, livetrekker.com

Rimini do Milán vlakem

Řím do Milána vlakem

Bologna do Milán vlakem

Verona do Milán vlakem

 

 

11. Udržet si organizovaný: PackPoint

Je to pravděpodobně jen vzrušení z děje dobrodružství, ale tam je vždy něco, co bychom zapomenout dělat nebo sbalit před výlet. Naštěstí technologie je zde opět zachránit den. Stáhněte si PackPoint! Zdá se, že se na předpověď počasí pro data a místa vašeho výletu. To bude také zeptá na činnosti, které se mohou účastnit při svých cestách, jako je setkání pro podnikání, plavat v bazénu, nebo fantazie večeři. Pak nabídne balení seznam položek byste měli přinést na základě těchto aktivit. snazzy, že jo? Můžete také sdílet to, co jste našli se svými přáteli, Díky jejich cesty jednodušší, také! tak si pamatujte tento důležitý špičku Apps budete muset stáhnout ještě před cestou.

Brusel do Amsterdam vlakem

Hamburk do Amsterdam vlakem

Berlín do Amsterdamu vlakem

Paříž do Amsterdamu vlakem

Apps you need to download before traveling

 

12. Pro rady o aktivitách: TripAdvisor

TripAdvisor je super aplikace, která vám může dát miliony recenze cokoliv, v rychlý a snadný způsob,! Nejlepší na tom je, že tyto názory, názory, videa, a fotky jsou od skutečných lidí, takže víte, že je to legitimní! Vyzkoušejte funkci TripAdvisor Near Me najít dobře hodnocených míst poblíž, ale nejlepší funkce aplikace nabízí, je počet zemí, které podporuje - je to jen asi všude, což je nezbytný průvodce pro každého cestovatele. Můžete také požádat konkrétní cestovní otázky ve fórech dané aplikace nebo přidat vlastní hodnocení podobným způsobem pomoci.

Kolín nad Rýnem do Frankfurt vlakem

Mnichov do Frankfurt vlakem

Hannover do Frankfurt vlakem

Hamburk do Frankfurt vlakem

 

13. Naučit se mluvit jako místní: duolingo

I když mluví pomalu s více než-přehnaným ruky gesta zdá fun, Někdy to může být trochu únavné. vstoupit duolingo. Pokud jste vážně dostat se s místními, stáhněte si tuto aplikaci!

Nabízí kurzy pro začátečníky na úrovni, ale je to také skvělý nástroj pro ty, kteří chtějí oprášit různých jazycích. Můžete také chatovat s roboty ve vybraných jazycích. To může být zvláště užitečné, když se snažíte naučit fráze, které vás pravděpodobně používat nejvíce v zahraničí.

Lucemburk do Brusel vlakem

Antverpy do Bruselu vlakem

Amsterdam do Bruselu vlakem

Paříž do Bruselu vlakem

 

14. Chcete-li zjistit, co říkají: Překladač Google App

I když jsme již doporučil duolingo, pokud jste v časové tísni a chtějí komunikovat v reálném čase, Překladač Google je aplikace pro použití. Má rozpoznávání hlasu a v podstatě každý cizí jazyk, budete někdy setkat, aby byl tento jeden z nejlepších překladu aplikací kolem. Je to milý, zda máte se systémem Android nebo iPhone, a je ještě použitelný v režimu offline.

Berlín do Drážďan vlakem

Hannover do Drážďan vlakem

Postupim do Drážďan vlakem

Norimberk do Drážďany vlakem

 

 

15. Chcete-li si nové přátele: Setkání

Pokud jste ten typ cestovatel, který má rád, aby se s novými přáteli na cestách, dívat dál. Meetup je aplikace, jejímž smyslem je pomáhat vám splnit stejně smýšlející lidi na celém světě. Můžete tvořit zájmově orientované skupiny, a vytvářet události, jako jsou čárové procházení a jídla s místními. Aplikace má i nastavení pro rodiny podílet se na aktivitách dítě-přátelský. Pěkný!

Norimberk do Prahy vlakem

Mnichov do Prahy vlakem

Berlín do Prahy vlakem

Vídeň do Prahy vlakem

 

16. Obejít, když přijedete: Uber

I když se budeme vždy doporučujeme použití vlaku místo auta na cestách, pokud se ocitnete přijíždějící pozdě v noci nebo někam směřuje, aniž by služby budete muset použít Uber. I když ne každá země má Uber nebo jeho americký konkurent Lyft, téměř každá země má taxi aplikaci nějakého druhu. Ať už jste v Kazachstánu nebo ve Francii, najděte svou místní aplikaci pro taxi a nezapomeňte si ji stáhnout, než naskočíte do vlaku.

Mnichov do Curych vlakem

Berlín do Curychu vlakem

Basilej do Curych vlakem

Vídeň do Curychu vlakem

Apps you need to download before traveling

 

17. Navigovat Ti klikatých uliček: Aplikace Mapy Google

Poté, co jste vystoupili a našel sám sebe putování po ulicích hledá nejlepší bagetou, budete potřebovat Google Maps obejít. Proč? Vzhledem k tomu, Google Maps, je jedním z nejlepších světových navigačních aplikací. Od směrech jízdního řádu pěší, Google má vás vztahuje. Ještě lepší, Zde si můžete stáhnout mapy pro použití v režimu offline, což znamená, že v oblastech se skvrnitým WiFi stále najdete to skryté bistro v uličce.

Chcete-li stáhnout mapy, jednoduše zamíří do služby Mapy Google na vašem smartphone a přejděte na mapu, kterou chcete použití. Jakmile je zaměřena na vašich požadovaných místech, vepište “OK mapy” do vyhledávacího pole. Google začne stahovat offline mapy do telefonu, které můžete použít kdykoliv. A je to!

La Rochelle do Nantes vlakem

Toulouse do La Rochelle vlakem

Bordeaux do La Rochelle vlakem

Paříž do La Rochelle vlakem

navigation apps

 

18. Aplikace ke stažení pro sledování vaší cesty: TripIt

TripIt je aplikace pro sledování cestování, která pomáhá organizovat všechny vaše cestovní informace na jednom místě. Od letenek do hotelové rezervace, TripIt organizuje vše do snadno čitelný trasu, která vás udrží na správné cestě. Buď propojit své účty přímo do aplikace, nebo přepošlete všechny své potvrzovací e-maily, a TripIt se postará o zbytek. K dispozici na ploše, Android, nebo Apple iPhone, budete jej moci používat kdekoli na světě.

Janov do Benátek vlakem

Turín do Benátek vlakem

Parma do Benátek vlakem

La Spezia do Benátek vlakem

 

19. Znát svůj směnný kurz: Měna App tím ušetřit Train

I když to jeden může být trochu víc výklenek, existuje spousta případů, kdy jsem byl na cestách bez dat nebo WiFi a byli zoufalí vědět kurz. Ať už je to temný taxikář nebo prohlídka, která vyžaduje budete platit v hotovosti, má aplikace na straně k aktu jako převodník měn může být darem z nebes. Uložit vlak app měna Práce na nebo off-line, takže je k dispozici vždy, když jej potřebujete.

Basilej do Interlaken vlakem

Bern do Interlaken vlakem

Lucerne do Interlaken vlakem

Curych do Interlaken vlakem

american 100 bill dollar

 

20. Za všechno: WhatsApp

Pokud jste ještě nemáte tuto aplikaci do telefonu, pochopit to. Zatímco Severní Amerika do značné míry postrádal dat založené na mobilní aplikace, WhatsApp se používá na celém světě pro zasílání zpráv, videohovory, a hlasové hovory. Jeho popularita je taková, že většina podniků v zahraničí pracovat s celou řadou WhatsApp vedle nebo dokonce namísto standardního telefonního čísla. Věřte nám, když řekneme, že si budete muset stáhnout WhatsApp.

Florencie do Arezzo vlakem

Perugia do Arezzo vlakem

Bologna do Arezzo vlakem

Siena do Arezzo Train

Apps you need to download before traveling

 

21. Aplikace, které musíte stáhnout před cestováním za lety: LoungeBuddy

I když to není vždy nejlepší nápad letět, zejména v rámci Evropy, Někdy budete muset stihnout letadlo do čela, kde vlaky nemohou jít. Pokud skončíte na letišti, udělej si laskavost a stáhnout LoungeBuddy, šikovný app cestovní která vám umožní nákup zlevněný vstup do letištních salonků. To je užitečné zejména v těch dlouhých layovers, jako letištní salonky nabízejí bezplatné jídlo a pití. Co je důležitější, působí jako útočiště od shonu často nalezené v letištních terminálech, takže vaše další mezipřistání bude mnohem příjemnější.

Berlín do Cáchy vlakem

Frankfurt do Kolín nad Rýnem vlakem

Drážďany do Kolína vlakem

Cáchy do Kolína nad Rýnem vlakem

 

22. Pro North Američané v Evropě: Metrika Konverze App

Zatímco jiní se rádi smějí v Severní Ameriky a jejich vlastní lpění na imperiální systém měření, to může vytvořit vážný důvod k obavám, když oni jdou zámoří. Jak rychle se devadesát kilometrů za hodinu? Kolik kilo těstovin vážit? Byly všechny tyto otázky zodpovězeny, aniž by se hloupě, že si stáhnete aplikaci Metric konverze do telefonu, než začnete svou cestu, nebo pomocí Save vlaku odpovídající aplikace bude dostupná na apps sekci našeho Uložit blog o vlaku.

Berlín do Rothenburg Ob Der Tauber vlakem

Stuttgart do Rothenburg Ob Der Tauber vlakem

Mnichov do Rothenburg Ob Der Tauber vlakem

Frankfurt do Rothenburg Ob Der Tauber vlakem

 

23. Pro vstup do USA: Mobilní pasová aplikace

Jediný oficiální vládní aplikace v tomto seznamu, Mobile Passport je nabízena USA pro cla a ochranu hranic k pomoci cestujícím vstup do USA s lehkostí. Stáhněte si ji dříve, než dorazí ve Spojených státech amerických a používat jej vyplňte informace o vašem mobilním telefonu. Pak, odešlete formulář, jakmile se dotknete dolů a přeskočit masivní linku na imigračním kiosků v USA. Je to zdarma a snadno použitelný!

Brémy do Norimberku vlakem

Lipsko do Norimberku vlakem

Hannover do Norimberku vlakem

Hamburk do Norimberk vlakem

Toto je náš seznam nejlepších aplikací ke stažení před cestováním, ať už jde o dlouhou cestu vlakem, nebo jen o místní jízdu. Pokud budete potřebovat další pomoc s vaší cestovní plány, Uložit vlak nabídek trénovat vstupenky na levnými ceny, uvolní svůj rozpočet na další zábavné aktivity při příjezdu do cíle!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?? Klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fapps-download-traveling%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení)