Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 28/01/2022)

S Atlantským oceánem na jedné straně a nejmalebnějšími městy na straně druhé, a 10 nejkrásnější pobřežní města v Evropě jsou nejlepšími destinacemi pro relaxaci a odpočinek nejkrásnější pobřežní města v Evropě jsou nejlepšími destinacemi pro relaxaci a odpočinek. Odpočívá na útesech, poslouchat vlny oceánu, nasávání v nedotčené mořské vodě, nebo objevování legend za přístavy a věžemi, jsou speciální zážitky, které najdete pouze na pobřeží Itálie, Francie, a Anglie.

Železniční doprava je nejšetrnější k životnímu prostředí způsob, jak cestovat. Tento článek byl napsán vzdělávat o cestování vlakem a byl vyroben ušetřit Train, Nejlevnější jízdenky na vlak v Evropě.

 

1. Krásné pobřežní město v Itálii: pobřeží Amalfi

Slavné malebné domy s výhledem na Tyrhénské moře v Amalfi jsou dokonalé pohlednice. Proto, Amalfi je na vrcholu všech pobřežních měst Amalfi jako nejkrásnější pobřežní město v Itálii. Dále, zjistíte, že je to nejzasněnější letní destinace v Evropě. Je to díky modré vodě proti útesům, a barevné domy které vytvářejí dokonalé prostředí pro eskapádu u moře.

dodatečně, pokud chcete objevit více, pak amalfská katedrála a vila Rufolo, nabízejí nádherný výhled na Středozemní moře a zahradu. nicméně, vrcholem Amalfi je 40 minut’ jet z Vietri Sul Mare do Positana s některými z nejúžasnější pohledy pobřeží.

Milán do Neapole vlakem

Florencie do Neapole vlakem

Benátky do Neapole vlakem

Pisa do Neapole s vlakem

 

Amalfi Coast Italy Beautiful Coastal Towns

 

2. Nejkrásnější pobřežní město ve Francii: Saint-Malo

Zatímco Saint-Tropez a Nice jsou 2 populárních pobřežních měst ve Francii, Saint-Malo v Bretani na kanálu La Manche je pobřežní skrytý klenot. Je to díky bohaté historii a příběhům, které se odehrály na březích Saint-Malo. V Saint-Malo, budete cestovat zpět v čase do doby pirátů, a francouzští korzáři, bojovat a bránit Velkou Francii před hradbami.

Dnes, Hradby Saint-Malo jsou skvělé pro procházky po starém městě, obdivovat západ slunce, a sledovat vlny. Abyste plně ocenili kouzlo Saint-Malo, měli byste zůstat přes noc a navštívit ostrovy Grand Be a Petit Be.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

France's Saint-Malo Coastal town and its sendy beaches

 

3. Krásné pobřežní město v Evropě: Lerici, Itálie

Málokdo slyšel o městě Lerici na italské riviéře, jedno z nejkrásnějších pobřežních měst v Evropě. Výchozím bodem by mohla být jeho sousední přístavní město La Spezia vaše cesta do Cinque Terre, ale Lerici má své vlastní neobjevené kouzlo. Najdete Lerici 8 kilometrů jihovýchodně od La Spezia, s malovanými domy, zátoky, přístav, hrad z 12. století s výhledem na moře, úžasné názory, a turistické stezky podél pobřeží.

navíc, Lerici je skvělým výchozím bodem pro vaši cestu na italské pobřeží: Malebné Cinque Terre, Portofino, a Portoverane. Můžete si také udělat jednodenní výlet do krásné Pisy.

La Spezia do Riomaggiore s vlakem

Florencie do Riomaggiore s vlakem

Modena do Riomaggiore s vlakem

Livorno do Riomaggiore s vlakem

 

Fishing at The Coastal Town Lerici, Italy

 

4. Krásné pobřežní město ve Francii: Cassis-Marseille

Vápencové útesy, čistá čistá voda, panoramatické výhledy na pobřeží z kaváren na chodníku, udělejte z Cassis nejkrásnější pobřežní město. Cassis se nachází mezi nejvyšším pobřežním útesem v Evropě, Čepice Canaille, a bílý vápenec Calanques. navíc, v Cassis, najdete to nejlepší ze všech světů – Provence vinice, a nádherné Středozemní moře.

Usrkávání na sklenici růžového vína, sledování rybářů, bude vrcholem vaší dovolené v tomto kouzelném pobřežním městě. Tento francouzský skrytý klenot je vlakem od Marseille, a perfektní útěk z rušného města.

Paříž do Marseille vlakem

Marseilles do Paříže vlakem

Marseilles do Clermont Ferrand s vlakem

Paříž do La Rochelle s vlakem

 

The Most Beautiful Coastal Town In France: Cassis-Marseille

 

5. Arromanches-Les-Bains Ve Francii

Slavný pro vylodění v Normandii, Arromanches je krásné pobřežní město v regionu Normandie ve Francii. Na rozdíl od vojenského hlediska to kdysi bylo, dnes najdete nádherné plážové město na pobřeží Atlantiku.

Proto, čeká vás nezapomenutelná dovolená u oceánu, s potápění, jachting, jízda na koni na zlaté pláži, a slunění. Na krátký nebo dlouhý víkend, užijete si oceán s Arromanches-Les-Bains’ 550 obyvatelé, a zažít Normandská magie.

Paříž do Rouenu s vlakem

Paříž do Lille vlakem

Rouen do Brest s vlakem

Rouen do Le Havre s vlakem

 

Arromanches-Les-Bains In France Normandy region

 

6. Cornwall, Anglie

Pobřeží Cornwallu se táhne až k 679 kilometrů útesů, jeskyně, a pláže. To přispívá ke statusu Cornwallu jako nejlepšího města pro surfování ve Velké Británii. Tak, pokud plánujete na dovolené u moře přidat vodní sporty, Cornwall je perfektní.

Nejkrásnějším pobřežním městem ve Velké Británii je nádherný poloostrov. Proto, kamkoli se otočíte, ocitnete se na úžasném pobřeží. Pro nejlepší výhled na nejlepší pláže a pobřeží Cornwallu, můžete jít cestou na jihozápadním pobřeží.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

 

Cornwall, England Cliffs

 

7. Honfleur pobřežní město ve Francii

Pokud hledáte nejlepší pobřežní město ve Francii, pak je odpovědí Honfleur. Na místě setkání řeky Seiny a oceánu, plavby, barevné domy odrážející se v moři, a procházky po břehu, učinit Honfleura jedním z 10 nejkrásnější pobřežní města v Evropě.

Říjen je nejlepší čas jít a užít si přístav a čerstvý přímořský vzduch v Honfleuru. Bude to skvělý způsob, jak se rozloučit s letem, nasávat slunce a vyhýbat se vlhkosti, a davy turistů.

Paříž do Rouenu s vlakem

Rouen do Paříže vlakem

Paříž do Calais vlakem

Rouen do Calais s vlakem

 

Honfleur Beautiful Coastal Town In France

 

8. Santa Cesarea Terme Itálie

Santa Cesarea Terme je nádherné pobřežní město v Apulii. S výhledem na moře, užijete si pěkné moře a termální lázně na vaší italské dovolené.

Na rozdíl od ostatních barevných pobřežních měst v Itálii, Santa Cesarea se vyznačuje tím, že Islámská architektura. To znamená, město obklopují bílé působivé vily a věže, a vypadat naprosto krásně s modrým mořem na obzoru. Pokud se rozhodnete navštívit toto nádherné pobřežní město, můžete mít to štěstí, že zůstanete v jednom z mnoha transformovaných hradních hotelů ve městě.

Neapol do Brindisi s vlakem

Neapol do Bari s vlakem

Bari do Fasano vlakem

Neapol do Fasana vlakem

 

 

9. Bruggy (Použitý), Belgie

Staré město Brugge je jedním z nejvíce okouzlující stará centra v Evropě. Brugge je také držitelem titulu jako jeden z 10 nejkrásnější pobřežní města v Evropě. Bruggy u moře jsou docela úžasný pohled do očí, s jeho kanály, lodě, a malebné domy.

S krásným pobřežím, není divu, že si mnoho vlámských králů vybralo, Brugge jako jejich domov. Proto, měli byste být připraveni na největší počet hradů a věží s výhledem na moře.

Amsterdam do Brugg s vlakem

Brusel do Bruggy vlakem

Antverpy do Brugg s vlakem

Gent do Brugg s vlakem

 

Brugge, Belgium Is a city on the coast of the channel tunnel

 

10. Benátky, Itálie

Nádherné město Benátky nás zavírá 10 seznam nejkrásnějších pobřežních měst v Evropě. Architektura, gelato, a projížďky na lodi učinit z Benátek absolutní zasněný cíl u moře.

Benátky žijí na moři, a proto je to konečné pobřežní město v celé Evropě. Italové Benátky zbožňují, a turisté to také zbožňují. Budete se úžasně potulovat po uličkách a úzkých uličkách.

Milán do Benátek vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Bologna do Benátek vlakem

Treviso do Benátek vlakem

 

Venice, Italy is one of the most known coastal cities in the world

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat cestu do „10 nejkrásnějších pobřežních měst v Evropě“.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 nejkrásnějších pobřežních měst v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-coastal-towns-europe%2F%3Flang%3Dcs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)