Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 01/01/2021)

Pokud si nejste jisti, které zábavní parky v Evropě jsou nejlepší, pak hledat žádné další. Tento článek je seznam některých z nejlepších zábavních parků můžete navštívit v Evropě právě teď! Dáme vám podrobný popis každého a jak můžete se k nim dostat vlakem. Takže začněme se seznamem!

 

Největší zábavní park v Evropě - Disneyland Paris

Pokud jste nenavštívili, jste jistě slyšeli o Disneyland v Paříži. Součástí parku je vše, co se dá najít v původní Disneyland ve Spojených státech. Plus, obsahuje dva zábavní parky a celkem sedm hotelů na místě! Budete s největší pravděpodobností potřebovat několik dní, pokud chcete navštívit vše. mimoto, můžete také navštívit Walt Disney Studios, která je hned vedle parku.

Pokud jde o dosažení park, je to relativně snadné se tam přijedete vlakem. Jedním z nejvíce centrálních vlakových uzlů ve Francii se nachází přímo u Disneyland. Ve středu v pochybnost je vlakové nádraží Marne-la-Vallée / Chessy, a můžete snadno dostat z kdekoliv ve Francii nebo mimo. A co víc, Disneyland leží ne příliš daleko od Paříž.

Paris se Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Brusel Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Lyon Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Lille do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Nejoblíbenější zábavní park v Německu - Europapark

Europapark je největší a nejznámější park v celé Evropě, hned po Disneyland. nicméně, to není důvod, proč jsme ho vybrali. Je to jeden z nejlepších zábavních parků v Evropě Podle našeho názoru to z důvodu kolečkových tácky. Budete jezdit tolik z nich a spoustu opravdu jedinečných. Budete muset zkontrolovat Arthur – nejnovější horská dráha, která je kombinace krytého / venkovního jeden s tmavou jízdu, jakož!

Toto najdete úžasný zábavní park v Rustu, město v blízkosti Freiburg a Strasbourg. To znamená, že můžete dostat Europapark poměrně snadno vlakem, z nějakého města. Na vlakové nádraží je asi 4 km daleko, takže pak můžete jít do vchodu, nebo jednu z pravidelných autobusy že jít do parku.

Strasbourg do Ringsheim Vlaky

Stuttgart se Ringsheim Vlaky

Basel do Ringsheim Vlaky

Offenburg na Ringsheim Vlaky

 

Pohádkový Capital Evropy - Efteling zábavní park

Zábavních parků Nejlepší, Efteling Nizozemsko

 

Mnoho lidí z celé Evropy nevědí o tomto snů pro všechny pohádkové milovníci! nicméně, park je největší ve všech třech zemích Beneluxu. A co víc, Efteling Je to místo, kde jsou všechny dobře známé pohádky ožívají! Mnoho z klasických pohádek Hanse Christiana Andersena, Charles Perrault, a Brothers Grimm ožívají zde. Oni jsou představováni prostřednictvím širokého sortimentu jízd, Dobrodružství, a více. Celkem vzato, budete potřebovat alespoň dva dny k návštěvě vše!

Můžete navštívit Efteling dosti Snadno vlakem. Je umístěn přímo mezi všemi hlavními městy v Nizozemsku. To dělá park přístupný z celého Nizozemí a za. Se správnými vlakových spojů, se můžete dostat do parku z kdekoli v Evropě. To je další důvod, proč Efteling je jedním z nejlepších zábavních parků v Evropě!

Brusel Tilburg Vlaky

Antwerp do Tilburg Vlaky

Berlín do Tilburg Vlaky

Paris se Tilburg Vlaky

 

Celkem vzato, tito tři jsou naše top vzájemné. Existuje mnoho dalších v Evropě, to je jisté, ale domníváme se, že jen tyto tři jsou skutečně nejlepší. Můžeš kontaktujte nás Chcete-li vědět více o parcích a vlak jezdí k nim. Taky, neváhejte se podívat na náš blog. Jsme obvykle píše o mnoha místech a vlakových jízd stojí za to navštívit a brát v celé Evropě!

 

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-amusement-parks-europe%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)