Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 29/10/2021)

Plánování bakalářské nebo bakalářské party je rozhodně nejlepší součástí bytí nejlepším čestným mužem nebo služkou. Co může být zábavnější, než shromáždit všechny gangy dohromady pro zlé dobrodružství v Evropě? Obzvláště předtím, než se ti šťastní ve skupině usadili.

Evropa je skvělou destinací pro večírky. Vybrali jsme si ruku 7 nejlepších bakalářských a bakalářských výletů v Evropě. Od luxusních výletů po lázeňské tématice po celonoční večírky a poskakování barů. Tak, jste povinni vytvořit nevšední výlet pro nevěstu a ženicha, který má být.

 

1. Hedonistický bakalářský / bakalářský rozpočet v Berlíně

S velkou barovou scénou, Berlín je skvělou destinací pro zábavný a vzrušující bakalářský a bakalářský výlet v Evropě.

Berlín je známý svými bláznivými večírky a Oktoberfestem a je ideální pro víkendový útěk. Dalo by se zahájit párty tím, že dostanete pár skvělých fotek gangu ve slavné East Side Gallery. Pak, pokračujte v osobní prohlídce barů nebo se vydejte za dobrodružstvím a jít bar poskakování. mimoto, Berlín je domovem několika velkých lázní, kde byste mohli potit celou kocovinu po noci klubování.

Frankfurt do Berlín vlakem

Kodaň do Berlín vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlín vlakem

 

Hedonistický bakalářský / bakalářský rozpočet v Berlíně

 

2. Bakalářská / bakalářská cesta do Amsterdamu

Notoricky známé a lákavé, Amsterdam je evropské město hříchu i malý ráj. Pokud plánujete jarní bakalářský výlet do Evropy, pak je Amsterdam nejkrásnější. Kvetoucí kanály, barevné domy a roztomilé kavárny, cyklostezky, a samozřejmě květinový festival v květnu. Všechny tyto divy způsobí, že se nevěsta cítí v sedmém nebi.

nicméně, pokud máte zájem o bláznivý víkend na oslavu posledních okamžiků svobody, pak Amsterdam je ideální pro divoké bakalářské párty. Začněte u Muse Du Sexe do čtvrti červených světel, a skončit s drinkem a striptýzovou večeří. Tím pádem, bakalářský výlet do Amsterdamu bude bezpochyby nezapomenutelným výletem.

Vlakem do Brém do Amsterdamu

Hannover do Amsterdam vlakem

Bielefeld do Amsterdam vlakem

Hamburk do Amsterdam vlakem

Dívky fotografování s tulipány v Amsterdamu zády k fotoaparátu

 

3. Bakalářská / Bakalářská cesta do Prahy

Dámy určitě ocení krásné výhledy na Prahu, architektura, a umění. Dále, Praha je známá svými špičkovými pivními zahradami a koktejlovými bary. To znamená, že pražské bary jsou na nejlepších místech a slouží těm nejchutnějším a nejchytřejším nápojům v Evropě, například, Hemingway koktejlový bar. Po několika drinkech, pokud chcete opravdu divokou noc, vydejte se na objevování světově proslulé Prahy scéna nočního života. Vyléčit tu ranní kocovinu, podívejte se na nejlepší kavárnu v Praze, Hrnek Cafe. Jejich specialitou je bohaté kávové nápoje a chutné jídlo.

nicméně, pokud nechcete ztratit mysl v noci chlastu, pak se vydejte mimo centrum města. Praha je domovem mnoha termálních lázní a lázní, kde se můžete po návštěvě hýčkat okouzlující hrad. To jistě způsobí, že se nevěsta bude cítit jako princezna pohádka. Další skvělá věc, kterou budou muži absolutně milovat, je splavování řek.

Norimberk do Praha vlakem

Mnichov do Praha vlakem

Berlín do Prahy vlakem

Vlakem do Vídně do Prahy

 

Výlet do Prahy a Salut s nápoji v baru

 

4. Výlet do Budapešti

Ohromující architektura a protéká řeka Dunaj, Udělejte z Budapešti úžasnou destinaci pro cesty se svobodou a svobodou.

Nápoje a večerní plavby po řece Dunaj, křížení města s výhledem na velkolepou architekturu, je ideální pro bakalářské a bakalářské párty. Další skvělou možností je relaxační víkend v luxusních lázních s dívkami. Budapešť je skvělé město prohlídky potravin, kde můžete ochutnat národní víno z Egeru a Somla a ochutnat tradiční maďarská jídla na hostině na oslavu posledního jediného života.

Vinný sklep Faust je jedním z nejstarších sklepů v Evropě a tam, kde můžete Užijte si nejlepší vína a ochutnejte hovězí maso a další pochoutky.

Vlakem do Vídně do Budapešti

Praha do Budapešti vlakem

Mnichov do Budapešť vlakem

Graz do Budapešti vlakem

 

 

5. Bakalářská / bakalářská cesta do Tyrolska

Pro nej dobrodružnější a adrenalin zvyšující bakalářský výlet do Evropy, region Tyrolsko v Rakousku je nejlepší destinací. Budete cítit, že se vracíte do původů. Sedí kolem ohně, venku z vaší dřevěné kajuty na grilování a pití. Pokud je gang připraven na dobrodružství horolezectví, rafting, a mnoho dalších outdoorových aktivit, pak Area47, je skvělá volba pro víkend pro všechny a pro velkou párty.

Tirol je také ideální pro výlet do mládenců, zvláště pokud jste sportovní a chcete zažít přírodu v jednom z nejvíce Překrásná místa v Evropě. Nádherný výhled a svěží vzduch jsou ideální pro spojení a vytvoření nezapomenutelných okamžiků v lesích a vodopádech v Tyrolsku.

Mnichov do Innsbruck vlakem

Vlakem do Salcburku do Innsbrucku

Oberstdorf do Innsbruck vlakem

Graz do Innsbrucku vlakem

 

Výlet do Tyrolska a přírodní rafting

 

6. Švýcarské Alpy

Úchvatné výhledy, hory, údolí, a vodopády v Švýcarské Alpy jsou perfektním prostředím pro snový výlet po Evropě. Švýcarské Alpy jsou rájem i Disneylandem pro dobrodružný gang. Například, pokud vaše skupina miluje outdoorové aktivity, pak můžete lyžovat, pokud je zima. Nebo, na druhou stranu, jestli je to jarní nebo letní výlet, pak, trekking, nebo chlazení v půvabné vesnici je jen pár věcí, které se v této fenomenální lokalitě mají dělat.

Zatímco bakalářský a bakalářský výlet do švýcarských Alp může být dražší než víkendový útěk do Berlína nebo Prahy, mohlo by to být také místo, kde si vytváříte vzpomínky, které vydrží celý život a které jsou nezaplaceny.

Vlaky do Basileje do Interlakenu

Vlaky ze Ženevy do Zermattu

Vlaky do Bernu do Zermattu

Vlaky do Lucern do Zermattu

 

Venkovní horká lázeň ve Švýcarských Alpách

 

7. Bakalářská / bakalářská cesta do Aquitaine, Francie

Bakalářský a bakalářský výlet je skvělou příležitostí k dobrodružství, zkuste něco nového a rozbijte hektickou rutinu. Proč to nedělat ve velkém stylu a jít celou cestu a utrácet na rozmazlování? Glamping je úžasná volba pro vzrušující bakalářský a bakalářský výlet. Francouzský venkov je úžasný místo pro kempování v luxusních mongolských jurtech na dechberoucí francouzské zemědělské půdě se svými nejlepšími přáteli.

Venkovní bazén, ovoce, snídaně v posteli, táborák, a cykloturistika kolem krásných hor je o bezstarostném bezstarostném běhu, který si každý bude pamatovat. Bakalářské a bakalářské výlety jsou jedny z nejkrásnějších období v životě každého člověka. Tím pádem, měl by se slavit na nejkrásnějších místech světa a Evropa je jako stvořená pro zasněné nebo divoké cesty se svobodou a svobodou.

Nantes do Bordeaux vlakem

Paříž do Bordeaux vlakem

Lyon do Bordeaux vlakem

Marseilles do Bordeaux vlakem

 

Bakalářský / bakalářský výlet do Akvitánie, Francie

 

Je velmi snadné vlakem cestovat po Evropě a cestovat po ní Save A Train do jakéhokoli místa určení a našeho města 7 nejlepší destinace pro bakalářské výlety.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „7 nejlepších bakalářských a bakalářských výletů v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-bachelor-bachelorette-trips-europe%2F%3Flang%3Dcs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)