Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 25/01/2021)

Ať už jste milovník piva, kteří chtějí mít svou vášeň na silnice nebo už máte cestu do Evropy na základě knihy, trvat pohled na Pivní trasa vlak – Nejlepší Beers v Evropě vlakem. Nebudete zklamáni! Ještě lepší, každý z našich návrhů se snadno dostanete vlakem. Ne řidičský potřebný, což znamená, že žádné starosti. Jenom sranda!

 

Pivní trasa vlak – Nejlepších piv v Evropě: Na vlakovém nádraží!

Jedna věc, kterou si možná neuvědomujete, je, že dobré pivo Cesta vlakem lze nalézt v mnoha nádražích. Sheffield Tap je jeden z nejlepších, představovat asi 30 Sudy a návrhy - některé z nich zvýraznit z místních a poměrně obskurních pivovarů. Dalo by se dostat do vlaku a jít navštívit některé z nich ... nebo prostě zůstat a věnovat více času jejich odběru. Jak cool?!

 

Sheffield výčepní

Pivní trasa vlak – Nejlepších piv v Evropě: Delirium Village v Bruselu, Belgie

Pink Elephant Best Beers v Evropě

Nyní, To je ten, který jsem osobně příliš, když jsem navštívil Brusel a můj manžel byl na misi, aby nalézt Nejlepší Beers v Evropě. Tip: Sledujte růžový slon!

Jsem původem z Jižní Afrika a cítil trochu stýskalo při návštěvě Bruselu. Tak, objednal jsem si ve staré Lite z domova. Samozřejmě, měli v zásobě! To není divu, as delirium Cafe je známý pro své dlouhé pivo seznam, stál u 2,004 různých značek v lednu 2004 jak je zaznamenáno v Guinnessova kniha rekordů. V nabídce jsou piva z více než 60 země!

V baru se nachází v malé uličce zvané Impasse de la Fidelite / Getrouwheidsgang, jen pár set metrů od grand Place. Na Jaenneke Pis Socha je přes ulici od vchodu.

Jméno bar pochází z piva delirium tremens, jehož růžový slon symbol také zdobí vchod do kavárna.

Vlakové nádraží je a 10 minut chůze od kavárna, a tak není divu, že se na Pivní trasa vlak – Nejlepší Beers v Evropě.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Pivní trasa vlak – Nejlepších piv v Evropě: Ye Olde Cheshire Cheese v Londýn, Anglie

Ye Olde Cheshire Cheese místo znamení

 

Máme rádi historii, který je dodáván s tímto pití expedice. Upřímně řečeno, tato hospoda nemá největší výběr ve srovnání s některými z jeho sousedů. Ale to, co mu chybí ve velkém množství, že vyrovná s její historie kvalitní k němu připojené. Legenda říká, že mniši vaří na místě před tím, než se stal pub. Samuel Johnson a Charles Dickens zde pil, takže budete sdílet pivo s historií v tomto dorazu.

Zřízení je v současné době ve vlastnictví Sam Starý pivovar Smith. Jejich hospody jsou go-to pro krásné budovy, tradiční ales, a útulné interiéry. Nejsou žádné velké značky, prostě brilantní oběti z vlastního pivovaru v Tadcaster, Yorkshire.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Pivní trasa vlak – Nejlepších piv v Evropě: Pilsner Urquell pivovar v Plzni, Česká republika

Pít nejlepších piv Evropě se svými přáteli

 

Ačkoli pivovar zmodernizovala od 1993, míle na stárnutí sklepů, které zůstávají podzemí jsou součástí prohlídky. Podzemní ruch končí otevřeným dřevěným kvasem a několika obrovskými dřevěnými sudy, které stárly všechny Pilsner Urquell.

Pivo ze stoupání lemované Super hlaveň, docela jednoduché, nejlepší ležák, které jsme kdy ochutnali. A měli byste ji vyzkoušet na vlastní oči! Pivovar Plzeňský Prazdroj zve, aby jedinečnou prohlídku. Budeš Zkusenosti dobrodružství a zábavu v historických sklepích, dozvědět se o výrobě piva a ochutnat vynikající ležák, samozřejmě!

Norimberk do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

Pivní trasa vlak – Nejlepších piv v Evropě: Německo (NOT Munich)

Můžeme vás zasvětí do tajemství? Nejlepší pivo v Německu ne v Mnichov. Německo má obrovskou škálu výjimečných piv. Dokonce i mnohé země každodenní várek jsou překvapivě dobré. Ale ne každý pivo může být vynikající, dokonce i v zemi, kde je pivo legendou. Pokud hledáte pro rozmanitost a máte rádi pivo s charakterem a prskání, udělej si laskavost a naplánovat výlet do bavorského zapadákova, kde pivo je součástí místní kultura a vaří skuteční lidé s příběhy vyprávějí.

Kolín nad Rýnem do Frankfurtu Vlaky

Mnichov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

Dolní Bavorsko – Niederbayern

Dolní Bavorsko - Niederbayern

 

Tento úsek území na východ od Mnichova prochází Bavorský les rakouských a českých příhraničních oblastech a je jedním z nejméně cestoval oblastí Německa. To samo o sobě dělá Dolní Bavorsko atraktivní destinace, ale Dějiny a kultura piva, aby bylo ještě přitažlivější.

Sedmdesát jedna malých a středních pivovarů působí v této části Bavorska. Některé z nich sahají až do 1400s. Jedenáct z nich bylo buď založena církev, běh klášterů, nebo ve vlastnictví šlechty. Tři jsou stále provozovány německých baronů a jeden je nejstarší klášterní pivovar na světě. Dolní Bavorsko je skrytý poklad pokud jde o pivo.

 

Chcete se dostat to nejlepší piv v Evropě? (Zodpovědně samozřejmě!) Pak si s vaší cesty Save A Train Neexistují žádné peaky skryté poplatky, což znamená více peněz na pivo!

 

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-beers-route-europe%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)