Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 25/01/2021)

Ať už jste milovník piva, kteří chtějí mít svou vášeň na silnice nebo už máte cestu do Evropy na základě knihy, trvat pohled na Pivní trasa vlak – Nejlepší Beers v Evropě vlakem. Nebudete zklamáni! Ještě lepší, každý z našich návrhů se snadno dostanete vlakem. Ne řidičský potřebný, což znamená, že žádné starosti. Jenom sranda!

 

Pivní trasa vlak – Nejlepších piv v Evropě: Na vlakovém nádraží!

Jedna věc, kterou si možná neuvědomujete, je, že dobré pivo Cesta vlakem lze nalézt v mnoha nádražích. Sheffield Tap je jeden z nejlepších, představovat asi 30 Sudy a návrhy - některé z nich zvýraznit z místních a poměrně obskurních pivovarů. Dalo by se dostat do vlaku a jít navštívit některé z nich ... nebo prostě zůstat a věnovat více času jejich odběru. Jak cool?!

 

The Sheffield beer Tap

Pivní trasa vlak – Nejlepších piv v Evropě: Delirium Village v Bruselu, Belgie

Pink Elephant Best Beers in Europe

Nyní, To je ten, který jsem osobně příliš, když jsem navštívil Brusel a můj manžel byl na misi, aby nalézt Nejlepší Beers v Evropě. Spropitné: Sledujte růžový slon!

Jsem původem z Jižní Afrika a cítil trochu stýskalo při návštěvě Bruselu. Tak, objednal jsem si ve staré Lite z domova. Samozřejmě, měli v zásobě! To není divu, as delirium Cafe je známý pro své dlouhé pivo seznam, stál u 2,004 různých značek v lednu 2004 jak je zaznamenáno v Guinnessova kniha rekordů. V nabídce jsou piva z více než 60 země!

V baru se nachází v malé uličce zvané Impasse de la Fidelite / Getrouwheidsgang, jen pár set metrů od grand Place. The Jaenneke Pis Socha je přes ulici od vchodu.

Jméno bar pochází z piva delirium tremens, jehož růžový slon symbol také zdobí vchod do kavárna.

Vlakové nádraží je a 10 minut chůze od kavárna, a tak není divu, že se na Pivní trasa vlak – Nejlepší Beers v Evropě.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Pivní trasa vlak – Nejlepších piv v Evropě: Ye Olde Cheshire Cheese v Londýn, Anglie

Ye Olde Cheshire Cheese place sign

 

Máme rádi historii, který je dodáván s tímto pití expedice. Upřímně řečeno, tato hospoda nemá největší výběr ve srovnání s některými z jeho sousedů. Ale to, co mu chybí ve velkém množství, že vyrovná s její historie kvalitní k němu připojené. Legenda říká, že mniši vaří na místě před tím, než se stal pub. Samuel Johnson a Charles Dickens zde pil, takže budete sdílet pivo s historií v tomto dorazu.

Zřízení je v současné době ve vlastnictví Sam Starý pivovar Smith. Jejich hospody jsou go-to pro krásné budovy, tradiční ales, a útulné interiéry. Nejsou žádné velké značky, prostě brilantní oběti z vlastního pivovaru v Tadcaster, Yorkshire.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Pivní trasa vlak – Nejlepších piv v Evropě: Pilsner Urquell pivovar v Plzni, Česká republika

Drink the Best Beers in Europe with your friends

 

Ačkoli pivovar zmodernizovala od 1993, míle na stárnutí sklepů, které zůstávají podzemí jsou součástí prohlídky. Podzemní ruch končí otevřeným dřevěným kvasem a několika obrovskými dřevěnými sudy, které stárly všechny Pilsner Urquell.

Pivo ze stoupání lemované Super hlaveň, docela jednoduché, nejlepší ležák, které jsme kdy ochutnali. A měli byste ji vyzkoušet na vlastní oči! Pivovar Plzeňský Prazdroj zve, aby jedinečnou prohlídku. Budeš Zkusenosti dobrodružství a zábavu v historických sklepích, dozvědět se o výrobě piva a ochutnat vynikající ležák, samozřejmě!

Norimberk do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

Pivní trasa vlak – Nejlepších piv v Evropě: Německo (NE Mnichov)

Můžeme vás zasvětí do tajemství? Nejlepší pivo v Německu ne v Mnichov. Německo má obrovskou škálu výjimečných piv. Dokonce i mnohé země každodenní várek jsou překvapivě dobré. Ale ne každý pivo může být vynikající, dokonce i v zemi, kde je pivo legendou. Pokud hledáte pro rozmanitost a máte rádi pivo s charakterem a prskání, udělej si laskavost a naplánovat výlet do bavorského zapadákova, kde pivo je součástí místní kultura a vaří skuteční lidé s příběhy vyprávějí.

Kolín nad Rýnem do Frankfurtu Vlaky

Mnichov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

Dolní Bavorsko – Dolní Bavorsko

Lower Bavaria - Dolní Bavorsko

 

Tento úsek území na východ od Mnichova prochází Bavorský les rakouských a českých příhraničních oblastech a je jedním z nejméně cestoval oblastí Německa. To samo o sobě dělá Dolní Bavorsko atraktivní destinace, ale Dějiny a kultura piva, aby bylo ještě přitažlivější.

Sedmdesát jedna malých a středních pivovarů působí v této části Bavorska. Některé z nich sahají až do 1400s. Jedenáct z nich bylo buď založena církev, běh klášterů, nebo ve vlastnictví šlechty. Tři jsou stále provozovány německých baronů a jeden je nejstarší klášterní pivovar na světě. Dolní Bavorsko je skrytý poklad pokud jde o pivo.

 

Chcete se dostat to nejlepší piv v Evropě? (Zodpovědně samozřejmě!) Pak si s vaší cesty Uložit vlak Neexistují žádné peaky skryté poplatky, což znamená více peněz na pivo!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-beers-route-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)