Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 09/07/2021)

Evropa vyrábí a spotřebovává nezměrné množství kávy, to má nejlepší kavárny a kaváren v Evropě. Je to Mekka milovníka kávy a upřímně, mnohem víc než jen to. Cafe kultura je okno do světa. Hledáme kavárny více než navštívíme zajímavých muzeí, památky, chrámy, a kostely! Co by Paris, Vídeň, a Itálie by bez jejich záviděníhodné kavárenské kultury?

Tady jsou 10 Nejlepší kavárny pro ty nejlepší kávy v Evropě!

Kávu a kavárny k nám připojit. My sip a nádech, zapojit zajímavé místní nebo blízcí, a odpojit se od rozruchu současného života. Je to elixír produktivity.

Existují stovky nejlepších kaváren v Evropě stojí za návštěvu, se jedná o výběr toho, co věříme, že jsou 10 Nejlepší kavárny pro ty nejlepší kávy v Evropě:

 

1. Barcelona: Satan Coffee Corner

Tento coffee shop klade kyčel v bederní. To je majetkem 25 letý, který je v lásce s kávové zrno. Má pečlivě zvládl umění vaření jeho směsi. Se mění podle ročního období, takže se ujistěte, že se ho zeptat, co je aktuální směs je.

K doplnění těchto vznešených vaří, různé domácí občerstvení jsou k dispozici ke koupi. Vytáhnout židli, užít si s velkými okny, které umožňují proud světla a dívat se na svět jet. To je určitě jeden z nejlepších kaváren v Evropě. Barcelona: Satans Coffee Corner

 

2. Zurich: Cafe Odeon

Art deco je nádherný styl Cafe Odeon v Curychu. Tento bohémský classic byl otevřen v roce 1910 a je známý jako oblíbené místo spisovatele, básníci, hudebníci, a intelektuálové. Některé z nejznámějších návštěvníků zahrnují Albert Einstein a Picasso.

To je old-school European elegance s vysokými stropy, Brasserie armatury, zrcadlové stěny, a formálně oblečení číšníci.

Mnichov do Curychu Vlaky

Berlín do Curych Vlaky

Basilej do Curychu Vlaky

Vídeň do Curych Vlaky

 

Nejlepší kavárny pro ty nejlepší kávy v Evropě

 

3. Paříž: O Coffeeshop

V kavárně surf-inspiroval v Paříži je to, co dostanete, když Australan a Francouzka začít kavárnu, v jednom z nejslavnějších měst posedlých kavárnou na světě. To dělá to vysoko na seznamu našich nejlepších kaváren v Evropě.

O Coffeeshop nezklame s některými oblíbené včetně medailonky, čepice, a ploché bílé. Vejce Benedikt je showstopper, takže se ujistěte, aby ho objednat!

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Paříž: O Coffeeshop

 

4. Vídeň: Cafe Schwarzenberg

Vídeň má za sebou bohatou historii káva kultura; lidé shromažďovali a diskutovat o politice, náboženství, a věda. Spisovatelé a myslitelé popíjení perfektní pivo v hlubokém filozofickém konverzaci. Nic moc nezměnilo ze starých časů do současnosti a je jedním z našich nejoblíbenějších nejlepších kavárnách v Evropě.

Cafe Schwarzenberg je ideálním coffee shop ve Vídni. To je tradiční, nádherný, a dokonale fotogenické pro vaši příští skvělý Instagram picture, #káva.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Vídeň: Cafe Schwarzenberg

 

5. Brusel: džbánek

Díky zařízení, jako Mok, Brusel si získává místo na nejlepších kavárnách na mapě Evropy.

Kávová zrna si pečou sami, což znamená, že mají nejvyšší kvalitu.

Jídlo podávané v Mok je vše vegetariánská jídla, když budete pít lahodné plochý bílý, můžete zastrčit do sladké kaše s ořechy, grapefruit, granátové jablko, a vegan jogurt.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Brusel: Mok je na seznamu nejlepších kaváren pro ty nejlepší kávy v Evropě

 

6. Itálie: Milano Roastery

Starbucks v Itálii? Je toho názoru, špatné a ještě, je to tak správně. Espresso je dar Milan dala světu a Milano Roastery vzdává hold tomuto důmyslnému vytvoření.

Bylo nazván Divadlo kávy. Je to rozhodně má své místo na našich nejlepších kavárnách v seznamu Europe. Tento prostor je oslavou kávy tradicím a má degustační místnost s state-of-the-art Roastery. Myslím, Willy Wonka splňuje kávu.

Janov do Milán Vlaky

Řím Milán Vlaky

Bologna do Milán Vlaky

Florence na Milan vlaků

 

 

7. Lisabon: Copenhagen Káva Lab

Kodaňský Káva Lab je malý řetězec a operace, která dělá velké vlny v kávovém průmyslu. To se rychle stává jedním z nejlepších kaváren v Evropě. Kodaňský Káva Lab je pevně věří ve třetí vlně kávové kultury. To znamená, že ocení kávu jako řemeslník nebo řemeslnou nápoji a jasně, že je celý rozdíl.

Lisabon: Copenhagen Káva Lab

 

8. Londýn: Kaffeine

Majitelé Kaffeine cestoval do Austrálie a na Nový Zéland a našly inspiraci pro kavárny, které by mohly otevřít v Londýně. Jejich sen byl realizován a otevřel jeden z nejlepších kaváren v Evropě.

Stejně jako u většiny kaváren v Evropě, jídlo je součástí zkušenosti a Kaffeine není výjimkou. saláty, sendviče, a v nabídce je vše horké z trouby.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Kaffeine London na seznamu nejlepších kaváren pro ty nejlepší kávy v Evropě

 

9. Edinburgh: Brew Lab

v Edinburgh, laboratoř Brew je v trendu a je jednou z nejlepších kaváren v Evropě.

Díky jedinečnosti laboratoře Brew Lab lidé bouchají na dveře více. Jejich nabídka kávy je dokladem jejich vášeň.

Má čtyři rotující single-původu kávy. Dva byly vaří na jejich vařit bar a další dva na jejich espresso bar. Kávové páry lahodně s Koláč nebo pečivo, kterou Brew Lab nemá žádný nedostatek.

Edinburgh: Brew Lab

 

10. Praha: smíšený

Moderní, Jasný, a temperamentní, Misto je nutností.

Jméno je čeština pro, Místo. Jejich specialitou je bohaté kávové nápoje a chutné jídlo.

Bez ohledu na to čas, snídaně, oběd, nebo večeře, Misto vás přivítá v pravém stylu a ujistěte se, že dostat své kofeinu opravit.

Norimberk do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

Praha: Misto Kavárna

 

Užili náš článek “10 Nejlepší kavárny pro ty nejlepší kávy v Evropě”? kniha s Save A Train a začít svou kávu kavárna kultury cestu!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “10 Nejlepší kavárny pro ty nejlepší kávy v Evropě” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-cafes-europe/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)