Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 10/04/2021)

Autenticky pikantní a přetéká neuvěřitelné příchutě, Dobrý čínské jídlo je někdy těžké přijít v Evropě. nicméně, Dobrou zprávou je, že existují významné čínské restaurace v Evropě - musíte vědět, kde je najít, a jak se tam dostat. Vzhledem k tomu, většina z nich jsou ve velkých evropských městech a metropolích, je lepší přijedete vlakem.

S rozvinutá rychlík sítě že Evropa se může pochlubit, je možné se dostat kamkoliv během několika hodin - a užít scénické trasy na cestě, jakož. Pro ty z vás, kteří touží po nějaké asijské potraviny svorky, Zde jsou nejlepší čínské restaurace v Evropě, a jak se tam dostat vlakem:

 

Sea Palace - Amsterdam, Nizozemí

Většina restaurací jsou zaměřeny na to, aby si zákazník něco skvělého k ochutnání. nicméně, Sea Palace v Amsterdamu si klade za cíl poskytnout vám Zkusenosti která se bude zabývat nejen vaše chuťové pohárky, ale také se snadno na očích. Postavený jako pagody, Tento plovoucí restaurace je ideálním místem pro odpočinek s některými z nejlepších čínské jídlo venku.

rýžové pokrmy, houskové knedlíky, buchty, jarní závitky - co si jen vzpomenete, jsou všechny v nabídce a chutnají stejně autenticky jako pokud jste byli v Číně. To je to, co se očekává od jedné z nejlepších čínských restaurací v Evropě. Chcete-li dostat do Amsterdamu vlakem, můžeš svézt vlakem z Paříže, Berlín, a další evropská města.

Hamburg do Amsterdam vlaky

Hanover do Amsterdam vlaky

Luxembourg Amsterdam vlaky

Dortmund do Amsterdam vlaky

 

Dobří přátelé a Nejlepší čínské restaurace v Evropě - Berlín, Německo

Ve městě přeplněný čínských restaurací, byla prohlášena za jeden z nejlepších čínských restaurací v Evropě drží zvláštní význam. Nacházející se v Kantstrase, v berlínské Chinatown, Good Friends je zařízení, které se může pochlubit rozsáhlou nabídku a autentické potraviny zvýhodněný obou čínských přistěhovalců a turisté.

Nebudete pokazí, pokud navštívíte dobrými přáteli, když v Berlíně. Na dostat se do Berlína, můžete vzít vlak z prakticky všech velkých měst v Evropě a být tam během několika hodin.

Dortmund do Berlin Vlaky

Dusseldorf do Berlína Vlaky

Drážďany do Berlína Vlaky

Heidelberg na Berlín Vlaky

 

Hangzhou - Řím, Itálie

Když si myslíme, Itálie, my obvykle nemají připojit jej k čínské jídlo. Pokud máte pocit, že stejné, budete pravděpodobně překvapí, že Italové dělat mají slabost čínské speciality. A jeden z nejlepších čínských občerstvení v Evropě, Hangzhou, Určitě dokazuje, že tvrzení.

Obsahuje některé italské vlivy, ale většina z menu je autentické čínské jídlo, které je třeba vyzkoušet, zda se ocitnete v Římě. Prohlídka Itálie vlakem aby se to stalo,, nebo vlakem do Řím z jedné z ostatních evropských metropolích.

Terni do Říma Vlaky

Foggia do Říma Vlaky

Grosseto do Říma Vlaky

Arezzo do Říma Vlaky

 

Cite Du Dragon patří samozřejmě mezi nejlepší čínské restaurace v Evropě - Brusel, Belgie

Slunce v Bruselu

 

Další restaurace, která se může pochlubit fantastický interiér a projektování zahrady podél jejích úžasných pokrmů, Cite Du Dragon v Bruselu je právem nazýván jedním z nejlepších čínských restaurací v Evropě. S více než 300 sedačky a vynikající okrasná zahrada, budete se cítit, jako byste vstoupili do správné Oriental Dream. Každá miska je úžasné, ale budeme vyčleňovat slabý součet a domácí specialitu, Pekingská kachna, jako dvě věci, které se musí snažit, pokud jste návštěvě Bruselu vlakem.

Bruges do Bruselu Vlaky

Maastricht do Bruselu Vlaky

Halle do Bruselu Vlaky

Ghent do Bruselu Vlaky

 

Čína kuchyně NE. 27 - Vídeň, RakouskoA

Nejlepší čínské restaurace v Evropě / Vienna kapitola

 

V čínské čtvrti ve Vídni, Čína kuchyně NE. 27 je často zmiňován jako jeden z nejlepších. Pokud máte rádi jídlo pikantní, to je místo,. Nabízejí také některé další neobvyklé pokrmy, jako je salát z chobotnice, ačkoli doporučujeme Gong Bao kuře, pokud chcete držet se klasiky. Můžete snadno cestovat do Vídně vlakem od většiny velkých evropských měst, tak si nenechte ujít tuto příležitost.

Dortmund do Vídně Vlaky

Dresden do Vídně Vlaky

Heidelberg na Vídeň Vlaky

Dusseldorf do Vídně Vlaky

 

Připraveni ochutnat vynikající pokrmy z některé z nejlepších čínských občerstvení v Evropě? Rezervovat jízdenky na vlak časně, a hop na vlak aby vás na další velkou gastronomické dobrodružství.

 

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-chinese-restaurants-europe%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)

  • Chcete-li být laskavý ke svým uživatelům, můžete je vést přímo do našich vyhledávacích stránkách, V tomto odkazu najdete naše nejoblíbenější tras vlaků – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml – Uvnitř máte své vazby s / cs /, ale můžete jej změnit na / FR / nebo / de / nebo / IT / a více jazyků