Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 11/04/2021)

Evropský kontinent je široce známý pro svou úžasnou a lahodné čokolády. Ve skutečnosti, Mnoho chocoholics které baví cestování říkají, že měli možnost ochutnat nějaké úžasné chutě svých cestách. Pokud chcete vytvořit si cestu přes Evropu a zbožňují čokoládu, máme pro vás skvělou zprávu! Uložit vlak Podíval se na evropské scéně čokoládou a má dát dohromady seznam těch 10 Nejlepší čokoláda obchody v Evropě. Pokud byste se ocitnete v jedné z těchto zemí, a dostanete chuť na nějakou úžasnou čokoládu, mít čas k návštěvě jednoho z těchto míst. Nebudeš zklamaný.

 

1. Nejlepší čokoláda Stores v Paříži – Debauve a Gallais

Francie patří mezi vysoce hodnocené země pro své čokolády. Jste si jisti, vidět hodně čokolády obchodů a přitom si cestu ulicemi hlavního města. Ve skutečnosti, můžete být zahlceni počtem čokoládových obchodech narazíte. Aby se ujistil, budete mít nejlepší Paříž nabízí, zeptali jsme se kolem pro must-návštěvy obchodě s čokoládou v Paříži. Mnozí odpověděl, že to musí být Debauve a Gallais. Tento fantastický obchod je nejen nejstarším ve městě, ale jedná se o klasický. To bylo otevřeno v roce 1800 a od té doby vytvořila lahodnou čokoládu pro veřejnost. Ve skutečnosti, oni byli tak velké, když se otevřely, aby se stali dodavatele čokoládové pro francouzského soudu a Napoleon. Mnoho velkých francouzských vůdců užil své čokolády, a tak můžete.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

Debauve and Gallais Chocolate Paris

 

2. Viziovirtù

Pokud jde o Itálii, mnozí považují Viziovirtù jako must-návštěva místa pro milovníky čokolády. Populární obchod se nachází v centru Benátek je jen sen chocoholics. Všechno, co v obchodě je ručně z nejlepších ingrediencí dostupných. Nabízejí dokonalou směs neuvěřitelných chutí a příjemnou benátskou atmosféru. Ve skutečnosti, Jejich filozofie kolem čokolády je fascinující. Sledují tradičních metod a řemeslných vše po ruce. V kombinaci s jen z těch nejlepších ingrediencí, a musíte navštívit místo v srdci Benátek.

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

3. Nejlepší čokoláda Stores V Amsterdam – vanroselen

Nizozemsko je obvykle není první místo, které přijde na mysl, když si myslíte, čokolád. nicméně, je to stále skvělé místo ochutnat některé z nejlepších čokolád na světě. Jeden z nejoblíbenějších obchodů v Amsterdamu. vanroselen je must-návštěva místo pro každého, kdo hledá, aby se pokusili prvotřídní čokoládu. Všechno, co v jejich obchodě je ručně, Kombinace čokolády s různými druhy ovoce a bylinek k vytvoření jedinečných a lahodných pochoutek.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

4. Čokoládový dům Nathalie Bonn

Pokud jste na cestách přes Lucembursko, ujistěte se, že zastávka v této nádherné čokoládové prodejně, která se stala po celém světě jméno. nicméně, originál je čokoládový dům Lucemburský se nachází naproti Velkovévodský palác, a je domovem pro některé z nejlepších čokoládových kreací na světě. Nachází se hned vedle královské rodiny, můžete si být jisti, že poskytují jen to nejlepší. Užijte si nebeský zkušenosti s některými z nejlepších chutí ve světě.

Antwerp lucemburským Vlaky

Bruselu do Lucemburku Vlaky

Metz lucemburským Vlaky

Paris lucemburským Vlaky

 

 

5. Nejlepší čokoláda Stores ve Vídni – Výroba čokolády

Pokud jste někdy vzít na procházku přes bohaté čtvrti Hietzing ve Vídni, navštívit Výroba čokolády. V této fantastické obchodě, najdete některé z nejlepších čokolády v Evropě. Prezentovány v skleněném pouzdře pro všechny vidět, si můžete prohlédnout některé z nejvíce rafinovaných odrůd čokolády v zemi. Můžete jít tam, aby si čokoládu nebo k účasti na workshopu a trochu seznámit oboru výroby čokolády.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

6. Erich Hamann

Pokud hledáte pro obchod, který je s bohatou historií a chuť, pak nehledejte nic jiného než Erich Hamann v Západní Berlín. Dvě věci, aby tento obchod vyniknout. Za prvé, to je úžasné historie samotného obchodu. To se datuje do 1928, a nachází se v budově ve stylu Bauhausu, která přežila druhou světovou válku. Za druhé, to je jejich ctí tradici a velkou chutí. Mají stále původní receptury z otvoru obchodů a lásky k zaměření na hořkou čokoládou. nicméně, dokonce nabízejí bílou čokoládu a různé další příchutě. Jejich čokoláda kůra je mluvit na město, takže ujistěte se, že zkusit to, pokud jste navštívit prodejnu.

Berlín do Potsdam Vlaky

Berlín do Hamburk Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mnichova Vlaky

 

7. Nejlepší čokoláda Stores v Bruggách – Čokoláda linka

Belgie je jedním z nejlepších, pokud jde o umění vytvářet čokolády. Procházce Belgie měst, uvidíte spoustu vynikajících sousta na displeji. Jeden z nejlepších míst, aby si fantastické čokoláda Čokoláda linka v Bruggách. Úložiště je must-návštěva pro každého, kdo má dobrý kousek čokolády. Existuje mnoho tradičních chutí a spousta zábavy a experimentální čokolády z čeho vybírat. Čokoládová linka vyniká v procesu výroby čokolády. Dělají čokoládu přímo z fazolí a mají specializované zařízení pro mletí a míchání čokolády. Příště jste v Bruggách, Udělejte si čas a vychutnejte si úžasné chutě a vynikající zážitky v The Chocolate Line.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dvě Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

Bruges The chocolate line is on the Best Chocolate stores in Europe list

 

8. Max Chocolatier

Švýcarsko je známý pro své čokoládové. Ve skutečnosti, můžeme přisuzovat mléčnou čokoládu na Swiss. Jakmile se dostanete do země, všimnete si, že čokoláda je všude. Téměř každý místo, kam jít, je plný čokoládových obchodech nabízet něco k jídlu. Chcete-li zažít to nejlepší ve Švýcarsku má nabídnout, mnozí se shodují, že Max Chocolatier je ideální místo k návštěvě. To je místní oblíbený, a pro to dobrý důvod. Oni používají kvalitní suroviny a produkují jedny z nejlepších čokolády ve Švýcarsku. Mají také jedinečný, čtyři nabídky sezón, která dělá sezónní čokoládové příchutě. Na závěr, můžete zažít řadu chutí, v závislosti na tom, kdy navštívíte store.

Zurich do Lucerne Vlaky

Bern Lucerne Vlaky

Geneva na Lucerne Vlaky

Konstanz na Lucerne Vlaky

 

9. Nejlepší čokoláda Stores v Budapešti – Chocolate Rozsavolgyi

Maďarsko je skrytý klenot pro chocoholics. Dělají celou řadu úžasných dezertů, a jejich čokolády jsou výjimečné. Musíte navštívit úžasnou čokoládu Chocolate Rozsavolgyi v Budapešti. Nabízí spoustu sladkostí a, co je nejdůležitější,, úžasné čokoládové kreace. Jejich čokoláda dosáhl mezinárodního věhlasu svými čokoládovými bonbony, a když se jim pokusit, Je jasné, proč. Bohatý, esteticky sousta jsou nebeské. Zastavte se, pokud jste cestování do Budapešti.

 

10. Sprüngli

Poslední v našem seznamu 10 Nejlepší čokoláda Stores v Evropě Sprüngli. Pokud hledáte místo, které ztělesňuje klasickou představu o švýcarské čokolády, nehledejte nic jiného než Sprüngli v Curychu. Prodejna byla otevřena v roce 1859 a učinil úžasné, handcrafted čokoládové kreace od té doby. Chcete-li zažít skvělé čokoláda vyrábí z nejlepších ingrediencí, návštěva Sprüngli.

Mnichov do Curychu Vlaky

Berlín do Curych Vlaky

Basilej do Curychu Vlaky

Vídeň do Curych Vlaky

Sprungli is on the Best Chocolate stores in Europe list

 

Na závěr, Evropa je vzrušující místo pro někoho, kdo hledá nejlepší čokolády a čokoládových nejlepších obchodů nebo jen choco ventilátorem.

Jste připraveni zažít chocoholics ráj během další cestu po Evropě? Kniha A Train Ticket na požadované místo určení a ochutnat vše, co nabídnout.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “10 Nejlepší čokoláda obchodech v Evropě” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-chocolate-stores-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)