Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 28/01/2022)

Vánoční trhy vlakem vám pomůže dostat se do vánoční nálady s výlet do jednoho z nejlepších evropských měst. Cestovat vlakem a aby vaše zkušenosti nejkouzelnější vůbec! Mnoho stanic se nachází v samém srdci centra města, cestování vlakem je nejjednodušší způsob, jak se dostat do cíle. Ať už se chystáte nakupovat na dárky pro celou rodinu, ochutnat svařené víno, nebo jednoduše vychutnat vánoční atmosféru se svými blízkými, jste si jisti, že mají nezapomenutelný Dovolená. Jsme sestavili několik Nejlepší evropské vánoční trhy vlakem že nebudete chtít nechat ujít.

 

Florencie, Itálie je naší první volbou pro vánoční trhy vlakem

Jedním z nejvíce kouzelných obdobích roku k návštěvě Itálie se během vánočního času. Vlakem do Florencie a vidět historické památky rozzářil vánoční světla a vůně kaštany pražení ve vzduchu.

Milan Florencii vlaků

Řím Florencii Vlaky

Naples Florence vlaků

Venice Florencii vlaků

 

 

Zobrazit tento příspěvek na Instagram

 

Post sdílí ⓒⓗⓘⓒⓐⓢenvoyage (@chicasenvoyage)

Populární trh navštívit ve Florencii je Piazza Santa Croce ve Florencii. To je naplněn pěkný dřevěných stánků a je známo, že tradiční německý vánoční trh. Piazza Santa Croce je ideálním místem k vyzvednutí jedinečné dárky a místní pochoutky.

 

Londýn, Anglie

Znamenat začátek tohoto vánočních trzích vlakem s vlakem do Londýna. Londýn je plný vánoční nálady od listopadu do ledna. Návštěvě v Londýně Winter Wonderland v Hyde Parku a uvidíte stromy zdobené víla světla, velký outdoor lyžování kluziště, ruské kolo, koledníci a ještě mnohem více v rámci trhu. K dispozici jsou na výběr z celého londýnského Národního historie mnoho menších trhů muzeum kde se můžete udržovat v teple v křupavý zimní Vzduch se sklenkou Glühwein a některé sváteční jídlo. Plus, s fantastickou vlakové jízdné do Londýna, budete mít některé další úspory Další nákupy!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Maastricht do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

 

Berlín, Německo

Cestovat do zakletí vánoční trhy vlakem!! Berlín je snadno přístupný vlak v Evropě což z něj činí ideální destinací. Objevovat bohaté a fascinující historii německého hlavního města je, jakož i jejich různorodé vánoční trhy, s nejlepší sezónní nakupování, Události, a kulinářské speciality!

Mnichov do Berlín Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

 

Zobrazit tento příspěvek na Instagram

 

Příspěvek sdílený Louise Liljestrand (@louiseliljestrand)

Gendarmenmarkt je nutností! Toto uspořádání je uznáváno jako jeden z nejmalebnějších berlínských vánočních trhů. Ochutnat místní speciality jako perníku, pečené kaštany, svařené víno, a párky pro dokonalost Německý vánoční zážitek.

 

Praha, Česká republika

Na rozdíl od některých větších trzích v oblasti Evropy, Pražské vánoční trhy vlakem nabízí větší autenticitu a pohodlí. Každý trh má nezapomenutelnou atmosféru. Minutu od hlavního vlakového nádraží jsou na Praze jasně zařízené dřevěné chatrče Staroměstské náměstí. Zde místní obyvatelé a návštěvníci setkají na osazení výplní, dřevěné hračky, Ozdoby na vánoční stromky, ruční práce klenoty, a voňavé svíčky.

Nabídka jídel a nápojů prodávaných na trhu je velmi štědrý. Návštěvníci se mohou těšit na tradiční české jídlo jako grilované vepřové, České vdolky, kaštany, pivo, osladit, a další typické speciality staročeské kuchyně. Tam je něco velmi zvláštního na vánoční trh v Praze. Následuj nás na Cvrlikání a Facebook dávat pozor na naše nejnovější nabídky.

Frankfurt do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

Vídeň, Rakousko je naše poslední vánoční trhy podle města Train

Užijte si městskou přestávku po železnici slavit Vídeň! Vídeň je město nostalgie a romantika a nabízí úplně nejlepší vánočních trhů v Evropě. The vlakové nádraží je jen pár minut taxíkem nebo autobusem z centra města, které dělá vídeňské vánoční trhy vlakem snadno dosáhnout. Nejpopulárnější trh V tomto hlavním městě se koná na Radničním náměstí, kde čtverec je dobře osvětlený blikající světla a jeho velkolepý vánoční strom.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Ochutnat lahodné punč a tradiční sladkosti jak se díváte od stánku ke stánku na dárky a dekorace, také každý večer živé trumpetové koncerty jsou prováděny z balkonu Rathaus, je to skvělý způsob, jak zakončit perfektní den.

 

Aby tento vánoční jeden pamatovat při návštěvě jedné z mimořádných evropských vánočních trzích vlakem. Rezervovat si letenku online pomocí našeho jízdného nálezce a dělat velké úspory v předstihu.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-christmas-markets-by-train%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)