Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 18/12/2022)

Jste se dostali do kontaktu s historií, umění, a kultura Brusel a jste připraveni, aby prozkoumala mimo hranice města nyní. Naštěstí, tam je také spousta prozkoumat v rámci jednodenního výletu z Bruselu. Až tak, že, že jsme se rozhodli dát seznam 5 Nejlepší výlety z Bruselu právě pro vás!

 

1. Nejlepší Výlety z Bruselu: Použitý

Ano, je to stejné místo jako film v Bruggách byl střelen! Nachází se 100 kilometrů severozápadně od Bruselu a pouze 15 kilometrů od pobřeží Severního moře. Bruges je také známý jako Benátky severu. Je to skvělá volba na našich 5 Nejlepší výlety z Bruselu seznam. Proč? Jedno slovo: Čokoláda.

Spolu s jeho slavnou středověkou architekturou a kanálech, to je také belgická čokoláda hot spot s neuvěřitelným počtem čokoládovny a obchody, Nirvany pro milovníky čokolády.

Jedl příliš čokoláda? Bez obav. Bruggy také má velkou historii a krásná architektura. Obdivovat zvonici Bruggy, středověká zvonice v centru města a jedním z jeho symbolů, se podívat na slavnou nemocnici sv. John, a Katedrála Saint Salvator.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dvě Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

Bruges is one of the Best day trips from Brussels

 

2. Gent

Gent je na naší 5 Nejlepší jednodenní výlety z bruselského seznamu, protože je známý jako jeden ze středověkých pokladů Belgie a jeho kulturní hodnota, a to; hudba, divadlo, film, a vizuály. Je také velmi blízko Bruselu, nachází se jen 60 kilometrů od Bruselu, a je snadno dosažitelný vlakem.

Jednou z nejlepších věcí v tomto půvabném středověkém městě je prozkoumat ho pěšky, mrknout na něj neuvěřitelné středověká architektura, stejně jako cítit její živou atmosféru.

Chvála Klanění Mystic Beránka bratři Van Eyck se nacházejí uvnitř Katedrála sv. Navštivte Belfry v Gentu, radnice, a přiblížit se historii obchodování města na Starý rybí trh.

Brusel Gent Vlaky

Antwerp do Gentu Vlaky

Halle se Gent Vlaky

Bruges měst Gent Vlaky

Beutiful Ghent Belgium

 

3. Nejlepší Výlety z Bruselu: Amsterdam

Tady jsou jenom 200 kilometry mezi Bruselem a Amsterdamem, tak krásné nizozemský kapitál je dobrou volbou pro nezapomenutelný výlet.

Amsterdam je často známý pro jeho zajímavý kavárny! (Pokud víte, co mám na mysli!) Ale, nenechte se zmást. Amsterdam je jedním z Nejlepší 5 Nejlepší výlety z Bruselu protože je také oázou dějin, kultura, a umění.

Dostat do kontaktu s minulostí v Anne Frank House, dozvědět se o umění na Rijksmuseum, Van Gogh, a Rembrandtův dům, a nyní slavný Heineken. Dobrodružné cestující mohou půjčit kolo a prozkoumat ulicích, historických památek, a hlavní hospody Amsterdam. Mezitím, romantici mohou mít jedinečný zážitek v Amsterdamu a zároveň se těší relaxační projížďka.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

4. Lucembursko

Lucembursko prostředky Lucilinburhc nebo málo pevnost. To je případ, kdy území kolem hradu nebo tvrze byl objeven a vládl Siegfried I Arden. Dnes, Lucembursko je jednou z nejbohatších zemí na světě. To je také kulturně rozmanitá a hraje důležitou roli v OSN a evropskou politiku. Jsou to jen hrstka z důvodů, proč je to jeden z nejlepších 5 Nejlepší výlety z Bruselu.

To trvá jen 2.5 hodin od Bruselu, aby se tam dostat. Poté, co vás hop z vlaku, Vydejte se do hlavního města velkovévodství a začněte prohlídku čtvrti Kirchberg a jejích mnoha významných budov, jako je Evropský soudní dvůr., a Evropská komise. Marvel v katedrále Notre Dame, mezník, který dokonale kombinuje pozdně gotickou architekturu s renesančními ozdobami. Pokračovat v putování kolem půvabné ulice. Nenechte si ujít zahlédla paláci velkovévody a městské opevnění.

Antwerp lucemburským Vlaky

Bruselu do Lucemburku Vlaky

Metz lucemburským Vlaky

Paris lucemburským Vlaky

Luxembourg is one of the Best day trips from Brussels

 

5. Nejlepší Výlety z Bruselu: Ypres

123 kilometrů krásná krajina leží mezi Belgiums hlavním městě a tomto zajímavém místě. nicméně, Také byste měli být připraveni navštívit mnoho míst somber příliš. Ypres hrál důležitou roli v první světové válce a viděl ztrátu generace vojáků během prudkých bojů, které se konaly zde a v přilehlých oblastech.

Stejně jako mnoho jiných belgických městech, a tržiště obsahuje působivou škálu architektury. Je to také proto, že mnoho středověkých architektonických pozůstatky byly obnoveny. Na šťastnější notu, pokud jste foodie, pak se budete těšit na tradiční vlámská kuchyně a samozřejmě, pivo.

Bez ohledu na to, co děláte v centru města Ypres. Vaše myšlenky nebude daleko od devastace a ztrátě světové války 1.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

Ypres Leper Belgium

 

Připraveni prozkoumat mimo Brusel? Ano? Uložit vlak můžete získat zde, bez skrytých poplatků a hladké a bezproblémové procesu rezervace. Snadný!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Easy Day Výlety z Milána vlakem” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-from-brussels/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)