Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 19/08/2022)

Jak všichni víte, Venice je Největší jedinečně nádherné město v celé Evropě, ne-li na světě. Italové udělal to výhradně z kanálů a malých chodeb, všechny, které leží na ostrově. To se obrátil na město do jednoho z nejkrásnějších míst v Evropě. Ale všichni víme, že. Co mnozí neví, je skutečnost, že existuje více mimo Benátky. Proto jsme chtěli připravit seznam nejlepších výletů z Benátek. Nebudete zklamáni některý z těchto destinací a památek. Tak, Máte-li zájem v návštěvě několik zajímavých míst přes vlak, čti dál 7 Nejlepší den cesty z Benátkách v Itálii!

 

1. Jeden z nejlepších jednodenních výletů z Benátek je: Verona

Verona je, že jeden magický město v regionu Veneto, Severní Itálie každý ví,. Shakespeare dělal to věčný, když se rozhodl použít jako místo jeho slavné hře Romeo a Julie. Dnes, Město je velmi populární, a to má plné právo být.

Najdete zde Verona extrémně malebný, a to je jeden z Nejlepší destinace na jeden den turné od Benátek. Chcete-li tam jet vlakem, zjistíte, že se bude Nejlepší a nejrychlejší varianta při přechodu z Venice.

Rimini do Verona Vlaky

Řím Verona Vlaky

Florence na Verona vlaků

Venice do Verona Vlaky

Verona Best Day Trips from Venice

2. Florencie

Ti, kteří mají rádi Itálii ví, že Florence je jedním z nejlepších míst k návštěvě. To je také jeden z nejlepších destinací pro návštěvu na celodenní výlet do Benátek.

Mnoho lidí skončí zapomínají, že oni mohou dostat z Benátek, protože je to trochu dál. nicméně, můžete dostat Florencie z Benátek za pouhých dvou hodin jízdou vysokorychlostním vlakem. Tímto způsobem, budete také mít možnost vidět mnoho z ohromující krajiny rozptýleni po celé zemi mezi Benátkami a Florencií.

Nejdůležitější pro vás dostanou do praxe ve Florencii jsou atraktivní ulic a světoznámá florentská katedrála nebo Duomo do Firenze. Když vezmete v úvahu, že, Florence se stává atraktivním cílem pro všechny cestující.

Janov Florencii vlaků

Parma Florencii vlaků

Milan Florencii vlaků

Venice Florencii vlaků

 

 

3. Jeden z nejlepších jednodenních výletů z Benátek: Padova

Ne každý ví o Padova (italština: Padova), ale to je ještě místo pro jednu z největších jednodenních výletů od Benátek. To je proto, že město má vše skvělé italské město potřebuje mít. Jsme samozřejmě mluví o skvělé jídlo, ohromující architektura, a nádherné náměstích.

Přechod z Benátek do Padovy lze nejlépe dosáhnout přes vlak jak jízda pokračuje přes některé ohromující místech v Itálii. Plus, to je také k dispozici pro vás nejpohodlnější a nejrychlejší možností.

Když se dostanete do Padovy, Ujistěte se, že jste navštívili centrum města Prato della Valle. Jedná se o jednu z hlavních náměstí města, a je naplněna nádhernými sochami člověk nemůže ignorovat.

Milán Padova Vlaky

Verona Padua Vlaky

Bologna do Padovy Vlaky

Benátky do Padovy Vlaky

Padua Short Day Trips from Venice

 

4. Gardské jezero

Jezero Garda je největší jezero v Itálii. To je také jeden z nejznámějších. A to má všechny důvody k tomu. Jezero je obklopeno všechny krásy přírody mohou poskytovat. Najdete magnolie, cypřiše, citroníky, olivovníky, Dolomit a ještě mnohem víc kolem jezera Garda.

Se můžete dostat několik měst na břehu jezera od Benátek. nicméně, máme pocit, že dva z nejlepších jednodenních výletů z Benátek do Gardského jezera musí zahrnovat města Peschiera a Sirmione. Chcete-li jej a jezero Garda dosahují, můžete mít jeden z následujících několik vlaků že každý den dovolené Benátek.

Trento je Jezero Garda Peschiera Vlaky

Bolzano Bozen na Gardské jezero Peschiera Vlaky

Bologna na Gardské jezero Peschiera Vlaky

Venice na Gardské jezero Peschiera Vlaky

Lake Garda

 

5. Jeden z nejlepších jednodenních výletů z Benátek: Siena

Ne každý ví o Siena, ale není to město budete chtít nechat ujít. Je to klenot Toskánska a nejvíce jedinečně nádherný středověké město budete někdy vidět na vlastní oči.

Město je malá, ale to je vyhlášená svojí dlážděné ulice a nádherné náměstí známý jako Piazza del Campo. Taky, vynikající Magnia věž stojí na stejném náměstí, a to je nejvyšší struktura uvidíte v Sieně.

The jízda vlakem je trochu delší, protože město je daleko. nicméně, Od Siena je malý, stále můžete mít úžasný výlet z Benátek, pokud jste se rozhodli jít tam.

Milán Siena Vlaky

Florence do Siena vlaků

Perugia do Siena Vlaky

Venice do Siena Vlaky

Siena Best Day Trips from Venice

 

6. Svatý Gimignano

Siena není jen nádherné město v Toskánsku. San Gimignano je další. Oba jsou památek světového dědictví UNESCO, ale pouze v San Gimignano vás může šokovat jeho panorama z mnoha středověkých věží. Je to opravdu podívaná a jeden nebudete zapomenout.

Přirozeně, můžete navštívit město přes vlak protože se jedná o nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak se dostat na stránky z Benátek. Co je víc, budete také mít možnost vidět výše uvedený tyčící panorama z pohodlí moderního italský vlak.

Florence do San Gimignano Vlaky

Arezzo San Gimignano Vlaky

Pisa San Gimignano Vlaky

Benátky San Gimignano Vlaky

San Gimignano Best Day Trips from Venice

 

7. Terst

Trieste je hlavním městem Giulia a lží Friuli Venezia na hranici se Slovinskem. Má jedinečné postavení v celé Itálii a byl součástí zemi sotva 70 let. Vzhledem k tomu, Trieste je jedinečný mix několika evropských vlivů.

nicméně, že mix je to, co dělá to zvláštní a úžasný místo k návštěvě. Se můžete dostat do města snadno vlakem z Benátek. Celá jízda je velmi krátká, ale důležité je, že to projde krásné italské pobřeží. To vše určitě z něj dělá ideální cíl pro jednoho ze svých výletů od Benátek.

Benátky a Terst Vlaky

Řím Terst Vlaky

Milán Terst Vlaky

Florence do Terst vlaků

Trieste Italy

 

To nejdůležitější o Nejlepší Výlety do Benátek

Celkem vzato, Venice se nachází v jedinečné pozici. Dostanete se cestování do mnoha zajímavých míst napříč hodně z Itálie s lehkostí. Plus, že stejná poloha umožňuje všechny tyto výlety z Benátek a mnoho dalších.

 

Pokud jste připraveni začít jeden z těchto dobrodružství, vše, co potřebujete udělat, je vybrat si svůj oblíbený cíl. Pak vše, co je vlevo je pro vás udělat, je jít na nádraží. Máte-li jakékoli další dotazy, neváhejte kontaktovat Uložit vlak, a my budeme rádi pomohou.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “7 Nejlepší den cesty z Benátkách v Itálii” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-venice/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)