Čas na čtení: 8 minut
(Aktualizováno: 05/11/2021)

Vzrušující, děsivé, interaktivní, podzemní světy, nebo starověké vily, na 12 nejlepší únikové místnosti na světě, nejsou pro slabé povahy. Naopak, jen ti stateční, zruční týmoví hráči a milovníci hádanek uspějí při záchraně světa, a odhalení dávno zapomenutých tajemství. Pokud si myslíte, že na to máte, pak si rezervujte jeden z nich 12 nejlepší únikové místnosti na světě, a zkuste porazit šance.

 

1. Sherlocked Escape Room Amsterdam

Pojmenována po nejslavnějším detektivovi na světě, Úniková místnost Sherlocked je jednou z nejzajímavějších únikových místností na světě. V Sherlocked si můžete vybrat mezi 2 velmi odlišné zkušenosti; Architekt nebo trezor. Jedním je 60 minut dlouhé, a druhý je 80 minut dlouhé, oba ideální pro skupinu 4 lidé, rodiče a teenageři jsou velmi vítáni.

nicméně, hlavní rozdíl mezi oběma únikovými místnostmi je samozřejmě aktivita. Architekt vás nechá vyřešit záhady v nově nalezené místnosti, aby byla zachována nejtajnější tajemství světa. Na druhou stranu, Vault vás přiměje změnit persony na zloděje, abyste ukradli vzácný předmět z velmi chráněného trezoru. Mnozí předtím jste to zkusili a neuspěli, ale váš gang může být tím, kdo uspěje v této tajnůstkářské a záludné operaci. Tak, tato úniková místnost se připojuje nejunikátnější věci v Amsterdamu.

Brusel do Amsterdamu vlakem

Z Londýna do Amsterdamu vlakem

Z Berlína do Amsterdamu vlakem

Paříž do Amsterdamu vlakem

 

Sherlocked Escape Room Amsterdam

 

2. Escape Hunt Worldwide

Místnost Escape Hunt má pobočky na mnoha místech světa, z Anglie do Singapuru. Pokud milujete neobvyklá stvoření, Disney příběhy, a Alice, pak si tuto únikovou místnost zamilujete a budete cestovat za jediným účelem Escape Hunt, v každé zemi.

Escape Hunt room má seznam únikových místností, v každé zemi jiný. V Marseille, budete hledat přátele poté, co je Houdini nechal zmizet ve velkém cirkusu, nebo v Británii pomoz Alice a přátelům zachránit říši divů. Tak, světové záhady a záhady potřebují vaši pomoc a vynalézavost ve velkých městech po celé Evropě a Asii.

 

Escape Hunt Worldwide

 

3. Enigma Quest v Londýně

Umístil v Finsbury, kousek od London Bridge a řeky Temže, Únikové nabídky Enigma Quest 3 úžasné úkoly. Pokud cestujete s přáteli, rodina s dětmi, nebo pár hledající dobrodružství, pak si můžete vybrat mezi únikovou místností pro hlubinné ponorky a milionovou loupeží.

Pokud jste milovník adrenalinu, možná příští Thelma a Louise? pak jsou hádanky v Enigma Quest pro vás ideální. V Mission Wavebreak zachráníte svět, a v loupeži Million Pound Heist, budete se muset spojit o největší cenu v moderní historii. Tak, pokud si myslíte, že na to máte, pak Enigma Quest úniková místnost v srdci Londýna pro vás navrhla epické 60minutové dobrodružství.

 

 

4. Paradoxní projekt 2: Knihkupectví Escape Room Athens

Pokud jste fanouškem únikové místnosti, pak Paradox Project 2 v Athénách je dokonalý zážitek z únikové místnosti. Na rozdíl od ostatních úžasných únikových místností na světě, mise Paradox Project zabírá celý neoklasicistní dům v Aténách. To je správně, váš úkol se šíří po mnoha místnostech a tajných chodbách v tomto vynikajícím domě.

navíc, úniková místnost Knihkupectví je a 200 minutová mise, na které se dá snadno rozdělit 5-6 tematické únikové místnosti. Tak, budete si vlastně užívat to nejlepší ze všech světů, a to je zážitek z únikové místnosti k nezaplacení. Krásně navržená sada s hlavolamy, více mezer, schody, čeká na hledače vzrušení ve skutečném knihkupectví v Aténách.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Z Paříže do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Z Bruselu do Londýna vlakem

 

Paradoxní projekt 2: Knihkupectví Escape Room Athens

 

5. Pan. X Mystery House Šanghaj

Pokud vás omrzí mrakodrapy v Šanghaji, pan. Dům X’s puzzle bude skvělou přestávkou od rušného města. Tento úžasný únikový dům má 5 pokoje, každý má vyřešit jinou záhadu. V podstatě jste na hodinu zavřeni v místnosti, bez jakékoli představy o celkovém obrazu. Úkolem je použít vše v místnosti, a dokonce i ulice, zkusit najít cestu ven z místnosti.

pan. Únikové místnosti X jsou plné záhad a výzev. Na rozdíl od ostatních fantastických únikových místností na světě, zde bude váš tým muset použít všechny smysly, pozorování, a logika, prostě najít cestu ven z místnosti. pan. X Mystery House se nachází v srdci Bridge 8 II, Okres Huangpu, kde dobrodružství začíná přímo od vchodu.

 

Pan. X Mystery House Šanghaj

 

6. Únikové lodě a únikové místnosti SOS Dublin

Mimořádná místnost Escape Boats ve městě Dublin je jednou z nejlepších 10 únikové místnosti na světě. Tady, budete muset dát dohromady všechny své rozumy a energie a najít cestu ven z bárky. Vskutku, Únikové lodě a pokoje SOS jsou umístěny na bárce, mimo dublinský dok.

Proto, Escape room Boats a SOS jsou některé ze speciálních únikových místností na světě. Cesta ven je plná hádanek, prolomení kódu, a řešení záhad. Pokud je úniková místnost součástí speciální oslavy, společnost může dokonce zajistit finger food od blízké bary na doku u kanálu.

 

Únikové lodě a únikové místnosti SOS Dublin

 

7. ParaPark Escape Room Budapešť

V suterénu únikové místnosti ParaPark na vás čeká největší záhada v Budapešti. Budete sestupovat, abyste našli stopy, které se válejí v vůbec první únikové místnosti v Evropě. Tady, ocitnete se na místě činu, Inspirováno Twin Peaks. Tak, buďte připraveni hrát detektiva, a pomozte svému týmu po vybalení z krabice, jak myslíte z krabice, nebo suterén, když na to přijde.

Místo činu 95 je v NYC, kde gangy bojují v ulicích, a stane se tragédie. Tak, budete vyzváni k nalezení řešení stop, uložte papíry a najděte zločince do konce hodiny. dospět k závěru,, úniková místnost ParaPark je pro milovníky odvážného thrilleru a krimi.

Vídeň do Budapešti vlakem

Praha do Budapešti vlakem

Mnichov do Budapešti vlakem

Graz do Budapešti vlakem

 

8. The Room Berlin

Místnost má 4 mise, každý 75 minut dlouhé, každý náročný, a každý vás nechá cestovat v čase do jiného prostoru. Honba za pokladem na Humboldtově univerzitě, stáž s největším lovcem duchů, nebo pomáhat velkému berlínskému vyšetřovateli dopadnout Zabijáka Berlína, je evidentní, že tyto mise nejsou pro snadno vyděšeného hráče.

Proto, pečlivě si vyberte svou výzvu, a přijít dobře vybaveni, šaty, a statečné srdce. Útěk z pokoje v Berlíně je a 2017 Vítěz Golden-Lock, navržen tak, aby vyzval všechny nadšence únikové místnosti. navíc, tato úniková místnost stojí za výlet do Berlína, podruhé a popáté.

Z Frankfurtu do Berlína vlakem

Lipsko do Berlína vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlína vlakem

 

The Room Berlin

 

9. The Catacombs Escape Room Paris

Tato neobvyklá úniková místnost v Paříži je jen pro ty nejodvážnější nadšence. Pokud jste z názvu nezjistili, úniková místnost Catacombs vás přenese o staletí zpět na temné místo v podzemním světě Paříže. Zatímco Paříž je jednou z nejvíce krásných měst ve světě, její katakomby jsou strašidelné, a někteří řeknou trochu děsivě.

Tím pádem, pokud v jádru riskujete, a husí kůže není zvláštní pocit, pak si rezervujte únikovou místnost Katakomby. Hraní hry v únikové místnosti zde bude vzrušujícím zážitkem a novou změnou z návštěvy zahrad, nebo nakupování v Paříž.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

Most v Paříži

 

10. Úniková místnost Harryho Pottera Praha

Útěk z pokoje Harryho Pottera je rodinná mise. Dekor a hádanky jsou vhodné pro děti, s interaktivními figurkami, se kterými mohou děti komunikovat. dodatečně, vy a děti obdržíte kouzelné hůlky, aby mohli zažít zvláštní svět Harryho Pottera.

Úniková místnost Harryho Pottera v Praze je a 60 minutová mise. Během této magické hodiny, váš tým bude muset najít tři artefakty ukryté v tajemství Harry Potter úniková místnost, Úniková místnost Harryho Pottera je zábavný a vzrušující čas pro celou rodinu v Praze.

Norimberk do Prahy vlakem

Mnichov do Prahy vlakem

Berlín do Prahy vlakem

Vídeň do Prahy vlakem

 

Úniková místnost Harryho Pottera Praha

 

11. Venkovní úniková hra ve Villa Borghese Řím

Všichni cestují do Itálie za jídlem, vily, a místní víno. S šílenstvím únikových místností dobývajících svět, Nejlepší místa v Itálii se staly nejúžasnějšími únikovými místnostmi. Úžasná Villa Borghese je výchozím bodem do a 2.5 hodiny řešení hádanek. Vila je venkovní úniková místnost, kde budete postupovat od vodítka k vodítku lodí.

Tato jedinečná úniková místnost je v Římě. Tak, až dokončíte průzkum Kolosea, objevíte krásná skrytá místa v italském hlavním městě. dospět k závěru,, Villa Borghese je nejlepší venkovní úniková místnost v Evropě. Na rozdíl od sklepů, knihovny, a katakomby, zde budete komunikovat v nejkrásnější italské krajině.

Z Milána do Říma vlakem

Florencie do Říma vlakem

Z Benátek do Říma vlakem

Neapol do Říma vlakem

 

Villa Borghese Řím

 

12. Laboratorní úniková místnost Bunschoten

Hodinu z Amsterdamu, Laboratorní úniková místnost v Bunschotenu stojí za jízdu nebo cesta vlakem from any location in Europe. Bunschoten má 3 únikové místnosti, ale laboratoř je nejlepší, a jedna z nejlepších únikových místností v Evropě.

Dokončit náročnou misi, you will step into Dr. Steinerova laboratoř, přesně tak, jak to před 7 a více lety opustil. Vaším úkolem bude zjistit, co se ubohému lékaři stalo, a budete muset shromáždit všechny své síly a vynalézavost, abyste toto tajemství vyřešili pouze v 60 minut. Očividně, mohl bys přinést 2-3 partneři mise, nezapomeňte si tedy rezervovat předem.

 

Laboratorní úniková místnost Bunschoten

 

Tady v Save A Train, rádi vám pomůžeme vyřešit největší záhady světa. Každá z fantastických misí únikové místnosti je vzdálená pouhým vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „12 nejlepších únikových místností na světě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fbest-escape-rooms-world%2F - (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)