Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 18/03/2022)

The Best European restauraci Michelin průvodce nabízí skvělý začátek plánovat výlet vlakem po Evropě. Vodicí Michelin nyní nabídek evropští cestující výběr restaurace a hotely v 38 evropská města. Tři nová města byly přidány k tomuto 2019 edice: Záhřeb a Dubrovník, Chorvatsko, a Reykjavík, Island. Anonymous vyškolení inspektoři navštívit a vybrat restaurací při aplikaci oslavovaného Michelin potraviny systém star-rating a používají podobný proces hotely. Výsledek: řada doporučených zařízení pro všechny chutě a rozpočty.

Travelers můžete být jisti, spoléhání o průvodci Michelin, aby jejich cesta vlakem že mnohem chutnější! My jsme zúžil Nejlepší evropský restauračního průvodce Michelin, a samozřejmě, zajistil, že každá zastávka je snadná dostupné vlakem!

 

Nejlepší evropský restaurace Michelin Guide: Itálie

the smile of a chef by Best European restaurant michelin

 

Itálie je známý pro své obrovské příspěvky k světy umění, architektura, móda, operní, literatura, design, a film - seznam pokračuje, a my jsme ani zhodnotilo přínos pro nejlepší evropský restaurace scéně.

Velkou novinkou 2019 je to, že Itálie má novou tříhvězdičkové restauraci, nejvyšší čest Michelinu!

Uliassi, se nachází ve městě Senigallia na italském pobřeží Jaderského moře, konečně má své dlouho očekávané tři hvězdy poté, co strávil několik let na úrovni dvou hvězd.

Podle blogu restaurace Dobré jídlo Lovers. Běh sestra a bratr týmu Catia a Mauro Uliassi, restaurace dá těžký důraz na mořské plody a nabízí jak degustační menu a la carte. Uliassi je nyní jedním z devíti jiných tříhvězdičkovém restaurace v Itálii. To znamená, že všechny loňské tříhvězdičkovém destinací udržuje svůj status, včetně vyhlášené restaurace Modena Osteria Francescana.

Rimini do Senigallia Vlaky

Řím Senigallia Vlaky

Vlaky do Ancona Senigallia

Florence na Senigallia vlaků

 

V současné době existuje 367 hrál nejlepší evropský restaurace Michelin, up od 356 minulý rok.

Nebyly zjištěny žádné nové dvouhvězdičkové restaurací na seznamu v letošním roce. Vodicí sice obsahuje neuvěřitelných 29 nové one-hvězdičkový restaurací z více než dvou tuctů italských obcí. To přináší celkem až 318. Celkově, vodící prvky 367 s hvězdičkou restaurací, up od 356 minulý rok.

Janov do Milán Vlaky

Řím Milán Vlaky

Bologna do Milán Vlaky

Florence na Milan vlaků

 

Nejlepší evropský restaurace Michelin Guide: Velká Británie

sushi in Best European restaurant MICHELIN

Daboval „Oscary potravinářského průmyslu“ Slavnostní vyhlášení ve Waterloo v BFI IMAX kina je vrcholem pro kuchaře z celé země.

Tento rok, Nejlepší evropská restaurace ve Velké Británii zůstaly nedotčeny s pěti restaurací učení se jim podařilo udržet si své hvězdy. Cue oddechnutí! Araki, Restaurace Gordon Ramsay a Alain Ducasse v Dorchester byla Londýn zařízení držet na jejich ocenění, stejně jako Heston Blumenthal je Fat Duck a Alaina Rouxův Waterside Inn, a to jak v Bray.

Existuje spousta vlaky míří do Londýna v různých časech po celé Evropě. Vydejte se SaveATrain rezervovat si lístek během několika minut a podívat se na nejlepší grub!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Haagský do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Michelin Guide 2019 Úplný seznam

Tříhvězdičkový:

Londýn

  • Alain Ducasse The Dorchester
  • Restaurace Gordon Ramsay
  • Araki

 

Nejlepší evropský restaurace Michelin Guide: Nizozemí

Bougainville

 

Nizozemí (nebo Holland) je malá země a plná světově proslulých ikon. Krásné Pole žárovka, větrné elektrárny, sýr trhy, dřevěný obuv, amsterdamských kanálů, mistrovská díla starých mistrů, Delft modré hliněné, inovační voda-řízení, a miliony Jízdní kola. A díky bohu pro jízdní kola. The 2019 Průvodce MICHELIN pro Nizozemsko má celkem 571 restaurace a 263 hotely. Budeš potřebovat trénink.

Letošní výběr je k dispozici dva nové dva oceněnou restaurací a 12 které přijímají jednu hvězdičku poprvé.

V současné době existuje 89 jeden hrál restaurace v celkové. Na Derozario v Helmond, Jermain De Rozario dá jeho vlastní rotaci na indonéské kuchyni. V restaurace Monarch Tilburg, Paul Kappe láká strávníky s jeho moderní kuchyni spolu s intenzivní chutí, stejně jako Jeroen Brouwer v Loohoeve v Schoonloo a Thomas Van Santvoort na dívka ve Kerkdriel. Intenzita chutí je také to, co charakterizuje vynalézavost nasazena Jim a Mike Cornelissen na Výhled na Rýn v Doornenburg, a je to pochoutka z nabízených pokrmů na OONIVOO Uden. Pro milovníky dobrého jídla v luxus okolí, Bougainville v Amsterdamu, a Voltaire V Leersum jsou absolutní mošty.

Brusel Tilburg Vlaky

Antwerp do Tilburg Vlaky

Berlín do Tilburg Vlaky

Paris se Tilburg Vlaky

 

Kde na vlak

Central Station Amsterdam je hlavní vlakové nádraží a je skutečným srdcem města: Centrální nejen podle jména, ale také jako největší veřejná doprava přenos místo, tak to by bylo dobré místo pro chytit vlak také.

 

Nejlepší evropský restaurace Michelin Guide: Španělsko

Madrid je hlavním městem Španělsko a největší obec V obou Madridská komunita a ve Španělsku jako celek.

Madrid je kulturní svátek. Bylo tepem 1920. Navštívil literárních velikánů, jako Ernest Hemingway a Fitzgeralds, F Scott a Zelda, mezi ostatními.

Má to scénu na trhu s potravinami milovat, ale v restauracích Michelin é nejsou ti chybět buď!

Než se vydáte do svého prvního, Navrhujeme začněte večer off s koktejly z zádumčivý Museo Chicote baru. Místo je jedním z Hemingwaye je straší i zde najdete své oblíbené nápoje, a několik desítek dalších pravděpodobně jste nevyzkoušeli. Zamířit tam dostatečném předstihu před davy vyzvednout.

 

Kde jíst?

Madrid má kolem 3,100 restaurace, ale vyvolených byly oceněny hvězdy renomovaná Průvodce Michelin. Existují 16 restaurace v Madridu udělované s hvězdami Michelin: DiverXO (tři hvězdy); Santceloni, Terasa kasina, Sergio Arola, Ramon Freixa Madrid a El Club Allard (dvě hvězdy); a Kabuki, Kabuki Wellington, DSTAgE, Albora, Koz a Punto MX (jedna hvězdička). Dále, na okraji města, jedna restaurace (skořápka) má dvě hvězdy a jsou tam tři jedna-hvězdičkové restaurace: Casa Jose, Chiron, a Montia. Všechny z nich slouží prvotřídní jídlo a nabízejí vynikající služby.

Naše top Michelin hvězda výběru restaurace ve městě Madrid je DiverXO (3 pohádkové hvězdy!)

 

Best European restaurant chef david munoz

 

Výtvory Chef David Munoz zapůsobil gurmány po celém světě. Chlad, udatnost, a kreativita jsou klíčem k úspěchu DiverXO. Nabídka této restaurace se mění podle ročního období, ale má jen dvě možnosti. XOW Menu a Menu Glotón XOW. Obě nabídky nabízejí stejné jídlo a liší se pouze v množství a ceně.

Dostávat se tam: Nejlepší způsob, jak se dostat do tohoto pick Best evropské restaurace je metrem a pak se dostat pryč v Tetuan stanice (Řádek 1).

 

 

Chcete vědět, nejlepší způsob, jak se dostat do některého z těchto míst v Evropě vlakem? Uložit vlak samozřejmě! Jeďte na více než na našich webových stránkách najít nejlepší ceny, během několika sekund!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-european-restaurant-michelin%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)