Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 01/04/2021)

Poté, co jste zkušený pohodlí, pohodlí, a obecně úžasné cestování vlakem, Je to obtížný návrat do života pre-kolejnice. Zvlášť, když mluvíme o nejlepších evropských železničních trasách v létě. Kontinent nabitý vyhlídkové trasy, dramatické krajiny, a přebytek neuvěřitelných destinací do zírat.

Cestování vlakem je zdaleka nejvíce scénické a pohodlný způsob, jak obejít Evropu, a tam jsou některé cesty, které budou skutečně foukat vaši mysl, zejména během Letní!

 

Nejlepší evropské vlakové cesty: Vlak des Pignes, Francie

Provence je obsahuje v jednom z nejlepších evropských vlakové cesty

 

Eurostar a jiné vlakové linky zavést častější služby. A hotely vítají návštěvníky v off-špičky sazeb. Tam jsou nádherné slunečné dny, kdy si můžete dát drink a dokonce i jídlo venku.

Objevte soukromou železnici, že prochází nejkrásnější regiony ve Francii. Provence Je známý pro své povaze a malebné krajiny, cesta je opravdu dobrý nápad, a jistě jeden z nejlepších evropských železničních tratích, aby se! Na cestě, na vlak projede kolem řek, mosty, malé nádherné vesnice jako St Andre les Alpes a Entrevaux až do svého konečného cíle - Digne les Bains - hlavní město regionu Alpes-de-Haute-Provence.

Trasa: Nice-Digne les Bains

Doba trvání: 3 hodiny, 145 km

Kdy jít: jaro, letní, podzim

 

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence Vlaky

Marseille Provence Vlaky

 

Nejlepší evropské vlakové cesty: Západ Rýn železnice, Německo

Západ Rýn železnice, Německo

 

Rýn je nejen jedním z nejkrásnějších evropských řek, ale je to také jeden z nejvýznamnějších vodních kontinentu. To teče nějaký 1,320 kilometrů od Švýcarsko celou cestu do Holandska a Severním moři. Jedním z nejzajímavějších částech této mohutné řeky protéká Německa Středním údolí Rýna (Rheintal), oblast výjimečné přírodní krásy. Ve skutečnosti, úsek řeky sahající od Mannheimu na jihu Koblenz na severu se může pochlubit scenérii tak nádhernou, že velká část, označována jako Rhine Gorge (Rheinschlucht), již byly jmenovány Seznam světového dědictví UNESCO.

Díky jeho mnoha zámky a historická města, Tento úsek řeky Rýn po staletí ovlivňovaly umělce, autoři, a skladatelé, a je jistě jedním z nejlepších evropských tras vlaků během letní sezóny.

Vlak jede podél řeky Rýn a odhaluje malebná místa Německa. Skalnaté svahy s vinice, staré hrady nad nimi - můžete vystoupit z vlaku a návštěva legendární Lorelei skála v St.. Goarshausen, který se zvedne 120 m nad Rýnem. Opravdu pěkná trasa, při cestách do těchto krásných německých městech.

Trasa: Cologne-Bonn-Koblenz-Bingen, Mainz

Doba trvání: 185 km

Kdy jít: letní, podzim

 

Kolín nad Rýnem Bonn Vlaky

Bonn Koblenz Vlaky

Koblenz na Bingen Vlaky

Bingen ve Frankfurtu nad Mohanem Vlaky

 

Rauma Railway, Norsko

Rauma železnice stává více a více populární mezi turisté, Jakmile je jeden z nejlepších evropských tras vlaků na jaře. Výlet na této železnici přináší v blízkosti velkolepé povahy mezi Andalsnes a Dombas.

Cesta mezi Dombas a Andalsnes je 114 km dlouhá a trvá 1 hodina a 40 minut. Vlak projede 32 mosty – včetně slavného kuře most, 59 metrů nad řekou Rauma – a prochází 6 tunely. Vlak má velká okna, což vám umožní opřít a užít si nádherné scenérie. Vlak také prochází kolem známého Trollveggen – Troll stěna, Nejvyšší hora kolmá stěna v Evropě.

Jaro je nejlepší čas začít chodit. Vlak jezdí především pomalé přes krásné scenérie. Zastaví se u snímků na kuře mostu a Troll zeď, průvodce vám poskytne informace prostřednictvím reproduktorů, a budete také dostávat brožuru s informacemi o vrcholům cesty.

Trasa: Andalsnes-Dombas

Doba trvání: 1.5 hodiny, 114 km

Kdy jít: Letní

 

 

Bernina Express, Švýcarsko do Itálie

Bernina Express, Švýcarsko Trasa vlaku

 

překračování Alpy V Bernina Express je jistě jeden z nejlepších evropských tras vlaků na návštěvu Evropy! Při cestě, Bernina Express se valí v hollywoodském stylu přes 65 metrů vysoký viadukt Landwasser, podpisová struktura rhaetské železnice, a na seznamu světového dědictví UNESCO.
Dohromady vlak projíždí 55 tunely a více 196 mosty na cestě z Churu do Tirano. Cestovatelé jsou zpracována tak, aby nádherným památkám v průběhu jejich cesta, jako křivky Montebello s výhledem na Bernina masivu, Morteratsch ledovec, strom jezírka lej Pitschen, Lej nair, a Lago Bianco, Alp Grum, a kruhový viadukt Brusio. V létě, cesta může být rozšířena od Tirano Lugano palubě Bernina Express sběrnice.

Trasa: Chur-Thusis-Tirano-Lugano

Doba trvání: 4 hodiny, 123 km

Kdy jít: Letní

 

Chur na Thusis Vlaky

 

Připravený k jarní do nejlepších evropských železničních tratích? Save A Train mohu vám pomoci, s rychlou a snadnou rezervaci bez skrytých poplatků! Co hračka!

 

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-european-train-routes%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)