Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 25/01/2021)

Neexistuje žádný nedostatek extrémních atrakcí v Evropě. Adrenalinové o azyl a milovníků extrémních sportů Zkusenosti různé evropské destinací s širokým spektrem činností. Pokud jste zvědaví, jak se tam dostat vlakem, máme vás pokryto, také! Zde jsou naše top tipy pro nejlepší extrémních atrakcí v Evropě:

 

Nejlepší extrémní atrakce v Evropě – Innsbruck, Rakousko

Pro adrenalinové poháněný den, nehledejte nic jiného než Innsbruck Rakousko. Je tu spousta věcí, které se, ať už hledáte klid a vzrušení vás. zatímco mnozí turisté přejít do Innsbrucku právě kvůli jeho idylické vzhledu, to má mnohem více co nabídnout. Můžete zažít jízdu bobovou na Olympiaworld, trvat bungee jump off Europabrücke nebo jít lyžování. Příroda je dech, a pohledy jsou úžasné. Ať už se rozhodnete dělat v Innsbrucku, Jedna věc je jistá - nebudete nudit. A můžete snadno dostat ji vlakem. To se připojí ke zbytku Rakouska a dalších významných Evropské železniční uzly.

Mnichov do Innsbruck Vlaky

Salzburg Innsbruck Vlaky

Oberstdorf do Innsbruck Vlaky

Graz Innsbruck Vlaky

 

Extrémní atrakce Interlaken, Švýcarsko

Best Extreme Attractions in Europe in Interlaken Switzerland

 

Švýcarsko nemusí být první zemí, vás napadne, když se objekt nachází na nejlepší extrémní atrakce v Evropě. nicméně, První vystoupení jistě může být zavádějící. Interlaken je považován za jeden z hlavních přístupových bodů pro extrémní sporty v Evropě. Je to krásný region plně vybavené uspokojit představivost adrenalinové o azyl. Některé z aktivit v Interlaken jsou paragliding, rafting, bungee jumping, a canyoning. dosažení Švýcarsko je přístupný vlakem, protože existuje trasy ze sousedních zemí a města v Evropě.

Basel do Interlaken Vlaky

Bern Interlaken Vlaky

Vojtěška na Interlaken Vlaky

Zurich Interlaken Vlaky

 

Mezi zajímavosti v Le Marche, Itálie

Východní Itálie je známá především pro své umění, kultura a kulinářské zázraky. Ještě pořád, tato pověst neznamená, že není nic jiného do tohoto krásného regionu. Le Marche je známá pro jeden jedinečný a neznámého důvodu. Vypadá to skvěle, když budete skákat ven letadlo přes to. Zkušení parašutisté vědí, ale Le Marche je také skvělým místem k vyzkoušet extrémní atrakce v Evropě a zejména parašutismu poprvé. Pokud to zní vzrušující pro vás, si můžete vzít příjemná, scénické vlaku jízda přes Itálii do Le Marche.

Florence na Macerata vlaků

Florence na Jesi vlaků

Řím Ancona Vlaky

Řím Pesaro Vlaky

 

Extreme na Mont Blanc

Mont Blanc France snow peaks

 

Jako nejvyšší vrchol v celé Evropě, Mont Blanc vždy přitahoval svůj spravedlivý podíl návštěvníků. Stoupání na vrchol není pro lidi se slabým srdcem, což je důvod, proč turisté, kteří hledají vzrušení to moc ráda. Mont Blanc slibuje dobrodružství, dramatické a dech beroucí scenérie, a to představuje výzvu ne každý může splnit. To je perfektní dovolená místo pro ty, kteří hledají pro extrémní zajímavosti v Evropě. A pokud nejste v náladě pro lezení, jste mohli přetrvávají Mont Blanc přes paragliding. Alternativně, prozkoumat ledovec na jednom z mnoha řízených treků, které jsou populární v tomto regionu. Se můžete dostat do města Chamonix by vlak a pak cestovní Mont Blanc na palubě Mont Blanc Express.

Dijon do Paříže Vlaky

Reims do Paříže Vlaky

Lille je Pařížské Vlaky

Zájezdy do Paříže Vlaky

 

Hledáte pro váš další nejadrenalinovější extrémních atrakcí v Evropě?

Nehledejte nic jiného než těchto extrémních atrakcí. Všechny tyto lokality jsou snadno dostupné vlakem, Jediné, co musíte udělat, je Rezervujte si vstupenky a naplánovat si výlet!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-extreme-attractions-in-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)