Čas na čtení: 9 minut
(Aktualizováno: 28/01/2022)

Středověké hrady, vinice, dech beroucí krajiny, je jen pár věcí, díky nimž je Evropa ideální pro dovolenou na podzim. Každé evropské město má své kouzlo, ale cíle na našich 10 nejlepší dovolené na podzim v evropském seznamu jsou jedny z nejvíce Překrásná místa.

Evropa je obzvláště ohromující na podzim, když jsou stromy a kopce natřeny jasně oranžovou barvou, ohnivě červená, a žlutá. Koncem října, v ulicích je méně davů, a to znamená, že si budete moci prohlédnout nádherné výhledy na podzim. Pád je skvělý čas na cestování, protože ceny hotelů a cestování výrazně klesají.

Je snadné a pohodlné cestovat na všechna úžasná místa v našem seznamu vlakem. Z údolí Loiry ve Francii do Lucemburska, cestování vlakem je ideální pro plánování nejpamátnější pádové dovolené v Evropě, kterou jste dosud měli.

 

1. Podzimní dovolená v Umbrii, Itálie

Zatímco mnozí dávají přednost Toskánsku pro dovolenou na podzim v Evropě, oblast Umbrie v Itálii je mnohem působivější a je jedním z nejlepších turistických destinací v Evropě a Itálii.

Snadno dostupné vlakem z Říma, Umbria nabízí v Itálii méně davů a ​​levnější ceny ubytování. Od konce září do října, můžete si užít bílý lanýž a nový festival vín ve městech jako Gubbio. Taky, mohli byste se vydat do Perugie na každoroční festival Eurochocolate. Tak, Umbrie je především o hýčkání v nádherné krajině, užívat si nejlepší jídlo a víno během vaší podzimní dovolené v Evropě. Během krátké nebo dlouhé cesty, žijete na romantickém místě jako pohlednice, na jednom z nejlepších míst pro dovolenou na podzim v Evropě.

Vstupenky na Florencie do Orvieto

Vstupenky na Siena do Orvieto

Vstupenky na Arezzo do Orvieto

Vstupenky na Perugia do Orvieto

 

Umbria, Italy

 

2. Pět zemí, Itálie

Fotky online nedělají spravedlnost magické Cinque Terre region v Itálii. Barevné domy na vrcholu kopců, obklopen vinicemi, místní restaurace, a turistické stezky, to vše činí z této oblasti úžasný cíl cesty po Evropě. Cinque Terre ve skutečnosti sestává 8 malé vesnice a železniční kolejnice je všechny spojuje. Díky tomu je obzvláště snadné navštívit každou z vesnic v 2-3 dní, pokud máte málo času. Co by mohlo být lepší, než skákat na jednom z nejlepších míst v Evropě na podzim?

Cinque Terre je obvykle horkým letním cílem pro pláže a nedotčenou vodu. nicméně, je mnohem lepší navštívit podzim, protože úzké ulice jsou od turistů relativně prázdné. Proto, zatímco většina restaurací je uzavřena, stále můžete najít otevřený bar s výhledem na moře a v klidu obdivovat výhledy.

Můžete utratit 4 dny zkoumání vesnic a strávení dlouhého víkendu ve městě La Spezia, váš výchozí bod pro cestování vlakem v Cinque Terre. Z La Spezia, vlakem cestujete do jakékoli jiné vesnice podle vašeho výběru.

Vstupenky na La Spezia to Manarola

Vstupenky na Riomaggiore to Manarola

Vstupenky na Sarzana do Manarola

Vstupenky na Levanto do Manarola

 

Cinque Terre Italy at sunset

 

3. Jezero Lugano, Švýcarsko

Šumivá tyrkysová voda, terakotové domy, Jezero Lugano ve Švýcarsku je jedním z našich nejoblíbenějších turistických cílů v Evropě. Švýcarsko jich má mnoho Švýcarsko jich má mnoho Švýcarsko jich má mnoho.

V polovině října jsou teploty stále teplé, takže si můžete posedět u jezera se sklenkou vína z vinic v okolí nebo ochutnat polenta guláš na tradičním podzimním festivalu. Pokud máte zájem přidat trochu vzrušení a dobrodružství k vaší podzimní dovolené v Evropě, můžete vyrazit na Monte Bre. Výhledy z vrcholu jsou některé z úchvatných výhledů na záliv Lugano.

Staré město Lugano má barevné měšťanské domy, 10 čtverce, a luxusní nákupní ulice Via Nessa. Sečteno a podtrženo, Jezero Lugano je ideální jak pro milovníky přírody, tak pro milovníky krásného života. Jezero Lugano je skvělé pro relaxační víkend nebo prodlouženou dovolenou v Evropě.

Na jezero Lugano se snadno dostanete vlakem z Milána Central za něco více než hodinu. Vlaky odjíždějí každou hodinu z milánského vlakového nádraží.

Vstupenky Interlaken do Curych

Vstupenky na Lucern do Curychu

Vstupenky na Lugano do Curych

Vstupenky Ženeva na Curych

 

lugano countryside

 

4. Podzimní dovolená v Hannoveru, Německo

Hannover je nejvíce podceňovaným městem v Německu, ale jeden z nejlepších cílů pro dovolenou na podzim v Evropě. Toto skvělé město je domovem obrovského parku, dvojnásobek velikosti Central Parku v New Yorku. Starověké duby a krásné jezero jsou v areálu parku, ideální na procházky a líné odpoledne na podzim.

Staré město Marktplatz a věž s hodinami jsou skvělým výchozím bodem pro objevování gotické architektury. Můžete pokračovat k působivé Nové radnici, velkolepá stavba s výhledem na jezero. Zelené krajiny a stromy obklopují velkolepý palác a dotvářejí majestátní atmosféru a výhled ve zlatých barvách.

Hannover je jedním z klenotů Německa a na podzim už nemůže být hezčí. Pokud plánujete dovolenou na podzim do Evropy, pak je Hannover ideálním místem pro cestování. Málo turistů dosud neobjevilo své kouzlo, tak, mohli byste být první, kdo má čas svého života ve městě.

Vstupenky na Brémy do Amsterdamu

Vstupenky na Hannover do Amsterdamu

Vstupenky na Bielefeld do Amsterdamu

Vstupenky na Hamburk do Amsterdamu

 

 

5. Bavorské Alpy a Černý Les, Německo

Černý les a bavorské Alpy jsou oblíbenou volbou pro podzimní rodinnou dovolenou v Evropě. Tento ohromující region v Německu je jedním z nejlepších turistických destinací v Německu.

Když vystoupíte z vlaku v jedné z malebných vesnic, okamžitě budete cítit, že jste přistoupili přímo k příběhu bratří Grimmů. Ohromující jezera, vodopády Triberg, zelená údolí, a vinice zaručují nezapomenutelnou dovolenou na podzim v Evropě.

Listy mění barvy na zlaté tóny, zatímco v pozadí jsou hory pokryté sněhem. Odpočinek v dřevěné chatě po velké túry v Alpách je nezapomenutelným zážitkem. Můžete také navštívit jeden z 25 hrady v okolí a zámek Neuschwanstein je pozoruhodný hrad, který prozkoumá vaši podzimní dovolenou v Evropě.

Vstupenky na Offenburg do Freiburg

Vstupenky na Stuttgart do Freiburg

Vstupenky do Lipska do Freiburgu

Vstupenky na Norimberk do Freiburgu

 

The Bavarian Alps And The Black Forest, Germany

 

6. Podzimní dovolená v Ahornbodenu, Rakousko

Údolí Rissbachtal a Alpský park Karwendel, jsou majestátní cestovatelské destinace v Rakousku na podzimní dovolenou. Alpský terén Ahornboden má 2,000 let staré stromy Sycamore-Maple vypadající ohromeně ve svém podzimním oblečení ze zlata a pomeranče. Příroda a hory vytvářejí naprosto fantastické scenérie pro nezapomenutelnou destinaci na podzim v Evropě.

Tento region v Tyrolsku je zvláště doporučován pro horské cyklisty a zkušené chodce. The národní park má mnoho skvělých výletů a stezek mezi vápencovými horami pro nezapomenutelnou dovolenou v Evropě.

Salzburg je spravedlivý 3 vlakem od Ahornbodenu, včetně převodů. Dále, v Grosser Ahornboden jsou skvělé nabídky hotelů a ubytování během mimo sezónu.

Vstupenky ze Salzburgu do Vídně

Vstupenky z Mnichova do Vídně

Vstupenky z Grazu do Vídně

Vstupenky Praha - Vídeň

 

Fall Vacation In Ahornboden, Austria

 

7. Podzimní dovolená v údolí Loiry, Francie

TÚdolí Loire se nachází ve vinařské oblasti Francie. Tohle znamená tamto 185,000 Koncem října akrů révy vinné ve zlatě. Proto je to zdaleka jedno z nejkrásnějších míst k návštěvě v Evropě a velkolepá destinace pro dovolenou na podzim.

Zatímco mnoho z nich jednodenní výlet z Paříže, důrazně doporučujeme, abyste zůstali delší víkend v Loire Valley, abyste plně ocenili jeho kouzlo a krásu. Tudy, mohli byste navštívit jeden nebo dva z úžasných hradů v údolí, jako je Chateau de Chambord. Někteří říkají, že tento pozoruhodný hrad navrhl sám De Vinci.

The Zámek Chambord je 2 hodiny jižně od Paříže a můžete vlakem cestovat z Paříže Austerlitz do Blois-Chambord. Za hodinu a půl, budete putovat po krásném paláci.

Vstupenky do Paříž do Štrasburku

Vstupenky Lucemburk na Štrasburk

Vstupenky do Nancy do Štrasburku

Vstupenky na Basilej do Štrasburk

 

8. Bordeaux, Francie

Na podzim není nic okouzlujícího a romantičtějšího než Francie. Bordeaux je podceňovaným francouzským městem a domovem vinic Saint-Emilion a pláží Arcachonu, Tyto 2 Místa jsou jen některé z důvodů, proč vás zamilujete do Nouvelle Aquitaine v Bordeaux. paláce, prohlídky vína, lázeňské procedury, a lekce vaření, učinte z Bordeaux skvělý turistický cíl pro vaši podzimní dovolenou.

Na konci října je většina turistů doma, takže ceny za cestování a ubytování klesají v Bordeaux. V tuto chvíli začínají vinice sklizeň hroznů a můžete zůstat v jednom z mnoha zámků v okolí a svírat se. To jistě přidá jedinečný zážitek do alba vaší dovolené.

Do regionu je skvělé se dostat vlakem odkudkoli ve Francii, a jsou přímé vysokorychlostní vlaky z nádraží Paris-Austerlitz a Montparnasse.

Vstupenky na La Rochelle do Nantes

Vstupenky na Toulouse to La Rochelle

Vstupenky na Bordeaux do La Rochelle

Paříž do La Rochelle vstupenky

 

Fall Vacations in Bordeaux, France

 

9. Podzimní dovolená v Paříži, Francie

Naše nejlepší podzimní dovolená v Evropě nebude bez Paříže kompletní. Paříž je vždy dobrý nápad, ale je to obzvláště krásné na podzim. lucemburské zahrady, malé francouzské kavárny, a živá pouliční hudba vytvářejí ideální prostředí pro nezapomenutelnou dovolenou v Evropě.

Popíjejte horkou čokoládu nebo sledujte sklizeň hroznů Montmarte, Paříž má mnoho nádherných míst pro zachycení těchto úžasných obrázků. Nejvíce fotogenní skvrny jsou Jardins du Luxembourg, Parc Monceau, a Tuileries Garden. Od konce října, každoroční podzimní festival se koná na různých místech po celém městě hudby, tanec, a umělecká vystoupení. Tak, ať už je deštivé nebo slunečné, Paříž nabízí spoustu skvělých věcí.

Paříž je méně přeplněná a ceny za cestování jsou mimo sezónu velmi dostupné, Cestování vlakem a ubytování proto činí z Paříže skvělý cíl pro dovolenou na evropské dovolené.

Vstupenky do Amsterdamu do Paříže

Vstupenky z Londýna do Paříže

Vstupenky do Rotterdam do Paříže

Brusel - Paříž vstupenky

 

Fall Vacation In Paris, France

 

10. Amsterdam, Nizozemí

Na jaře, tulipány zdobí amsterdamské zahrady a parky, ale na podzim, oranžový, žluté a červené listy barvy kanálů a ulic. Amsterdam je absolutní krásou, a proto je to jedno z nejlepších míst pro dovolenou na podzim v Evropě. Dalo by se projít pouze Amsterdamem 3 dní, ale budete chtít zůstat déle a zastavit se v každém rohu, abyste ocenili krásné výhledy.

Amsterdam je úžasné město pro dovolenou v Evropě, s 50 muzea ve městě, projížďky na lodi v kanálech, V této úžasné destinaci na podzim v Nizozemsku je mnoho zajímavých věcí. navíc, existují nádherné parky kde můžete mít piknik nebo za pěkného počasí na kole.

Amsterdam je jedno z nejlepších měst v Evropě, přístupné vlakem odkudkoli ze sousedních zemí, a snadná navigace ve městě.

Brusel do Amsterdam vstupenky

Vstupenky Londýn - Amsterdam

Berlín do Amsterdam vstupenky

Vstupenky do Paříž do Amsterdamu

 

Amsterdam, Netherlands Fall Colors

 

prémie: Podzimní dovolená v Lucemburku

Belgie, Francie, a Německo obklopují malou lucemburskou zemi, ideální destinace pro cestování po Evropě. Lucemburk je známý svým starým městem, Nachází se na útesech a je obklopen středověkou pevností. Jeho ohromující architektura a kouzlo starého světa získaly titul UNESCO světové dědictví místo. Grand Ducal Palace a Adolphův most jsou místy, kam musíte přijet na dovolenou do Lucemburku.

Zahrady a mnoho vyhlídek nabízí úchvatný výhled na celé město a jeho okolí. na podzim jsou výhledy obzvláště krásné v podzimních barvách. Tak, zatímco Lucembursko je nejmenším městem v Evropě, pyšně stojí vedle velkých kosmopolitních měst, jako je Paříž. Určitě se vyplatí vybrat Lucembursko pro vaši dovolenou v Evropě na podzim.

Díky pokročilé železniční dopravě, můžete cestovat kamkoli v Evropě v žádném okamžiku. Z velkého kosmopolitního města do malého a pozoruhodného města, každé město v našem 10 nejlepší města pro dovolenou na podzim v Evropě, má své jedinečné kouzlo a kouzlo.

Vstupenky na Antverpy do Lucemburska

Vstupenky Brusel na Lucembursko

Vstupenky na Metz do Lucembursko

Paříž do Lucembursko vstupenky

 

Luxembourg Fall Vacation Scenery

 

Tady v Uložit vlak, Rádi vám pomůžeme najít nejlevnější letenky do kterékoli z krásných destinací na našem seznamu.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “10 Nejlepší dovolená na podzim v Evropě” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text a dávají nám úvěr s odkazující na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-fall-vacations-europe/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)