Čas na čtení: 9 minut
(Aktualizováno: 25/02/2022)

Přátelský, pochozí, a krásný, tyto 12 nejlepší cestující poprvé’ lokality jsou nejlepší města k návštěvě v Evropě. Přímo z vlaku, do Louvru, nebo náměstí Dam, tato města přitahují miliony turistů po celý rok, tak si sbalte kufry a vydejte se s námi na cestu objevovat jejich kouzlo.

 

1. Nejlepší místa pro první cestovatele: Amsterdam

Skvělá destinace na víkend, Amsterdam je jedním z 12 nejlepší místa pro první cestovatele. Amsterdam je docela malý, což usnadňuje pohyb pěšky, nebo na kole. Dále, tento způsob cestování je mnohem snazší pro začátečníky, kteří nejsou zvyklí cestovat v cizí zemi nebo komunikovat v cizích jazycích.

Tím pádem, pouze v 3 dní můžete prozkoumat každý jednotlivý kanál a kout v okouzlujícím nizozemském hlavním městě. Perníkové chaloupky v Demarku, Náměstí Dam, květinový trh, a skočit do kanálu prohlídka lodi, a dům Anny Frankové, jsou jen některé z míst, která můžete navštívit. I když to zní jako dlouhý seznam, design města se hodí k těmto krásným místům, takže je může navštívit každý návštěvník během krátké dovolené. Nizozemci jsou přátelští a velmi pohostinní a rádi se s vámi podělí o svou kulturu a město.

Nejlepší čas jít: Smět, na slavný květinový trh.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Best First Time Traveler’s Locations: Amsterdam

 

2. Praha

Město úžasných mostů, a pivní zahrádky, Praha je skvělou destinací pro začínající cestovatele. Pokud jste nikdy nebyli v Praze, najdete ve městě zábavu, impozantní, a živý. Kromě nádherných kostelů, a Staroměstské náměstí, Praha je skvělá na krátký víkendový pobyt, s hospodami, kluby, a pivní zahrádky na večerní půllitr.

navíc, město se může pochlubit cestovateli, tak, pokud cestujete sami do Prahy, vždy se můžete setkat s ostatními cestovateli. Můžete se tak inspirovat k plánování další cesty po Evropě, do Vídně nebo Paříže, která oblast cesta vlakem pryč.

Nejlepší čas jít: Podzim.

Norimberk do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

Prague

 

3. Klasický Londýn

Když člověk pomyslí na cestu poprvé do Evropy, Londýn se nevyhnutelně vybaví. Město je úžasným mixem kultur: Anglické dědictví a moderní trendy čtvrti, London Eye a Buckinghamský palác. I když může být náročné vidět všechno, Londýn má o víkendu co nabídnout, výlet do klasického Londýna je možný.

Classic London zahrnuje návštěvu Buckinghamského paláce, Londýnský Tower, a Kensingtonské zahrady, několik z nejlepší památky v Evropě. Dále, si můžete vychutnat muzikál na West Endu, putování po Notting Hill, a samozřejmě ochutnání anglické snídaně. Sečteno a podtrženo, Londýn je skvělé místo pro cestovatele, kteří poprvé cestují.

Nejlepší čas jít: Jaro a léto, když je nebe modré a počasí teplé.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Classic London

 

4. Nejlepší místa pro první cestovatele: Florencie

Bohaté dějiny umění, velkolepé památky, a paláce, Florencie je úžasným místem pro první cestování pro milovníky umění. Staré centrum města je nejoblíbenější částí Florencie, s dechberoucí galerií Duomo a Uffizi nedaleko. Tato úžasná místa jsou v docházkové vzdálenosti od sebe, takže se můžete snadno procházet krásnými florentskými ulicemi a náměstími.

navíc, pokud nechcete moc chodit, pak výstup na Duomo a Giottovu zvonici nabízí fantastický výhled na celé město. Tak, svou dovolenou ve Florencii můžete snadno strávit ve starém centru města, a rozdělte si čas mezi nákupy, umění, a skvělé italské jídlo.

Nejlepší čas jít: Jaro a podzim.

Rimini Florencii vlaků

Řím Florencii Vlaky

Pisa Florencii vlaků

Venice Florencii vlaků

 

Best First Time Traveler’s Locations: Florence Viewpoint

 

5. Pěkný

Symbol francouzské riviéry, Nice je krásné přímořské město se skvělými písečnými plážemi a úžasnou uvolněnou atmosférou. Nice je jedním z nejoblíbenějších měst ve Francii, pro místní i turisty. I když to může způsobit, že Nice bude v hlavní sezóně trochu přeplněné, díky tomu je také skvělým místem pro začínající cestovatele.

První cestující do Nice si mohou užít úžasnou promenádu ​​du Paillon, na hradní kopec nebo staré město. Slunný, živý, a relaxační, Nice je ideální prázdninovou destinací ve Francii, navržený tak, aby uspokojil všechny potřeby cestovatele. A co je nejdůležitější, s 300 slunečné dny v roce, Nice je tím nejlepším místem, kam zajít kdykoli v roce k odpočinku na pláži. nicméně, pokud máte zájem o umění a historii, Nice je domovem muzeí Chagall a Matisse, stejně jako stará čtvrť samozřejmě.

Chcete-li součet věci do pořádku, raději si procvičte bonjour, protože Nice vás rád přivítá na vaší první cestě.

Nejlepší čas jít: Samozřejmě léto.

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Vlaky z Cannes do Paříže

Vlaky z Cannes do Lyonu

 

Nice Riviera

 

6. Nejlepší místa pro první cestovatele: Vídeň

Plné paláců, kostely, a stará náměstí, Vídeň je jedním z nejlepších míst pro cestovatele, kteří poprvé cestují. Rakouské hlavní město můžete prozkoumat zcela pěšky, a to dělá z Vídně jedno z měst Evropy, které je pro chodce nejpřívětivější. Z Vnitřního města, můžete prozkoumat mnoho galerií, luxusní nákupní butiky, vše působivé v barokním stylu a zatočí se vám z toho hlava.

Jinými slovy, Vídeň má spoustu úžasných věcí Historická místa navštívit, a architektura je pozoruhodná. Pokud jste milovníkem historie a oceňujete bohatou kulturu, Vídeň si zamilujete na první pohled, a vaše první cesta do Vídně bude začátkem mnoha prodloužených víkendů v Rakousku.

Nejlepší čas jít: Vídeň je nejkrásnější v zimě, kdy je všechno zasněžené a kouzelné.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

 

7. Paříž

Romantický, vzrušující, Krásná, každý se do Paříže zamiluje na první pohled, nebo řekněme první výlet. Francouzská metropole je centrem umění, móda, Dějiny, a gastronomie, nabízí úžasné věci, které můžete dělat a místa k návštěvě, pro jakýkoli vkus a vášeň.

Všechno, co uděláte v Paříži poprvé, bude nezapomenutelné. Od první procházky po Champs-Elysees až po piknik u Eiffelovy věže a návštěvu Louvru, vaše první cesta do Paříže bude nezapomenutelná. Tato Paříž je nejlepším místem pro první cestovatele do Evropy.

Nejlepší čas jít: Po celý rok.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Louvre Museum, Paris

 

8. Nejlepší místa pro první cestovatele: Řím

Procházka dlážděné ulice, do Kolosea, a lahodné maritozzo jako dezert je fantastickým zahájením prvního dne v Římě. Kromě toho, že je historickým centrem starověkého Říma, s památkami, jako je Fórum a Císařský palác, Řím je skvělé město pro Vino del Casa a úžasnou italskou pizzu.

navíc, Řím je velmi romantický a přitahuje mnoho zamilovaných párů. Španělské schody nebo fontána di Trevi jsou skvělými místy pro romantické obrázky. Tak, pokud jste necestovali daleko nebo vůbec do Itálie, pak je Řím jedním z nejlepších míst pro první cestovatele.

Nejlepší čas jít: Jaro a podzim jsou nejlepší dobou k návštěvě pro ty, kteří poprvé navštíví Řím. Itálie je skvělá mimosezónní destinace v Evropě, a duben je nejlepší čas jít.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Benátky do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Best First Time Traveler’s Locations: Rome

 

9. Brusel

Pokud máte jen jeden den na umění cestovat, Brusel je konečná destinace. Vafle, čokoláda, vafle s čokoládou, a Velký palác, jsou tři z nejlepších věcí v Bruselu, vejde pouze na jednodenní výlet.

Nicméně, pokud chcete vidět trochu víc, pak budete rádi, když zjistíte, že Brusel je dobře propojený; tramvají, metro, a autobusy, které vás dovezou kamkoli. Další výhoda, která řadí Brusel k tomu nejlepšímu 12 místo prvního cestovatele je, že město je vícejazyčné. Jinými slovy, umíš mluvit anglicky, francouzština, Holandština nebo němčina, když jste v Bruselu a nemusíte se bát, že se ztratíte v překladu.

Nejlepší čas jít: Léto a zima jsou nejlepší dobou k návštěvě Bruselu. Červnové festivaly vytvářejí v Bruselu skvělou atmosféru, zatímco prosinec je kouzlo Vánoc.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Brussels

 

10. Nejlepší místa pro první cestovatele: Použitý

Malý, půvabné město Bruggy je plné kanálů, butiky, a středověká architektura. Toto malebné belgické město je skvělým místem pro víkendový útěk, s dostatkem času na prohlídku a odpočinek. Kromě ochutnávek čokolády na náměstí Markt, Výstup na Belfry Tower za impozantním výhledem na město je jedním z nejlepších způsobů, jak začít den v Bruggách.

Památky Brugg můžete projít pěšky, nebo v kočáru, za jeden víkend. dodatečně, můžete zkombinovat výlet do Brugg s jinými místy, které poprvé cestují, jako Brusel, a udělat z toho celý týdenní výlet do Evropy. Tak, abyste si naplno užili svůj první výlet do Brugg, sbalte pohodlné boty, křížovou tašku, a fotoaparát pro kouzelné snímky.

Nejlepší čas jít: Jaro je nejlepší čas k návštěvě Brugg. V tuto roční dobu, kanály a uličky jsou plné rozkvetlých květin, a barvy.

Amsterdam Bruges Vlaky

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

 

Best First Time Traveler’s Locations: Bruges

 

11. kolínská

Úchvatná kolínská katedrála vás nechá beze slov. Historické centrum města, světla města ve večerních hodinách, a katedrála uchvátí každého, kdo poprvé cestuje do tohoto fantastického německého města. Kolín nad Rýnem je skvělým místem pro dovolenou, protože můžete navštívit všechny důležité památky 3 dní.

V zimě, náměstí je místo, kde si můžete užít jeden z nejlepších vánočních trhů v Evropě. V létě, můžete zamířit do Rheinparku, kde je krásný výhled na katedrálu a piknik u řeky Rýn. Dále, můžete si užít skvělé úspory v úžasných parcích, muzeí, a další s Kolínská kard.

Nejlepší čas jít: Po celý rok, ale většinou o Vánocích a na jaře.

Berlín do Cách Vlaky

Frankfurt do Kolína Vlaky

Vlaky z Drážďan do Kolína nad Rýnem

Aachen do Kolína Vlaky

 

Cologne At Night

 

12. Nejlepší místa pro první cestovatele: Interlaken

Alpské výhledy, zelené louky, a jezera spolu s městskými výhodami, Interlaken je báječná destinace ve Švýcarsku. Blízkost města k Alpám spolu s pohodlím městského života, ubytování, a doprava z něj činí jedno z nejlepších míst pro první cestovatele.

Pokud se rozhodnete cestovat do Interlakenu poprvé, zažijete nezapomenutelný výlet do jedné z nejžádanějších destinací na světě. Ať už máte rádi pěší turistiku nebo popíjení švýcarského kakaa po ránu s výhledem na Alpy, Interlaken má všechno.

Nejlepší čas jít: po celý rok.

Basel do Interlaken Vlaky

Bern Interlaken Vlaky

Vojtěška na Interlaken Vlaky

Zurich Interlaken Vlaky

Best First Time Traveler’s Locations: Interlaken

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat vaši dovolenou do těchto 12 nejlepší cestující poprvé’ místa vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „12 nejlepších míst pro první cestovatele“?? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fbest-first-time-travelers-locations%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)