Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 02/07/2021)

Jeďte vlakem do ideální destinace pro město přestávky nebo nakupovat, nejúžasnější hlavní města v Evropě mají všechno. Bleší trhy jsou retro a moderní, současnost a historie, Pojďte spolu, kde se objevují velké věci, a naše 7 nejlepší bleší trhy v Evropě jsou dokonalým příkladem.

Pokud máte rádi nakupování, a to zejména u historických sběratelských předmětů, pak tyto 7 nejlepší bleší trhy v Evropě budou splněným snem. Jednoduše sledujte naše hlavní bleší trhy v Evropě, a chytit velký kufr!

 

1. Mnichovský bleší trh

Pokud míříte do Bavorska na Evropské svátky na jaře, a hledám nějaké čerstvé vinobraní poklady, pak budete milovat obří bleší trh v Mnichově. Tento úžasný bleší trh označuje jarní festival a koná se jednou ročně.

Bude konec 2000 prodejci, s úžasným ročníkem, jako taška Louis Vuitton za vtipné ceny. Proto, měli byste si asi v sobotu ujasnit bleší trh Riesen-Flohmarkt Theresienwiese v Mnichově. Dále, přijďte s jasným nákupním seznamem, a buďte tam co nejdříve. Dveře se otevírají v 4 dopoledne, a nebudete jediným ranním ptákem!

Ceny vlaků z Dusseldorfu do Mnichova

Ceny vlaků z Drážďan do Mnichova

Ceny vlaků z Norimberku do Mnichova

Ceny vlaků z Bonnu do Mnichova

 

Books offering at Munich Flea Market

 

2. Amsterdamský bleší trh

V případě, že jste to nevěděli, Amsterdam je město s bohatou obchodní historií. Proto, není žádným překvapením, že jeden z nejlepších bleších trhů v Evropě je v Amsterdamu. Jednou za rok, malebné ulice v Amsterdamu, proměnit na trh pod širým nebem, kde můžete nakupovat a nasávat úžasnou atmosféru v jednom z největší města v Evropě.

Jednou za rok, jako oslava v den krále, kanály a uličky Amsterdamu se proměnily v obrovský bleší trh. Elegantní ročník, umění, gadgety, a další poklady z druhé ruky na vás budou čekat na tomto úžasném bleším trhu.

Když? 6 mám 8 odpoledne 27. dubna.

Ceny vlaků z Brém do Amsterdamu

Ceny vlaků z Hannoveru do Amsterdamu

Ceny vlaků z Bielefeldu do Amsterdamu

Ceny vlaků z Hamburku do Amsterdamu

 

Vrijmarkt Amsterdam Netherlands

 

3. Grande Braderie De Lille

Největší a nejznámější bleší trh ve Francii, hostit bude bleší trh Grande Braderie de Lille 10,000 prodejci.

Bleší trh v Lille je největší událostí roku a koná se první zářijový víkend. Pokud jste na vinobraní, a retro předměty, pak si raději zarezervujte letenku do Lille na září 4čt– 5čt, na vinobraní fantastická.

Říká se, že vás to přivede blízko 40 jen na procházku všemi stánky, a to bez zastavení a nakupování.

Několik užitečných frází, které je třeba dodržet & Učit se:

"Jaká je vaše nejlepší cena?"?“- Jaká je vaše nejlepší cena?

„Coupons la poire en Deux“ - setkáme se navzájem uprostřed / vyjednáváme

"Smlouvat!" - Obchod!

Jak se tam dostat? Trvat hodinu Cesta vlakem TGV z Paříže.

Ceny vlaků z Paříže do Rouenu

Ceny vlaků z Paříže do Lille

Ceny vlaků z Rouen do Brestu

Ceny vlaků z Rouenu do Le Havre

 

4. Portobello Road Market v Londýně

Nejlepší bleší trh v Anglii se koná každý den na trhu Portobello v Londýně. Móda, starožitnosti, jídlo, a poklady z druhé ruky na vás budou čekat každý den v týdnu, ale buďte připraveni na zvýšení energie a barev v sobotu.

Tak, po dni nakupování starožitností, můžete chytit vynikající vegetariáni, sýr, a další lahůdky na rychlý oběd, než budete pokračovat ve svém vintage hledání na módním trhu ve Westway. Návštěva trhu Portobello Road je jednou z nejlepších věcí v Londýně, a tento bleší trh a londýnský orientační bod byste měli věnovat celý den.

ACeny vlaků z msterdamu do Londýna

Ceny vlaků z Paříže do Londýna

Ceny vlaků z Berlína do Londýna

Ceny vlaků z Bruselu do Londýna

 

Vinyl records at Portobello Road Flea Market In London

 

5. Pařížský bleší trh

Když myslíme na Paříž, okamžitě si představíme atmosféru. Speciální, tajemný, starověký, Royal přijde na mysl s Paříží, a na její úžasný bleší trh.

Pařížský bleší trh je jedním z nejlepších bleších trhů v Evropě díky vzácným pokladům, které skrývá. Africké umění, vintage ozdobné kousky, a oblečení jsou jen některé z věcí, které najdete na tomto obrovském bleším trhu.

Pokud si chcete vzít malý kousek Paříže s sebou, pak je bleší trh v Paříži místem pro nakupování. Svůj úkol zahájíte dál Rosiersova ulice, hlavní ulice, a jděte dolů, abyste se dostali na samostatné trhy.

Když? Sobota - pondělí

Jak se tam dostat? Jeďte metrem, jeďte do Porte de Clignancourt na lince 4, a sledujte davy směrem k velkému betonovému nadjezdu.

Ceny vlaků z Amsterdamu do Paříže

Ceny vlaků z Londýna do Paříže

Ceny vlaků z Rotterdamu do Paříže

Ceny vlaků z Bruselu do Paříže

 

Paris Beautiful Flea Market

 

6. Bruselský míčový trh

Jediný bleší trh, který je otevřený 365 dny v roce, trh s míčovými hrami v Bruselu, je také největší v Belgii.

V srdci čtvrti Marolles, najdete historické záznamy, a vzácné knihy rozložené na přikrývkách. V nedalekých ulicích, najdete bazarové a starožitné obchody.

Když? Nejlepší čas na hledání pokladů je ve čtvrtek a pátek.

Kde? Place du Jeu de Balle Brusel

Ceny vlaků z Lucemburku do Bruselu

Ceny vlaků z Antverp do Bruselu

Ceny vlaků z Amsterdamu do Bruselu

Ceny vlaků z Paříže do Bruselu

 

Brussels Jeu De Balle Market

 

7. Milán

V Miláně je několik bleších trhů, a to nepřekvapuje, protože se jedná o módní hlavní město světa. Mercatone dell’Antiquariato je největší bleší trh v Miláně a koná se poslední neděli každého měsíce. Bude 380 stojany starožitného nábytku a vintage oblečení, čekám na tebe.

nicméně, nejkrásnějším bleším trhem v Miláně je East Market. Pokud hledáte sběratelské kousky nebo moderní umělecká díla, pak se na východním bleším trhu zamilujete. kromě, můžete si dát oběd nebo pivo na DJ setu, zatímco se touláte po skvělých tržních stáncích. Jakmile vstoupíte, už to nikdy nebudete chtít opustit retro & ročník party.

Kde? Přes Mecenate, 84

Když? Každou neděli

Jak se dostat na East Market v Miláně? Jeďte linkou metra M2

Ceny vlaků z Florencie do Milána

Ceny vlaků z Florencie do Benátek

Ceny vlaků z Milána do Florencie

Ceny vlaků z Benátek do Milána

 

Milan Clothing Flea Market

 

Závěr

Evropa je okouzlujícím spojením retro a moderního, kteří žijí na nejúžasnějších bleších trzích. Výlet do Evropy nebude úplný, aniž byste strávili den v jednom z nejlepších 7 bleší trhy v Evropě. navíc, návrat domů alespoň 1 kus ročníku je, jako byste nikdy vůbec nenavštívili Evropu.

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat si výlet do těchto míst 7 nejlepší bleší trhy v Evropě trénují.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „7 nejlepších bleších trhů v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-flea-markets-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)