Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 20/09/2021)

Vydejte se na dobrodružství do lechtat vaše chuťové pohárky a podílet se na nejlepší jídlo zájezdy v Evropě. Pokud jste vášnivým foodie, Vaše chuťové buňky, stejně jako svůj Instagram zdroj bude skákat radostí s tím, co zažijete. Samozřejmě, nejlepší způsob, jak navštívit gastronomická geniální nechvalně známá města v Evropě, je vlakem. Zde jsou naše top 7 Best Food Tours zkušeností se Evropa.

 

1. Potraviny Tours zkušeností se Evropa: Z bagety Na Bistro v Paříži, Francie

Pokud existuje jedno město, které mohou zaklepat ponožky pryč s kulinářskou tvořivost, li je pro Paříž a je, proto, První na seznamu nejlepších potravin turné v Evropě. Jako výsledek, mnoho potravinářských prohlídky, které běží v Paříži by měly být spíše nazýván potravinové Education protože jsou zalité v historii. Tradice se dědí po staletí.

Nechte se inspirovat pařížské vášní.


Vše je zahrnuto od základů chleba a sýra, aby jejich slavný pochoutka, foie gras, stejně jako domácí pomazánka a Armagnac. Dále, můžete také libují v pařížské kavárna kultura.

Vítr si cestu přes postranních uliček a ohromit sami na to, jak mnoho elegantních restaurací, kavárny, lahůdkářství, a boulangeries existují. Jako výsledek, budete vystaveni dokonalé kombinaci odvěkých receptů a nových a trendů v oblasti potravin.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Baguettes Bistro In Paris, France

 

2. Food Extravaganza: Amsterdam, Nizozemí

Chcete-li vidět jinou stranu Amsterdam a jeho foodie scénu, prozkoumat nádvoří a uličkách Jordaan čtvrti. Jako výsledek, najdete dobré jídlo Dodavatelé dychtivý podělit se o své výtvory, jakož i dát nějaké nahlédnutí do města bohaté indonéské kulinářského dědictví.

Doporučujeme vyzkoušet jablečný koláč na kultovní 400 let staré kavárně, Kavárna Papeneiland. Můžete také zkusit Salám vyrobený z rodinného receptu sto let a naučit se nizozemský způsob, jak jíst sledě.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

3. Umění řemeslného piva & Jídlo v Praze, Česká republika

Pokud se ocitnete v Praze, dělat to, co dělat, Bokovky a prožijte řemeslo pivo stejně jako potraviny prohlídka. Můžete si dokonce vzít prohlídky s odborníkem piva. Budou rádi, aby vás na Pivo (pivo) Cesta na rozdíl od jiných.

Přirozeně, řemeslo pivo se vždy těšil tím, že jí několik vybraných místních sousta. Dále, aou mohl pokusit skotské vejce nebo české knedlíky s dušeným hovězím abychom jmenovali alespoň některé z Labužník pokladů Prahy. Je to definitivní na našem seznamu nejlepších potravin turné v Evropě.

Norimberk do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

The Art Of Craft Beer and Food In Prague, Czech Republic

 

4. Potraviny Tours zkušeností se Evropa: Prastará tradice v Madridu, Španělsko

Pro bonafide foodie dobrodružství, Madrid nezklame! Meander přes Madrid a splnění místních prodejců a restauratérů. Snaž se místní víno a sýry libuje v historickém Anton Martin trhu. Mají některé, pravděpodobně, nejlepší tvarohové na světě, z nichž některé jsou pečené ve sto let starých pecí.

 

Best Food Tours To Experience In Madrid Spain

 

5. Ochutnejte Město z Insiders Perspective: Benátky, Itálie

Objednat prohlídku, pokud nechcete být běhavý v Benátkách. Kniha s někým, kdo zná vstupy a výstupy na město a jak se případně vyhnout davům a nechat si najít nějaké skryté drahokamy. Například, vzít gondole jízda přes kanál na těstoviny restaurace a vypít sklenici Prosecco před vyzkoušet některé proslulé vinárny, oblíbený u místních Casanova je.

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

pizza fest in venice

 

6. Potraviny Tours zkušeností se Evropa: Mezinárodní Food scéna v Berlíně, Německo

Berlínská potraviny scéna je přímo na trend a mezinárodní potravinové zlato, a jako výsledek, je to nejlepší místo pro spřátelení, když jste na cestách foodie. Nic se spojuje lidi docela jako jídlo dělá.

Doporučujeme, abyste zvážili individuální potravin turné s místní, kde si můžete vyhrnout si rukávy a opravit sami tradiční hody, Berlínského stylu.

Pokud si nepřejete, aby se všechno sami:

Podívejte se na turecký trh v Kreuzbergu nebo se zastavte (nebo tři) na různých kaváren a pekáren.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

The International Food Scene In Berlin, Germany

 

7. Autentický zážitek Foodie: Vídeň, Rakousko

Vídeň je všechno kouzlo, nicméně, to platí zejména pokud jde o chutě. To má zřetelný pravost a vy byste měli začít s návštěvou klasické vídeňské kavárně. Z kavárny, si můžete vytvořit svůj způsob, jak populární Naschmarkt, tradiční klenot s širokou škálu rakouské speciality, které zahrnují sýr a ocet.

Pokud nechcete jíst klobása a pak pic to na gram, když jste v Würstelstand, jste byli i tam? ?Ale doopravdy, mají nejúžasnější klobásy! Spláchnout s několika rakouských vín v historickém sklepení a nakonec to všechno pryč dokonale s nějakou delish dezertem návštěvou skvělý obchod s čokoládou. ?

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Best Food Tours To Experience In Vienna

 

Potraviny Tours zkušeností se Evropa: Závěr

Nejlepší jídlo zájezdy v Evropě jsou navrženy tak, aby jednoduše vyhodit svou mysl a patra. Neexistuje žádný nedostatek možností.

Kamkoliv jdeš, procházet výpisy z cest, které bude nejlépe vyhovovat vám.

 

Vyberte si, co byste chtěli zažít a využívání Uložit vlak na vlak cestovní potřeby.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “7 Best Food Tours zkušeností se Evropa ” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-food-tours-europe/?lang=cs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)