Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 11/09/2021)

Probuzení za zpěvu ptáků, s úchvatný výhled od vašeho prahu, v luxusní jurtě nebo na stromě. Glamping na nejkrásnějších místech v Evropě je v dnešní době obrovským trendem. Další 7 nejlepší kempy v Evropě nabízejí úžasný ekologický prázdninový zážitek pohodlí. Se zelenou elektřinou, recyklace, a 5hvězdičkové hotelové výhody, glamping je konečný udržitelný způsob dovolené v Evropě.

 

1. Nejlepší luxusní místa v Evropě: Přírodní rezervace Veluwe v Nizozemsku

Večeře při svíčkách v kouzelných lesích Veluwe, kráčet nahoru mezi stromy s prvními slunečními paprsky. To vše je součástí první snové zážitky z glampingu národní park V Nizozemsku. Můžete se rozhodnout prozkoumat 2 přírodní rezervace: Národní park Veluwezoom s nejkrásnějším výhledem na Posbank, nebo Hoge Veluwe, ráj pro milovníky pěší turistiky.

Nejlepší čas v těchto zemích, můžete si vybrat pobyt v krásných jurtách, safari stany nebo domky na stromech, luxusní ubytování ve Veluwe. Například, Schenkenshul přírodní rezervace, poblíž Hoenderloo, je ideálním místem pro rodinné kempování, aniž byste se vzdali domácích zařízení a pohodlí.

Brusel do Amsterdamu vlakem

Z Londýna do Amsterdamu vlakem

Z Berlína do Amsterdamu vlakem

Paříž do Amsterdamu vlakem

 

A couple at Veluwe Nature Reserve In The Netherlands Glamping Place

 

2. Luxusní místo Echologia ve Francii

Na břehu největší vodní rezervy v Mayenne, najdete okouzlující ekologické ubytování. V údolí La Loire si můžete vybrat pobyt v plovoucí chatě, lesní chatka, nebo luxusní stan.

Snídaně na terase, kanoistika v řece, nebo vychutnat si sklenku vína je jen několik výhod, které zde získáte, když se tu budete koukat. Údolí La Loiry je vinařská oblast ve Francii, tak, nejlepší vína z této oblasti jsou jen pár kroků od vašeho luxusního stanu nebo srubu. Echologia je skvělé místo pro kempování Jednotlivci ve Francii, a rodinní rekreanti.

Nantes na výlety vlakem

Lille na výlety vlakem

Lille do Paříže vlakem

Prohlídky do Paříže vlakem

 

Echologia Glamping Spot In France

 

3. Nejlepší luxusní místa v Evropě: Romantický kemp v Rhone-Alpes ve Francii

Spí pod hvězdami, zahřívání u kamen, když venku sněží, francouzské Alpy jsou kouzelným místem pro glamping. Oblast Rhone ve francouzských Alpách je jedním z nejlepších kempů v Evropě. Tím pádem, můžete si užít vlastní zimní pohádkovou dovolenou v luxusní zelené kopuli nebo zvonovém stanu.

nicméně, pokud dáváte přednost jarní dovolené, pak budete absolutně milovat rozkvetlé Alpy. Dáte si ranní kávu, obklopen divokou přírodou, je jedním z nejlepších zážitků v životě. Dále, pro aktivnější dovolenou, můžete vyrazit na nádherné hory nebo vyzkoušet rafting na řece Ardeche.

Protože je to mezi Itálií a Francií, zjistíte, že je to velmi snadné cestovat tam vlakem.

Dijon do Provence s vlakem

Paříž do Provence s vlakem

Lyon do Provence s vlakem

Marseilles do Provence s vlakem

 

Romantic Glamping place In Rhone-Alpes France

 

4. Glamping ve středních Čechách, Praha

Čechy jsou regionem pohlednic v České republice. Jeho jedinečnost spočívá v místě, kde se může měnit oděv se změnami ročních období. V létě je zelená a bohatá, a na podzim v krásných zlatých a oranžových tónech. Na břehu jezera, vrcholky hor, nebo odlehlý les, Bohemia's oasis is just a hour from Prague, takže si můžete užít to nejlepší ze všech světů, v srdci přírody.

Kolem lipenského jezera nebo v blízkosti Jizerských hor je spousta luxusních ubytování. Tím pádem, mohli byste si užít vynikající výhledy na jezero a les, z vaší terasy, nebo soukromá vířivka v přírodě.

Norimberk do Prahy vlakem

Mnichov do Prahy vlakem

Berlín do Prahy vlakem

Vídeň do Prahy vlakem

 

Amazing Glamping In Central Bohemia, Prague

 

5. Nejlepší luxusní místa v Evropě: Luxusní kempy ve švýcarských Alpách

Nejlepší sjezdovky, nejlepší pohledy, přímo na prahu vaší glampingové kopule. The Švýcarské Alpy jsou magickým cílem v každém ročním období, a teď můžete zůstat přímo v centru. Zatímco švýcarské Alpy jsou oblíbenou prázdninovou destinací pro turisty z celého světa, jen málokdo o tom ví jako o kempu.

Luxusní ubytování v Alpách je plně vybavené a navržené pro klidný pobyt, a úžasný pobyt. Můžete zůstat uprostřed zasněžených čepic, ale uvnitř vaší luxusní kopule, bude to teplé a útulné. Probudíte se v malebné scenérii, jít na túru přímo z pohodlné postele, po chutné snídani.

Scenérie, čerstvý vzduch, a univerzální stezky dělají ze Švýcarských Alp jednu z 7 nejlepší kempy v Evropě.

Curych do Wengen s vlakem

Ženeva do Wengen s vlakem

Bern do Wengen s vlakem

Basilej do Wengenu s vlakem

 

 

6. Luxusní kemp v Apulii

Nachází se v blízkosti Jaderského a Jónského moře, Puglia je a zasněná poloha pro nejlepší luxusní dovolenou v Evropě. Zvuk vln, nedotčená modrá voda, večerní vánek, a italské jídlo, může to být ještě lepší. Ačkoli, glamping v luxusním stanu, užívat si výhod hotelu, aniž by byl ohrožen váš rozpočet – Glamping je v dnešní době konečným způsobem dovolené.

Apulie je nádherným místem pro glamping, vystoupení ze stanu na pláž nebo na kopci s výhledem na moře, je sen každého. Ve vesnici Apulia najdete spoustu luxusních možností ubytování.

Tato oáza u moře je přístupná vlakem z Říma a Bari.

Řím do Puglie vlakem

Neapol do Apulie s vlakem

Bari do Puglie vlakem

Florencie do Puglie vlakem

 

Luxury Glamping Tent In Puglia Italy Europe

 

7. Romantika a Glamping v Toskánsku

Romantika je slovo, které popisuje nejlepší glamping v Toskánsku. Nedaleko od Sienny, a Středozemní moře, v sametově zelených kopcích Toskánska, čeká romantické a zelené stany na dovolenou pro 2.

v Toskánsku, můžete jít hledat lanýže, vezměte si kurz vaření a připravte těstoviny na večeři. Alternativně, můžete projet kolem nádherné italské vesnice z vašeho Lazy Olive Glamping místo. navíc, glamping v Toskánsku vám dá pocit, že jste součástí přírody, zastrčený za olivovníky.

Florencie do Grosseto s vlakem

Perugia do Grosseto s vlakem

Viterbo do Grosseto s vlakem

Řím do Grosseta s vlaky

 

Best Romance And Glamping In Tuscany

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat si dovolenou do 7 nejlepší kempy v Evropě vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „7 nejlepších kempů v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-glamping-places-europe%2F%3Flang%3DcsCvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)