Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 08/10/2021)

oceány, řek, a jezírka jsou nejen krásné přírodní divy, které jsou stojí za plánování dovolenou kolem. Jsme pojmenování našeho 5 Nejlepší Přírodní Horké Prameny V Evropě to jsou více než stojí za návštěvu s pomocí Zachránit Vlak, jízdenky na vlak.

 

5 Nejlepší Hot Springs v Evropě 1: Aix Les Bains Riviera Alp, Francie

Aix les Bains, Alpská riviéra je termální město, kotví na neuvěřitelně exotické a širokého jezera Bourget. To je jeden z 5 Nejlepší Přírodní Horké Prameny V Evropě a je našel hluboko ve francouzské oblasti Savoie, známý pro své okolí Alps masivu. Přítomnost čisté vody, s mnoha minerálních ctnosti, Všude kolem města, vedlo to přirozeně k tomuto tepelnému tradici. Toto magické místo, které opravdu dává to nejlepší z přírody pro vaši pohodu. V Aix les Bains Riviera des Alpes, přírodní medicína a síru bohaté vody se kombinovat nabídnout skutečnou regeneraci.

Ženeva do Aix Les Bains-Le Revard Vlaky

Lausanne do Aix Les Bains-Le Revard Vlaky

Paříž do Aix Les Bains-Le Revard Vlaky

Bern do Aix Les Bains-Le Revard Vlaky

Spa In Aix Les Bains Riviera Of The Alps, France

 

2: Terme di Saturnia - Toskánsko, Itálie

Snadno se tam dostat z kdekoli v Evropě, s pomocí Zachránit Vlak, Toskánsko se může pochlubit jedním z nejvíce idylické horkých pramenů na světě. Tak, není divu, že se na náš seznam 5 Nejlepší Hot Springs v Evropě! S 500 litrů terapeutické vodou čerpanou z sopečného kráteru každý druhý, Tato pramenitá voda je zcela čistý. Díky 99.5 stupňů F voda a nádherné italské krajiny, které ji obklopují, není pochyb o tom, budete proklouznout do stavu hluboké relaxace letos na jaře.

Tato termální lázně tvrdí, že nemají rovné kdekoli na světě. Chlouba vody, která je přirozeně silný, čistý, a bohaté na minerální soli. Dar přírody, který naplňuje lázeňské bazény, které vyvěrají z pramene, který se datuje tisíce let. Proč to nezkusit sami?

Florencie do Grosseto Vlaky

Perugia do Grosseto Vlaky

Viterbo na Grosseto Vlaky

Řím Grosseto Vlaky

 

 

5 Nejlepší Hot Springs v Evropě 3: Aqua Dome - Tyrolsko, Rakousko

Od 16. století, lidé byli na návštěvě Tyrolska využívat léčivé vlastnosti jeho horké prameny. Nyní si můžete vychutnat obrovské lázně a termální bazény naplněné 90 stupňů F 97 stupňů F teplou termální vodou. Co dělá toto jaro jedinečnou je její vznášející termální vody mísy, naplněný světel, masážní lavice, a vířivkami.

Poutavý architektura původ spa sál odráží krásu přírody v okolí. Dřevo, kámen, světlo, a – samozřejmě – voda je součástí fantastické scenérie. Celkem 12 vnitřní a venkovní bazény zvou ke koupání a nechte se unášet. Vnitřní bazény jsou napojeny na tři zarážející venkovní bazény na chůdách přes vodní cesty.

Zurich do Innsbruck Vlaky

Salzburg Innsbruck Vlaky

Vienna do Innsbruck Vlaky

Kolín nad Rýnem do Innsbruck Vlaky

Best Natural Hot Springs In Europe Austria

4: Thermae Bath Spa - Bath, Anglie

Hot Springs v Evropě, které jsou relaxační a historický? To zní jako dobrý způsob, jak se nějaké klíště kbelík seznamu položky v jednom jít. V centru města Bath, najdete Thermae Bath Spa. Oceněný přírodní lázně, kde se můžete nyní koupat v Británii pouze přirozeně teplý, minerální bohaté vody. Stejně jako Keltové a Římané přes 2,000 před lety. To, nicméně, i nadále být doma v Británii je pouze přírodní termální vody. Přijímat konečný relaxační zážitek. Navštivte tento oceněný denní lázně minerální bohaté vody zahřeje na 92 stupňů F a pečlivě navrženy tak, lázeňské procedury.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

Best Natural Hot Springs In England

 

5 Nejlepší Hot Springs v Evropě 5: Gellert Koupele, Maďarsko

Zachránili jsme nejlepší na konec v našich knihách. Chcete-li pocit, že královské rodiny, dokonce jen několik hodin, určitě byste měli navštívit Budapešťské Lázně v Maďarsku kapitál, Budapešť. V jeho ozdobil struktura najdete velké teplé koupele linky s římskými sloupy. Tyto vody obsahují různé složky, které jsou prospěšné pro hojení artritida a další ortopedické problémy. Gellert Bath otevřen v roce 1918 nabízející léčivé vody ošetření pomocí stejných hluboké podzemní prameny rytíři St John používané v 12. století, a později Turci cítit povzbuzující pravomoci minerálních vod bohatých.

 

Připravte se na odpočinek na své nejunikátnější? Pak zamiřte na více než Uložit vlak a zarezervujte si lístek na vlak do kteréhokoli z našich tipů 5 Nejlepší horké prameny v Evropě.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Nejlepší Přírodní Horké Prameny V Evropě” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-hot-springs-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)