Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 29/12/2019)

Evropa je nádherné místo setkání mnoha rozdílné kultury - a kulinářské tradice. Každý národ má svou vlastní odlišnou totožnost, který přitahuje návštěvníky přímo do jeho historie a všechno ostatní, které nabízí. A v některých zemích, to také znamená, svěžím nápoje!

Ti z vás, kteří cestují do rozrušit vaše chuťové buňky a mít nějaký zdejší lid schválený zábavu bude líbit návštěvě těchto zemí. Zde jsou naše top 5 Nejlepší místní nápoje k pití a pokusit v Evropě:

 

1. Nejlepší Místní nápoje v Itálii: limoncello

limoncello Je skvělý italský vynález, který najdete po celé toto krásná země. nicméně, Pokud chcete vyzkoušet tento lehký citronový likér v celé své kráse, head Amalfi. Tam, Na krásné pobřeží Amalfi, dělají limoncello z nejlepších citrony v celé Itálii. Původní recept je tento nápoj chuť jako aromatického limonády, která je jen mírně nasládlé. nicméně, popíjet pomalu a opatrně, protože jeho síla může vás překvapí.

Naples Salerna Vlaky

Neapol Pompeje Vlaky

Řím Neapol Vlaky

Bari do Naples Vlaky

 

[https://ww.youtube.com/watch?v = rR4qLmpJdh0

 

2. Bordeaux Nejlepší Místní víno - Francie

Pro milovníka vína, jeden z nejlepších místních nápojů, aby se pokusili v Evropě by jistě Bordeaux víno. I přesto, že je slavný francouzský export, to je jistě zážitkem ochutnat tohoto skvělého vína, zatímco v Bordeaux. Víno turné perfektní způsob, jak prozkoumat region a jeho vína. Co je víc, se naučíte hodně o výrobě vína, nádherné zámky, a microclimates.

La Rochelle do Nantes Vlaky

Toulouse do La Rochelle Vlaky

Bordeaux do La Rochelle Vlaky

Paris La Rochelle Vlaky

 

3. Pimms Cup - Anglie

Pokud se ocitnete v Londýně během léta, si prostě nemůže nechat bez odběru Pimms Cup. Byl to James Pimm kdo vynalezl nápoj v polovině roku 1800, a sloužil ji ve velkém šálku, do kterého mu propůjčil své jméno. Je to osvěžující nápoj, který v sobě spojuje šumivé limonády a Pimms č. 1, stejně jako kousky ovoce a mátou větvičkami. Absolutně vynikající, a ideální pro těší na mírném letní den v zahradě, Pimms Cup kouzlo vás.

Amsterdam Do Londýn Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

Pimms Cup Anglie

4. Nejlepší Místní nápoje v Německu: kořalka

V Německu, Pálenka je zastřešující termín pro silné alkoholické nápoje, které mohou mít různé příchutě. Například, Ty by mohly mít ovocné pálenky nebo jeden bylina založeného. Podle toho, co si vyberete, budete mít populární místní nápoj, který bude evokovat duch Německa. Místní obyvatelé rádi, že kořalka po velkém, těžká jídla, kde jeho síla pomáhá při trávení. Tak když jste v Německu, neváhejte a hodovat a vypít!

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

Nejlepší Místní nápoje v Německu se o Schnaps

 

5. Westvleteren Abbey Best místního piva v Belgii

Belgie je synonymem s pivem, snad ještě víc než je Německo. Ale mezi všemi úžasné místní belgická piva, je tam jeden, který vám ukrást vaše nohy. Abbey piva, také známý jako Trappists, jsou velmi populární v Belgii, ale Westvleteren opatství pivo je nejvzácnější jeden. Dostat to, je třeba ji rezervovat z opatství 60 dny dopředu. nicméně, to je dobře stojí za námahu.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

Připraveni využít ty nejlepší místní nápoje Evropa může nabídnout? Sbalit, aby své plány, a hlavu, jak ušetřit na vlak Rezervujte Si Své Jízdenky Na Vlak vidět Evropu v celé jiném světle!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Nejlepší Místní nápoje na služeb v Evropě” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-local-drinks-europe%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)