Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 12/11/2021)

Nejlepší jídla k jídlu ve vlacích jsou dnes skutečně velmi chutná. Vzhledem k tomu, mnoho vlaků nabízí 5-hvězdičkové ubytování a prvotřídní jídlo. To zahrnuje potraviny vyrobené podle světových šéfkuchařů. Pravděpodobně jste zvyklí číst o úžasných jídlo na nádražích nebo krásná krajina můžete vidět na cesta vlakem. Z tohoto důvodu by to mohlo překvapit, že jídlo, které můžete jíst na vlak je stejně vynikající.

 

Zde jsou top 7 Nejlepší jídla k jídlu ve vlacích můžete jíst

1: Belmond Britský Pullman (SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ.)

Směřovaly do mnoha destinací v Británii od Londýn, Tento vlak nabízí kulinářské zážitky. Jídelní zahrnuje stravu vytvořené celebrity kuchaři Tom Kerridge a Anton Mosimann kteří jsou známé pro své elitní britské jídelní kluby.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

thai nejlepší jídla ve vlacích

 

2: Belmond Hiram Bingham (Peru)

Snad nejkrásnější a scénické cesty na planetě. Tento luxusní 1920 styl vlak že cestuje přes peruánský příroda nabízí vynikající pokrmy. Čtyři-chodové andský inspirovaný Nabídka zahrnuje speciality jako křupavou šunkou a eukalyptu a hovězího masa s hroznů a kamene.

 

Delicious nejlepší jídlo jídlo na palubě Belmond Hiram

 

3: blue Train (Jižní Afrika) – Afrika je nejlepší jídlo jíst ve vlacích

Tento vlak nabídek 5 Hvězda známá jako kuchyně “Cordon Modrá,” který zahrnuje různé pokrmy z místních surovin. Některé z těchto chutných pochoutek Například pštrosí, Jihoafrický ústřice, a zvěřina.

 

Modré vlaky je velká restaurace a nejlepší jídla

 

4: Velká jižní železnice (Austrálie)

Podobně jako Modrý vlak, si můžete pochutnat na čerstvých místních surovin na toto téma Australský Southern Rail. kuchaři, místní dodavatelé, a zemědělci přišli společně vytvořit australské kuchyně, která přináší to nejlepší z obou jídla a vína. Vlak má několik restaurací, které nabízejí jídla vrcholných. Například klokana, saltbush a divoká květina rosella, Barramundi, a Margaret River sýry.

 

battler služba

 

5: Vinný vlak v údolí Napa (Kalifornie) – America Nejlepší jídla k jídlu ve vlacích

Samozřejmě, vlak s tímto typem jména budou sloužit vynikající víno ve velkých množstvích a také slouží skvělé jídlo. The 3 kuchyně na palubě poskytují cestujícím více Samozřejmě gurmánské jídlo ve vlaku, která byla navržena a postavena 1917.

 

dostat horní léčbu jíst své nejlepší jídla ve vlacích

 

6: Orient Express (Evropa)

Na prvním místě, slova Orient Express jít ruku v ruce s kulinářské. Tato světoznámá cestuje vlakem Evropou a nabízí pokrmy z čerstvých surovin odebraných ve vlacích zastávek. Kuchař na palubě Yannick Alleno se znovu třídu předchozí éry s pokrmy, jako je Royal hrachu, Bresse kuře frikasé s houbami, a pražené rýže.

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

Orient Express nejlepší jídla

 

7: Královský Skot (Skotsko) – Nejlepší evropská jídla k jídlu ve vlacích

Poslední na našem užším výběru kulinářské vlaků, Tento vlak je vybaven dvěma historickými jídelní vozy. Si můžete vychutnat tradiční potraviny, jako uzených sleďů nebo skotské snídaně. Vezměte prosím na vědomí, že večeře v tomto vlaku je velmi formální, tak se ujistěte, že pánové nosí saka a ženy se oblékají vhodně do kuchyně.

 

krásné jídlo

 

 

Rezervace letenek pro vlaky s chutných jídel

Nyní, když jste se čtením skončili, tak co si myslíš o těch nejlepších jídel k jídlu ve vlacích. Na ušetřit Vlak se zabýváme vlaky po celé Evropě, které poskytují výborné jídlo pro cestující. Rezervaci jízdenka na vlak nebylo nikdy jednodušší. si rezervovat cestování vlakem Na našich stránkách nyní a za méně než 3 minut můžete najít perfektní jízdenku na vaší cestě. Buy Vlaky Vstupenky v mnoha způsoby kromě hlavní kreditní karty.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-meals-trains%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)